Досягнення

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Список переможців районних олімпіад 2019-2020 н.р.

ПІБ учня/учениці

клас

предмет

місце на районній олімпіаді

запрошення на область

    ПІБ вчителя

1.

Тарчуткіна Єлизавета

8-Б

Українська мова та література

ІІІ

 

Комериста В.І.

2.

Макаров Володимир

Математика

І

+

Солонська І.А.

3.

Овдієнко Данил

Математика

ІІІ

 

Жевнерюк І.М.

4.

Обштир Ярослав

Математика

ІІ

 

Жевнерюк І.М.

5.

Штефан Костянтин

Математика

ІІ

 

Іванова Ю.І.

6.

Бранчук Наталія

Біологія

ІІ

 

Міщук А.О.

7.

Тарасова Ольга

Біологія

ІІІ

 

Міщук А.О.

8.

Тарчуткіна Єлизавета

Біологія

ІІІ

 

Міщук А.О.

9.

Лазаренко Олена

Російська мова та література

ІІ

 

Котик О.О.

10.

Полторацька Анастасія

Російська мова та література

ІІ

 

Вершина Л.Г.

11.

Костян Ольга

Російська мова та література

ІІІ

 

Котик О.О.

12.

Кузьменко Анастасія

Російська мова та література

ІІІ

 

Люта Л.М.

13.

Литвиненко Роман

10А

Російська мова та література

ІІІ

 

Котик О.О.

14.

Лазунько Анастасія

11А

Історія

ІІІ

 

Міхайлова О.Л.

15.

Тарчуткіна Єлизавета

Історія

ІІІ

 

Лисиця Ю.О.

16.

Овдієнко Данило

Хімія

ІІ

 

Бицина О.В.

17.

Гаріна Анастасія

Хімія

ІІ

 

Бицина О.В.

18.

Марков Володимир

Фізика

ІІІ

 

Мінько О.В.

19.

Галензовський Віктор

Фізична культура

І

+

Грюков В.М.

20.

Яременко Вікторія

Трудове навчання

І

+

Сорокіна О.В.

21.

Кузьменко Анастасія

Трудове навчання

І

+

Сорокіна О.В.

 

Федоренко Світлана

Трудове навчання

ІІІ

 

Сорокіна О.В.

22.

Вакуленко Геогій

Трудове навчання

І

+

Волков В.П.

23.

Моісеєв Андрій

Трудове навчання

ІІ

 

Волков В.П.

24.

Безуглов Олександр

Трудове навчання

ІІ

 

Волков В.П.

25.

Єнгоян Сільвія

11А

Англійська мова

ІІ

 

Калашник Н.Г.

26.

Овдієнко Данило

Географія

ІІ

 

Кестнікова Л.В.

27.

Тарчуткін Єлизавета

Географія

ІІІ

 

Кестнікова Л.В.

28.

Свістунова Анастасія

Німецька мова

ІІІ

 

Ходосова Ю.О.

29.

Саприка Аліна Анастасія

10А

Німецька мова

ІІ

 

Хомяк Л.В.

30.

Тарасова Ольга

 

Німецька мова

ІІІ

 

Ходосова Ю.О.

31.

Башлій Анастасія

 

Німецька мова

ІІ

 

Хомяк Л.В.

32.

Жевнерюк Олександр

11А

Інформаційні технології

ІІІ

+

Бортник Л.О.

33.

Литвиненко Роман

10А

Інформаційні технології

І

+

Бортник Л.О.

34.

Онищенко Артем

10А

Екологія

І

+

Міщук А.О.

35.

Лойко Анастасія

11А

Психологія і педагогіка

ІІ

 

Клочок А.О.

 

Підсумки участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІІ місце Литвиненко Роман 10-А  інформаційні технології  вчитель:Бортник Л.О.

ІІ місце Яременко В. 9-Б трудове навчання  вчитель: Сорокіна О.В.

ІІІ місце Кузьменко А. 9-В  трудове навчання    вчитель: Сорокіна О.В.

Переможці районного етапу Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу імені Тараса Шевченко

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Чорноус Ліна

10-А

ІІІ

Скулкіна Н.В.

 

Переможці районного етапу ХІХ Міжнародного з української мови імені Петра Яцика

ПІБ учня

Клас

Місце

Вчитель, що підготував

1.

Тиховська Діана

ІІ

Волобуєва Р.Л.

2.

Лазунько Анастасія

11А

ІІІ

Соколенко В.Л.

                                

 

                                 Переможці  конкурсу «Космічні фантазії» в  номінаціях:

Переможці районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»  в номінації «Література і журналістика»

Прізвище та ім’я учасника

Число,

 місяць, рік народження

Освітній заклад,

клас

Місце на районному етапі конкурсу

Назва роботи

Прізвище та ім’я викладача

1

Єгорович Олександра Русланівна

27.08.

2005

Колегіум № 98,

9-Б

ІІІ місце

«Подорож по планеті Скаф»

Скулкіна Н.В.

2

Кондратов Максим Сергійович

21.12.

2004

Колегіум № 98,

9-Б

ІІІ місце

«Хочу бути людиною»

Скулкіна Н.В.

