Новини за 2016-17 навчальний рік

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Зовнішнє незалежне оцінювання 2017 року завершилося. Наразі відомі результати з усіх предметів тестування. За даними Українського центру оцінювання якості освіти усі учні 11-х класів колегіуму пройшли тестування.

Слід зазначити, що є випускники – гордість колегіуму, які засвідчили високий рівень знань, одержавши високі бали та нагороджені медалями:
Холодій Людмила (золота медаль),
Гарина Наталія (срібна медаль),
Головань Наталія (срібна медаль).

Серед числа кращих є чотири зірочки, чия навчальна компетентність відзначена максимальними шкільними 12-ма балами. Це:
Кузьменко Дар'я (математика),
Лаврик Марія (німецька мова),
Резанова Аміна (українська мова),
Чернявська Юлія (історія України).

Такий високий результат ЗНО-2017 ми отримали завдяки авторитету і професіоналізму вчителів, прагненню учнів працювати творчо і систематично

Сердечно вітаємо дівчат з високим досягненням. Хай шлях до знань торується протягом усього життя. Нехай глибокі знання відкриють вам двері омріяного ВУЗу.

                                                                                                                                                                 

Про закінчення навчального року

Наказ по колегіуму від 26.05.2017 № 021-у «Про переведення учнів 1-8-х, 10-х класів до наступного класу»

Наказ по колегіуму від 13.06.2017 № 038-у «Про закінчення учнями основної школи» Додатки

Наказ по колегіуму від 23.06.2017 № 046-у «Про вручення документів про освіту та випуск учнів 11-А та 11-Б класів з Запорізького колегіуму № 98 на підставі річного оцінювання та результатів державної підсумкової атестації»

                                                                                                                                                                 

Еко Форум-2017

З 30.05.2017 учні та педагоги колегіуму взяли участь у Міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум-2017».

Протягом трьох днів напрацювання колегіантів у сфері екології демонструвалися у рамках ековиставки. Керівник гуртка Рєзник А.В. провела майстер-клас «Голуб миру» для відвідувачів форуму. Всі бажаючі мали змогу виготовити свій талісман з екологічних матеріалів. Всі бажаючі відвідали численні тематичні «круглі столи», семінари, майстер-класи та інтерактивні акції за участю влади, бізнесу, громадськості.

                                                                                                                                                                 

Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху

Відповідно п.3 рішення колегії департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 24.03.2017 року та листа державного підприємства «Український медичний центр дорожнього руху та інформаційних технологій Міністерства охорони здоров’я України» від 21.03.2017 року

№91, з метою поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Запорізькому колегіумі № 98 з 08 по 14 травня 2017 року проводився Четвертий глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху, затверджено план проведення Тижня (додається), в рамках якого класними керівниками, бібліотекарем та соціальним педагогом були проведені бесіди, виховні години, батьківські збори, вікторини, міні-лекторії, конкурси, тренінги на тему «На наших вулицях ходимо безпечно».

Звіт

                                                                                                                                                                 

Шановні батьки майбутніх першокласників Запорізького колегіуму №98! 

В середу 31 травня 2017 року о 17.30 в колегіумі відбудуться батьківські збори. Вчитель 1-А класу Третяк Світлана Олександрівна зустрічатиме Вас в кабінеті №316, вчитель 1-Б класу Кириченко Антоніна Іванівна – в кабінеті № 220, вчитель 1-В класу Хрушкая Вікторія Валеріївна – в кабінеті №315. З собою необхідно взяти копію свідоцтва про народження дитини та копію ідентифікаційного коду.

                                                                                                                                                                 

Увага! Звіт директора колегіуму – 2017

Шановні батьки! Доводимо до вашого відома, що 31 травня 2017 року о 16.00 в актовій залі вашій увазі буде представлено звіт директора Запорізького колегіуму №98 Запорізької міської ради Івахненко Наталії Павлівни щодо навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності закладу за 2016/17 навчальний рік.

