Досягнення

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Пишаємось нашими переможцями


Список

переможців ІІ (районного ) етапу всеукраїнських, міжрегіональних

і обласних учнівських олімпіад 2021-2022 навчального року

ПІБ учня/учениці

клас

предмет

місце на районній олімпіаді

 

1.

Овдієнко Даря Дмитрієвна

8-Б

географія

ІІ

Крестнікова Л. В.

2.

Позднякова Аліна

Євгенівна

8-Б

біологія

ІІІ

Міщук А.О.

3.

Бровко Анастасія

Олександрівна

9-А

біологія

ІІІ

Крестнікова Л.В.

4.

Федорова Аліна Борисівна

11-Б

географія

ІІІ

Крестнікова Л. В.

5.

Бранчук Наталія Миколіївна

11-Б

екологія

ІІІ

Міщук А.О

6.

Кріст Герман Хенрикович

6-А

математика

ІІІ

Солонська І.А.

7.

Литвиненко Юрій Юрійович

7-В

математика

ІІІ

Рижа І.А.

8.

Макаров Володимир Ігорович

9-Б

математика

ІІІ

Солонська І.А.

9.

Макаренко Дмитро Валентинович

8-А

німецька мова

ІІІ

Івахненко Н.П.

10.

Апосту Карина Олександрівна

9-Б

основи правознавства

ІІІ

Міхайлова О.Л.

11.

Лазаренко Єлєна Денисівна

11-Б

українська мова і література

ІІ

Волобуєва Р.Л.

12.

Федоренко Світлана Ігорівна

11-А

обслуговуюча праця

ІІІ

Сорокіна О.В.

13.

Яременко Вікторія Олександрівна

11-Б

обслуговуюча праця

І

Сорокіна О.В.

14.

Кузьменко Анастасія Ігорівна

11-А

обслуговуюча праця

ІІ

Сорокіна О.В.

15.

Макаренко Дмитро Валентинович

8-А

Технічна праця

І

Волков В.П.

Переможці районного етапу ХІІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченко

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Добрянська Марія

5-Б

ІІ

Соколенко В.Л.

2.

Губарь Анастасія

8-Б

ІІІ

Тригуб К.В.

Переможці районного етапу ХХІІ Міжнародного з української мови імені Петра Яцика

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Савон Євгенія

5-В

ІІІ

Скулкіна Н.В.

2.

Притула Варвара

4-А

І

Кульбак І.А.

Учениця 4-А класу Притула Варвара прийняла участь в обласному етапі конкурсу Міжнародного з української мови імені Петра Яцика.

Переможці  районного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

(номінація «Література»)

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Смешко Анастасія Юріївна

8-А

ІІІ

Соколенко В.Л.

Вітаємо наших переможців!

Вітаємо шкільну команду з перемогою (ІІІ місце) в районному конкурсі «Шкіряний м’яч». Бажаємо й надалі спортивних перемог.

 

Архів за 2015-16 навчальний рік

Архів за 2016-17 навчальний рік

Архів за 2018-19 навчальний рік

Архів за 2019-20 навчальний рік

Архів за 2020-21 навчальний рік