3

Кавун Олександр Вікторович

01.05.2005

Колегіум № 98,

9-В

ІІ місце

«Зниклі в Космосі»

Скулкіна Н.В.

 

Переможці районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»  в номінації «Декоративно – прикладне мистецтво»

Прізвище та ім’я учасника

Число, місяць рік народження

Освітній заклад,

клас

Місце на районному етапі конкурсу 

Назва роботи

Прізвище та ім’я викладача

1

Галігузова  Рената Русланівна

13.09.2007

Колегіум

№ 98, 6-А

 

І місце

«Галактична станція»

Сорокіна Олена Володимирівна

2

Наумова Злата Андріївна

26.10.2003

Колегіум №98, 10-А

І місце

«Сонячна система»

 

3

Федоренко Світлана Ігорівна

30.08.2005

Колегіум № 98, 9-В

ІІ місце

«Загадкова планета»

Сорокіна Олена Володимирівна

4

Чияченко Стелла Дмитріївна

27.08.2003

Колегіум № 98, 11-А

 

ІІІ місце

«Спутник Луни»

Сорокіна Олена Володимирівна

 

Переможці районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»  в номінації «Образотворче мистецтво»

1

Мартазіна Анна Сергіївна

31.05.2007

Колегіум № 98

 

І місце

«Галактичні мешканці»

Петренко Людмила Миколаївна

2

Мартазіна Анна Сергіївна

31.05.2007

Колегіум

№ 98

 

ІІ місце

«Космічні мандрівки»

Петренко Людмила Миколаївна

3

Юрєв Артем Сергійович

11.07.2008

Колегіум № 98

 

ІІ місце

«Космічна книга»

Петренко Людмила Миколаївна

 

Переможці районного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»  в номінації «Комп’ютерна графіка»

Прізвище та ім’я учасника

Число,

 місяць, рік народження

клас

Місце на районному етапі конкурсу 

Назва роботи

Прізвище та ім’я викладача

 

Федоренко Світлана Ігорівна

30.08.2005

9-В

ІІІ

Мрії мої, мрії

Бортнік Л.О.

 

Лойко Анастасія Ігорівна

16.03.2003

11-А

ІІІ

Астра, загублена в космосі

Бортнік Л.О.

       

 Переможці в номінації «Фото мистецтво»

гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» 2019-2020 н.р.

з\п

П.І.Б.

автора

Дата народж

Назва роботи

Номінація

Навчальний заклад

(клас, гурток)

П.І.Б керівника

контактний телефон

1

Омельяненко Марія Олексіївна

04.06.

2009

«Неосяжний світ»

Фото

Колегіум № 98

5 клас

Власенко Вікторія Євгенівна

 

Учасники обласного етапу МАН у 2019-2020 н.р.:

ПІБ учня

клас

Тема роботи

ПІБ вчителя

1.

Колісник Ірина

11-А

«Мовні засоби маніпулятивного впливу в англомовному рекламному дискурсі»

Круть О.І.

2.

Оніщенко Артем

10-А

«Метафори в казках представника німецького романтизму Е.Т.А. Гофмана та їх переклад»

Хомяк Л.В.

3.

Прохода Микита

11-А

«Вивчення гельмінтної мікрофлори Карася звичайного (лат.Carassius carassius). Оцінка ступеня інвазивності за видами»

Міщук А.О.

4.

Лазунько Анастасія

11-А

«Образ митця та мистецтва у романі Ю.Яновського «МАЙСТЕР КОРАБЛЯ».

Соколенко В.Л.

 

Переможці  районного етапу Всеукраїнського  конкурсу  «Об'єднаймось, брати мої» 2019/2020 н.р.:

в номінації «Література»

Учасник

Клас

Бали

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1

Проскура Олексій Дмитрович

9-В

10

 ІІІ

Тригуб К.В.

журналістика

2

Проскура Олексій Дмитрович

9-В

9

4

Тригуб К.В.

проза

Переможці  районного етапу Всеукраїнського  конкурсу  «Об'єднаймось, брати мої» 2019/2020 н.р.:

в номінації «Історія України і державотворення»

Учасник

Клас

Бали

Місце

Учитель

Запр. на III етап

1

Розумний Ілля Станіславович

11-А

54

ІІ

Міхайлова О.Л.

-

Переможці  Міжрегіонального  фестивалю ораторського мистецтва  «Заговори, щоб я тебе побачив»:

ІІ місце  - Розумний І. 11-А вчитель: Вершина Л.Г.

ІІІ місце - Широка Е. 4-Б вчитель: Стринжа Н.О.

Переможці обласного етапу конкурсу «Прангліміне»:

ІІІ місце - Курісь К.  9-А  вчитель: Рижа Н.М.

Переможці Інтернет олімпіади з математики у 2019-2020 н.р.:

ІІІ місце - Макаров В. вчитель: Солонська І.А.

Підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН (обласний етап):

ІІ місце Оніщенко А. 10-А «Метафори в казках представника німецького романтизму Е.Т.А. Гофмана та їх переклад» вчитель: Хомяк Л.В.

Архів за 2015-16 навчальний рік

Архів за 2016-17 навчальний рік

Архів за 2018-19 навчальний рік