З повагою до вас, адміністрація колегіуму.

                                                                                                                                                                 

День пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

05.05.2017 у колегіумі були проведені заходи до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Для учнів 10-11 класів було організовано демонстрацію фільму, фотоматеріалів та документів, присвячених героїчному минулому та сьогоденню. Учні 10-х класів стали учасниками районного мітингу до 72-річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення.

У бібліотеці колегіуму учні переглядали експозицію та виставку книг, історичних документів: «Герої не вмирають», «Подвиг не має забуття».

Серед учнів 1-11 класів було проведено конкурс плакатів та малюнків на тему «Пам'ять не згасає». В фойє колегіуму демонструвалася виставка плакатів за темою: «Історія української армії».

                                                                                                                                                                 

Колегіуму 30 років!

21 березня 2017 року в концертному залі «Орбіта» відбувся святковий концерт, присвячений 30-річному ювілею Запорізького колегіуму №98. За цей час з будинку знань вийшли багато випускників, відомих і шанованих в нашому місті, країні громадян.

Привітати дружню родину Запорізького колегіуму № 98 прийшли випускники різних років, вчителі-ветерани, гості: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Пустоваров А.І., директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Погребняк Ю.В., голова районної адміністрації по Олександрівському району – Мостовий Валерій Олександрович, представники металургійних підприємств.

Почесні грамоти та букети квітів, подарунки і добрі слова в цей день призначалися тим, хто кожен день несе світло знань своїм учням. Поздоровлення чергувалися концертними номерами.

Всі гості, запрошені на сцену, віддавали данину поваги вчителям. Атмосфера свята нікого не залишила байдужим. З усіх боків лунали привітання і ностальгічні спогади. Гості свята подякували всім педагогічним працівникам, які стояли біля керма цього свята, і висловили подяку за відданість своїй справі, за невичерпну енергію в роботі.

Відео про колегіум 

Галерея фото зі свята

                                                                                                                                                                 

«Дивоцирк – 2017»

Цими вихідними столиця циркового мистецтва України перемістилася в місто Запоріжжя. Близько 600 артистів циркових студій з 28-ми міст України з'їхалися до Запоріжжя на фінал Всеукраїнського фестивалю циркового мистецтва «Дивоцирк – 2017».

Такого масштабного і яскравого дійства запорізькі дітлахи та їхні батьки не бачили давно: під час гала-концерту під куполом Запорізького державного цирку виступали кращі з кращих юних артистів із Запоріжжя, Дніпропетровська, Миколаєва, Полтави, Харкова, Херсона, Чернігова, Нікополя, Сєвєродонецька, Артемівська, Балаклеї, Бердянська, Дніпрорудного, Дніпродзержинська, Підгорного.

Фестиваль проводили для артистів, яким вже виповнилося 5, але ще не виповнилося 25 років.

Побували на фестивалі і учні Запорізького колегіуму №98. Діти не перший раз в цирку, але сьогодні їм особливо сподобалося тому, що на арені виступали їхні однолітки. У першому відділенні виступали акробати, клоуни, жонглери. А в другому – дресировані тварини: кумедні єноти і носухи. Діти сиділи затамувавши подих.

                                                                                                                                                                 

Навчальні заняття у Запорізькому колегіумі №98 відновляться з 25 квітня 2017 р. (Вівторок).

                                                                                                                                                                 

Ювілей колегіуму! Нам 30 років!

Запрошуємо випускників Запорізького колегіуму № 98 різних років на святкування 30-річчя навчального закладу. Святковий концерт відбудуться 20 квітня (четвер) 2017 р. о 16.30 у будинку культури «Орбіта» за адресою м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, 9.

Зателефонуйте, напишіть нам для отримання запрошення.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефонами +38 (061) 263 61 63 (приймальня), або електронною поштою nadegda98@ukr.net

                                                                                                                                                                 
З 20.04.2017 року призупинено навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Запоріжжя до особливого розпорядження.
                                                                                                                                                                 

My Career in Robotics

11 та 13 квітня учні 9-11 класів Запорізького колегіуму №98 відвідали Обласну бібліотеку і дізнались про перспективні професії в Україні, зокрема технічні спеціальності. Майбутні абітурієнти спробували себе в якості інженерів-робототехніків і побудували роботів в інтерактивній грі ChallengeRobots, розробленій товариством NationalGeographicв рамках проекту EngineersinClassroom. Учні вправно пройшли всі випробування, керуючи власноруч створеними роботами. Також вони отримали інформацію про серію безкоштовних онлайн-курсів Roboticsна платформі Coursera та ознайомились з рейтингом найкращих університетів США та України для вивчення робототехніки.

                                                                                                                                                                 

Збери Великодній кошик воїну АТО

Шановні педагоги, учні та батьки!

В колегіумі з 11.04.17 по 14.04.17 проводиться акція «Великодній кошик солдату».

Акція проводиться на виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації від 24.03.2017 №08-27/0825 «Про проведення акції «Великодній кошик солдату», листа департаменту освіти і науки управління з питань розвитку освіти Запорізької міської ради від 31.03.2017 №02.01-15/256 «Про проведення акції «Великодній кошик солдату», управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради від 30.03.2017 №955/01-17 «Про проведення акції «Великодній кошик солдату».

Запорошуємо Вас взяти участь в акції «Великодній кошик солдату» та надати (за можливістю) продукти, предмети побуту та гігієни, подарунки вироблені своїми руками, листівки, малюнки для передачі військовослужбовцям до зони проведення АТО.

                                                                                                                                                                 

З 23.03.2017 -25.03.2017 у колегіумі були проведено заходи до Всесвітньої акції «Година Землі»:

 • • класні години: «Як ти можеш сприяти годині Землі в своєму місті»;
 • • бесіди з батьками: «Година Землі для тебе і твоєї родини»;
 • • акція учнівського самоврядування: «Розкажи друзям про годину Землі»;
 • • бібліотечна виставку «Екологічні проблеми сучасності», яку відвідали учні колегіуму;
 • • учнями 5-7 класів було виготовлено листівки «Об’єднайся зі світом!»;
 • • консультація для педагогів колегіуму «Організація екологічного виховання учнів» в рамках Всесвітньої акції «Година Землі».

 

                                                                                                                                                                 

В Запорізькому колегіумі № 98 з 24 лютого по 24 березня 2017 року проводився традиційний щорічний Місячник боротьби з туберкульозом. Протягом Місячника класними керівниками 1-11-их класів, педагогом - організатором Ворожеєвим О.С. та медичною сестрою Тодоровою Л.А. була проведена просвітницька робота серед школярів під час годин спілкування, навчальних занять ( через інтеграцію до тем навчальних предметів з біології, основ здоров'я) з питань:

 • - про зміцнення здоров`я, розвиток масової фізичної культури;
 • - про вплив негативних звичок на фізичний розвиток дитини;
 • - про поліпшення харчування дитини у родині;
 • - про причини, характер розвитку туберкульозу та його наслідки;
 • - про використання новітніх тестів і раннє виявлення туберкульозу.
 •  

Класними керівниками 1-1-их класів були створені консультативно-інформаційні куточки для всіх учасників навчально - виховного процесу педагогічної взаємодії: учнів, батьків, вчителів з питань здорового способу життя, шкідливого впливу на організм людей потенційно канцерогенних чинників; організований випуск наочних агітаційних матеріалів "Зараження і захворювання на туберкульоз" тощо. В цілому була проведена активна робота відповідно до плану заходів із залученням школярів, вчителів та батьківської громади.

План заходів щодо підготовки та проведення Місячника боротьби з туберкульозом

                                                                                                                                                                 

Участь у конкурсі

Учні та батьки 2-А класу під керівництвом класного керівника Маркової Л.В. та за участю керівника гуртка з вишивки Резник А. В. прийняли участь у обласному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети Великоднього хліба». На конкурс було надано пасхальний кошик з кулічем, вишитий пасхальний рушник, писанки, крашанки у техниці «Декупаж», крашанки оздоблені бісером.

Конкурс проводиться у заочному форматі один раз на два роки з метою громадянського виховання дітей та молоді, формування у них шанобливого ставлення до традицій свого народу, що освячені віками, зокрема – Великодніх традицій в Україні.

Побажаємо перемоги!

                                                                                                                                                                 

До уваги батьків!

В соціальних мережах розповсюджується фейкове повідомлення, що на 18-19 березня 2017 року однією з суїцидальних спільнот заплановане масове самогубство підлітків.

З’ясовано, що спочатку фейкова інформація розповсюджувалась в Російській Федерації, а тепер настала черга України. Мета зловмисників – нагнітання істерії, моральна паніка, що полягає у поширенні в українському суспільстві істерії щодо проблеми масових самогубств в дитячому середовищі, які нібито загрожують безпеці суспільства та його моральним цінностям.

Шановні батьки, просимо 18-19 березня провести час разом з дітьми, не залишати дітей без нагляду. Не допустити потрапляння дітей у такі групи, рекомендуємо приділяти більшу увагу психологічному стану дітей!

Додаткова інформація розміщена на сайті Національної поліції Запорізької області 

                                                                                                                                                                 

Веселі старти у Запорізькому колегіумі №98

У колегіумі пройшли змагання «Веселі старти» для учнів молодших класів. Керівник методичного об'єднання вчителів спортивно-естетичних дисциплін Силаєва-Овсяк В.В. спільно з учителем фізкультури Бойко Е.А., а також студентами ЗНУ та економіко-правового коледжу ЗНУ спеціальності «Фізичне виховання», які проходять педагогічну практику в колегіумі, спланували цікаві естафети різної складності, де кожна естафета була спрямована на розвиток певної швидкісно-силової компетентності дитини.

Звіт про захід

                                                                                                                                                                 

Шевченківський тиждень

З 6 по 10 березня у колегіумі пройшли дні пам’яті Т.Г. Шевченка. Вчителями української мови та літератури разом з учнями проведено ряд заходів. Найцікавішими для учнів були літературно-музична композицію «Незламний дух Кобзаря», усний журнал «Вшановуємо Т.Г. Шевченка», виставка газет, стіннівок «Дивлюся на слово, та й думку гадаю».

                                                                                                                                                                 

З 27 лютого по 03 березня в початкових класах Запорізького колегіуму №98 відбудеться Тиждень початкової школи. Кожен день Тижня буде присвячений певному навчальному предмету. Учні будуть мати змогу позмагатися в різноманітних конкурсах та вікторинах, показати свої знання з математики та читання, влаштувати виставку малюнків до увлюблених казок. У віторок 28 лютого в усіх класах початкової школи відбудеться проектний день з основ здоров'я. Малечу чекає багато незвичайних пригод та цікавих заходів.

План Тижня початкової школи

                                                                                                                                                                 

Поздравляем победителя!

19 февраля 2017 года проходил областной этап защиты исследовательских работ МАН Украины. Ученица 10-Б класса коллегиума, Татьяна Величко заняла первое место, представив работу на тему «Інститут особистої гігієни на території Південної України у повоєнний період (1946-1991 рр.)». По результатам конкурса работа Татьяны получила высшую оценку жюри и направлена для представления на Всеукраинском уровне. (Научный руководитель Шаповал Я.Г. – аспирант кафедры истории ЗГУ, учитель истории Запорожского коллегиума № 98)

Администрация Запорожского коллегиума №98 Запорожского городского совета Запорожской области, педагогический, ученический и родительский коллектив искренне приветствуют и поздравляют Татьяну и Яну Геннадиевну с желанной победой! Мы гордимся высоким результатами и желаем вам успехов в интеллектуальных соревнованиях, которые будут прославлять вас и наш коллегиум, и в дальнейшем.

                                                                                                                                                                 

7 февраля Запорожский коллегиум присоединился к празднованию Международного Дня безопасного Интернета, который прошел под лозунгом «Будь зміною: об'єднаємося для кращого Інтернету» (Be the change: Unite for a better internet).

В коллегиуме было поведено ряд мероприятий, каждое из которых было направлено на воспитание у учащихся, педагогов ответственного, этичного и безопасного обращения с информацией, предоставляемой в сети Интернет.

Далее

 

                                                                                                                                                                 
Бешенство – это инфекционная болезнь, характеризующаяся тяжёлым поражением нервной системы, водобоязнью, появлением судорог и параличей. Бешенство абсолютно смертельно для человека.

 

Далее

                                                                                                                                                                 

В рамках проведения года английского языка в Украине второго декабря 2016 в коллегиуме впервые прошел фестиваль англоязычных стран, который был посвящен году английского языка.

Детали далее

                                                                                                                                                                 

Внимание анкетирование!

Анкетирование родителей 9-х классов 

Анкетирование учеников 9-х классов

                                                                                                                                                                 

24.11.2016 в коллегиуме прошел практический семинар для заместителей директора школ Запорожской области на тему «Стратегия управления учебным заведением в условиях внедрения инноваций». На семинаре управленцы ознакомились с опытом работы Запорожского коллегиума № 98 по реализации инновационных проектов, подготовки педагогов к их реализации.

Материалы семинара

Фотоотчёт

                                                                                                                                                                 

В Запорожском коллегиуме № 98 в период с 02.11.2016 по 30.11.2016 проводится Месячник безопасности. Планом предусмотрено проведение познавательных бесед, классных часов, выставок, конкурсов и викторин. Лучшие детские работы будут представлены на областной выставке.

План проведения Месячника безопасности 

 

                                                                                                                                                                 

Мастер-класс

09.11.2016 в Запорожском коллегиуме № 98 состоялся тренинг по теме «Здоровьесберегающие технологии на уроках «Основы здоровья». Присутствовали преподаватели «Основ здоровья» города Запорожья. Учителя создавали креативную модель урока, делились опытом внедрения инновационных педагогических технологий. В результате обсуждения были определены современные подходы в преподавании предмета «Основы здоровья».

Материалы тренинга

1. Опрос
2. Материалы мастер-класса

                                                                                                                                                                 

Педагогический совет

24.10.2016 в Запорожском коллегиуме № 98 состоялась педагогический совет по теме «Профессиональная мобильность как фактор социальной адаптации и творческой самореализации личности». Педагоги познакомились с понятиями «мобильности», «профессиональной мобильности». В результате обсуждения были намечены пути формирования профессиональной мобильности педагогов коллегиума.

Материалы педагогического совета

                                                                                                                                                                 

В гости к первоклассникам

В стенах Запорожского коллегиума №98 нет одиноких душ. Родительская общественность, ученики и учителя – единая дружная семья. Жизнь бурлит в нашем заведении. Каждый день обучения необычный, каждый месяц особенный. Но есть один, самый интересный день ...

21 октября в 1-х классах Запорожского коллегиума № 98 прошел День открытых дверей для родителей. Этот день – как открытый диалог в действенном работающем треугольнике: родители - дети - учителя.

Каждая мама или бабушка, каждый папа или дедушка имели возможность посетить уроки в классе, где учится их ребенок. Приглашенные окунулись в атмосферу знаний и умений, заинтересованности и изобретений, доброжелательности и взаимопонимания, которые господствуют на уроках наших первоклассников. Интересным и полезным было то, что присутствующие получили возможность увидеть деятельность своих детей на уроках немецкого языка, математики и русского языка, почувствовать себя неотъемлемой частью учебно-воспитательного процесса.

Этот день продемонстрировал единство начальной школы коллегиума, родителей и учеников, способствовал сплочению коллектива, усилил необходимые партнерские отношения, установил обратную связь с родительской общественностью.

                                                                                                                                                                 
Согласно приказа ТОО Александровского района от 11.10.2016 №501 «Про попередження загибелі учнів та працівників колегіуму від пожеж на інших джерел вогню в осінньо-зимовий період» 21.10.2016 года в Запорожском коллегиуме №98 прошли учения по пожарной безопасности с общешкольной эвакуацией на школьный двор.
                                                                                                                                                                 

Внимание!

Запорожский коллегиум №98 приглашает родителей первоклассников на День открытых дверей, который состоится 21.10.2016 согласно плану.

                                                                                                                                                                 

Родители, желающие установить (за свои средства) боксы для хранения личный вещей учеников, которые будут установлены в коридоре коллегиума, могут обращаться к представителям родительского комитета 5-Б класса Кротовой Марианне Леонидовне тел. (066) 69-52-530 за детальной информацией.

Внешний вид боксов

                                                                                                                                                                 

Уважаемые родители будущих первоклассников!

Запорожский коллегиум № 98 открывает платные группы подготовки детей к школе «Крок до школи».

Первое занятие – 07.10.16 (пятница) в 17:00;

Второе занятие – 13.10.16 (четверг) в 17:00;

С 22.10.16 занятия будут проводиться по субботам с 8:30 до 10:30.

Далее

                                                                                                                                                                 

07.10.2016 в коллегиуме прошла уборка территории.

Вооружившись необходимым инвентарем, ребята со своими классными руководителями дружно вышли на борьбу с беспорядком. Огромную помощь в уборке оказали депутат городского совета 7 созыва Гурская Нина Николаевна, родители учеников, педагоги и технический персонал коллегиума.

Все с удовольствием приводили в порядок территорию учебного заведения: собирали мусор, сгребали листву и траву, высаживали новые кусты и цветы.

Особенную благодарность выражаем Нине Николаевне за помощь по благоустройству территории коллегиума.

Уборка прошла плодотворно. Все были довольны собой и работой, которую сделали. Все потрудились на славу!! Молодцы!

                                                                                                                                                                 

Школьные олимпиады 2016

С 03.10.2016 в Запорожском коллегиуме № 98 проходит I (школьный) этап Всеукраинских ученических предметных олимпиад.

Первыми стартовали олимпиады по математике, участие в которой приняли ученики 5- 11 классов коллегиума – ребята, которые любят решать задачи и соревноваться.

Участие в олимпиадах по математике — это отличный повод проверить свои знания и осознать пробелы, которые следует восполнить.

                                                                                                                                                                 

Благотворительные акции

Ученики коллегиума в сентябре 2016 принимали участие в благотворительных акциях:

«Лекарства вместо цветов» (сбор противовирусных медикаментов, кардио-, противоаллергические препараты, таблетки от кашля, капли для глаз и тому подобное).

«Школьный рюкзак» (благотворительная помощь по сбору канцтоваров, книг, одежды, игрушек для многодетных семей и детей с ограниченными возможностями, которые проживают на территориях подконтрольных ВСУ Донецкой и Луганской областей: поселков Гнутово, Толокивка, Луганское, Новоселовка и другие).

20.09.2016 ученики коллегиума посетили детский дом «Солнышко» с подарками для воспитанников.

                                                                                                                                                                 

Учись, играя!

Именно под таким девизом прошел проект «Окно в Америку» для учеников 8-А класса нашего коллегиума. Проект, организованный посольством США в Украине, целью которого является не только предоставление актуальной информации о стране-организаторе, но и содействие взаимопониманию между народами Украины и Америки путем обучения, стал прекрасным поводом заглянуть в Областную универсальную научную библиотеку имени А.М. Горького 21 сентября 2016 года.

Для школьников, изучающих английский язык, посещение подобных мероприятий - отличная возможность улучшить свои знания по языку и, вместе с тем, интересно провести время, играя: показать умения выражать свои мысли на английском языке, проявить эрудицию в области географии США и, разумеется, расширить лексический запас. А по окончании всех игр еще и получить памятный сувенир - значок с изображением флагов США и Украины.

                                                                                                                                                                 

Внимание! Важная информация для учеников коллегиума.

С 20 по 30 сентября всем ученикам 5-9 классов необходимо пройти первичный он-лайн опрос в рамках реализации проекта "Вчимося жити разом". Детали здесь.

                                                                                                                                                                 

Обращение к родителям, учителям, ученикам.

Уважаемые родители, учителя, дети!

В Запорожской области на пожарах погиб 1 ребенок, травмированы – 7 детей. К сожалению, немалое количество пожаров возникает из-за шалости детей с огнем. По неосторожности и незнание элементарных правил безопасности, дети очень часто становятся жертвами собственной неосмотрительности.

Опасность особым образом влияет на сознание детей. Поэтому именно дети, при возникновении беды, наиболее остро испытывают страх, поддается панике и теряют контроль над собой. Иногда, даже зная, как надо вести себя во время экстремальной события, дети не могут сориентироваться и найти правильный выход из ситуации.

Легкомысленное обращение малышей с огнем, водой, газом, незнание элементарных правил безопасного поведения – первопричины грустных и трагических последствий.

Главное управление ДСНС Украины в Запорожской области и Департамент образования и науки областной государственной администрации обращаются к родителям и учителям с просьбой не оставлять детей без присмотра!

Воспитывать у малышей навыки культуры безопасного поведения, демонстрируя на собственном примере осторожность в обращении с огнем, газом, водой, бытовой химией, лекарствами.

Найдите несколько минут на откровенный разговор с детьми об этом. Помните, что измеряются эти минуты ценой жизни.

А чтобы нежданное мгновение не стало началом большой беды – нужно давать детям четкие рекомендации, как действовать в той или иной ситуации.

План проведения недели знаний по основам безопасности жизнедеятельности в Запорожском коллегиуме № 98

Помните, что жизнь наших детей зависит только от нас самих!

                                                                                                                                                                 

Организация питания в коллегиуме

Уважаемые родители! В столовой коллегиума для Ваших детей предлагаются горячие обеды.

В соответствии с нормативными документами право на бесплатное питание имеют ученики льготных категорий:

 

1. дети сироты и дети, лишенные родительской опеки;
2. дети из малообеспеченных семей;
3. дети работников органов внутренних дел, погибших при исполнении служебных обязанностей;
4. дети из числа семей участников боевых действий и детей из семей погибших участников боевых действий;
5. дети, которые попали в сложные жизненные условия и по объективным данным;
6. дети, посещающие группы продленного дня и освобождены от платы за питание;
7. дети 1-4 классов.

Все желающие могут приобретать вкусные обеды, булочки, и др.

                                                                                                                                                                 

Уважаемые ученики и родители!

Предлагаем вашему вниманию сайт pidruchnyk.com.ua, на котором собраны школьные учебники для учеников младших классов, а также для старшеклассников. Электронные версии полностью соответствуют требованиям действующих государственных программ и предлагаются к использованию Министерством образования и науки Украины.

На сайте вы можете абсолютно бесплатно посмотреть он-лайн учебник по любому школьному предмету и загрузить его на телефон или планшет.

                                                                                                                                                                 

24 августа, вся страна отмечает 25-ю годовщину со дня провозглашения Независимости Украины. В Запорожье состоялись праздничные мероприятия, участниками которого стали педагоги коллегиума, во главе с и.о. директора коллегиума Ивахненко Н.П. Учителя вместе с сотнями запорожцев прошли по городу от площади Маяковского до площади Фестивальной, присоединились к всеукраинскому флешмобу «Поем вместе государственный гимн Украины» и телевизионному мосту с Киевом. Педагоги стали гостями «Національного подвір’я».

Пусть в сердцах всегда живет вера, надежда и любовь! Будьте независимыми и сильными духом! Любите свой народ, своих близких и нашу Украину!

Уважаемые родители, ученики, педагоги искренне поздравляем Вас с двадцать пятой годовщиной независимости Украины!

С праздником Вас, с Днем Независимости Украины!