Життя колегіуму

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

7 березня в колегіумі було проведено свято «Жінки, жінки, скільки в цьому слові…» На святі був присутній депутат міської ради Геннадій Васильчук, який привітав усіх жінок зі святом.
                                                                                                                                                                 
Представник УПП в Запорізькій області інспектор  Биковська І.П. провела тренінг з учнями 3-Б класу «Протидія боулінгу в дитячому середовищі» та лекцію для учнів 9 класів «Права, обов’язки, відповідальність підлітків за правопорушення закону».
                                                                                                                                                                 

Запорізький колегіум №98 долучився до участі у міжнародному проекті SAISS

В рамках співпраці із Запорізьким національним університетом Запорізький колегіум 98 долучився до проекту формування академічної доброчесності у школі Seeding Academic Integrity in Secondary School – SAISS. Ключові проблеми, з якими бореться проект - це списування, плагіат та корупція. 27 лютого 2019 року на базі навчального закладу пройшов тренінг за участі координатора проекту доброчесності від викладачів ЗНУ - проректора з наукової роботи, доктора історичних наук, професора, Васильчука Г.М., представників Британської ради в Україні та викладачів ЗНУ. Мета тренінгу: виховувати культуру академічної доброчесності у випускників середньої школи, орієнтувати учнів 9-11 класів на практичну цінність і важливість академічної доброчесності задля зміцнення академічної доброчесності в освітньому середовищі.

                                                                                                                                                                 
28.02 учні колегіуму прийняли участь у тренінгу «Медійна особистість», який проходив у КПУ. Хлопці мали змогу отримати досвід від освічених тренерів та здобули навички створення мультимедійного продукту.
                                                                                                                                                                 
21.02 учениця колегіуму Фатюха Ярослава представляла учнівське самоврядування Олександрівського району на міській конференції лідерів в школі «Логос»
                                                                                                                                                                 

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Традиційно 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Кожен народ - це неповторна культура, історія, традиції, спосіб життя. І звичайно ж, мова. Найрізноманітніші заходи з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови пройшли в Запорізькому колегіумі №98. Програма заходів була насиченою та багатогранною. Всі учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мови.

Детальніше

                                                                                                                                                                 

Навчаємо учнів та педагогів спілкуватися засобами мистецтва

Опанувати методологію педагогічної концепції "Нова українська школа" можливо тільки через набуття навичок фахової діяльності в умовах сучасного освітнього простору. Вчитель музичного мистецтва Рєзанова М.А. успішно опанувала способи інтеграції змісту навчальної програми «Мистецтво» в початковій школі та засоби реалізації компетентнісного й діяльнісного підходів в навчальній роботі, відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти, і стала регіональним тренером програми навчання вчителів «Мистецтво в НУШ». Під її керівництвом на базі Запорізького колегіуму №98 у серпні 2018 року пройшли навчання вчителі музичного мистецтва й мистецтва Олександрівського району, а у жовтні – вчителі Запорізької області. У грудні до нас завітали слухачі ЗОІППО на урок майстер-клас з мистецтва у 1-му класі, з якими Марина Анатоліївна поділилася лайфхаками, як організувати навчальний процес в мистецькому просторі нової української школи. У лютому 2019 року до нас вже традиційно завітали слухачі ЗОІППО на урок майстер-клас у 2-му класі на тему: «Опера «Коза-дереза», з якими ми з радістю поділилися досвідом навчання спілкуватися засобами мистецтва.

                                                                                                                                                                 
Днями у колегіумі відбувся авторський тренінг для обдарованих учнів (захист наукових робіт та публічні виступи) "Як Черчиль", на якому в інтерактивній та ігровій формі учні набули практичних лайфхаків для успішної самопрезентації, захисту робіт та виступах на грантових конкурсах в режимі обмеженого часу. Тренерами заходу стали вчителі колегіуму Міщук А.О. та Лисиця Ю.О. під методичним супроводом Пудак К.І., завідуючої РМК ТВО Олександрівського району.
                                                                                                                                                                 
14.02.2019 в колегіумі були проведені лекції  щодо профілактики булінгу представниками  Олександрівської  виконавчої служби.  Лекції проводила Висоцька Л.С. Учням  була надана інформація про ознаки булінгу та адміністративну відповідальність учасників булінгу. Учні отримали  пам’ятки та інформацію як реагувати та куди звернутись  за правовою та психологічною допомогою.
                                                                                                                                                                 
14 лютого у колегіумі святкували День Святого Валентина. Був проведений конкурс «Валентин та Валентина», у якому прийняли участь учні 9 та 10 класів. Усі учасники конкурсів отримали подарунки, а номінації «Містер Валентин» та «Міс Валентина» одержали учні 10 класу.
                                                                                                                                                                 
Учні 98 колегіуму прийняли участь у заході «Афганістан – біль і пам’ять», який був присвячений 30-тиріччу виводу військ з Афганістану.
                                                                                                                                                                 
На виконання плану заходів з ТБ та БЖД на 2018 - 2019 н.р., з працівниками колегіуму було проведено практичне заняття "Попередження дитячого травматизму у колегіумі". В рамках проведеного заходу було відпрацьовано алгоритм дій вчителів під час виникнення нещасного випадку та створено пам'ятку "Профілактичні заходи з попередження дитячого травматизму в колегіумі".
                                                                                                                                                                 

День безпечного Інтернету в Запорізькому колегіумі №98

5 лютого – міжнародний День безпечного Інтернету. З цієї нагоди у Запорізькому колегіумі №98 в рамках тижня інформатики було представлено електронний журнал «Разом для найкращого Інтернету» в холі колегіуму, в бібліотеці організовано книжкову вітрину корисної літератури на тему: «Безпека в мережі Інтернет».

Учні 2-4 класів переглянули мультфільми «Увага! Інтернет!» та «Корисні підказки про Інтернет». Учні 3-4 класів виготовили буклети-пам’ятки про безпеку в Інтернеті на тему: «Безпечне спілкування». Учні 5-х класів поспілкувалися з практичним психологом та соціальним педагогом на тему: «Кібербулінг в  Інтернеті» під час годин психолога. Учні 5-6 класів взяли участь у виставці-презентації творчих робіт з образотворчого мистецтва на тему: «Я в Інтернеті». Учні 8-11 класів взяли участь в онлайн-уроках на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні та долучилися до веб-квесту «У пошуках фейків». Педагоги колегіуму прослухали вебінари з теми безпеки дітей в Інтернеті на освітніх платформах «На урок», сайтах видавничих груп «Ранок», «Основа» та взяли участь в онлайн майстер-класі Антоніни Букач (тренера Google for Education) щодо безпечного Інтернету.

                                                                                                                                                                 
29 січня 2019 р.  в колегіумі №98 пройшов тематичний урок: «Крути- пам'ять загиблій юності». Учні подивились історичне відео-хронологію подій, які відбулись сторіччя тому та вшанували героїв України хвилиною мовчання.
                                                                                                                                                                 
В грудні 2018 року в колегіумі  за ініціативи міжнародного благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» пройшла  соціальна акція «Діти-дітям». Мета акції – це гуманітарна допомога дітям, які проживають близько з лінією зіткнення у Ясинуватському та Мар`їнському районах Донецької області. В кінці грудня 2018 року колегіум отримав лист подяку та  поробки – поздоровлення від дітей, що проживають в Донецькій області.
                                                                                                                                                                 
19 грудня 2018 року для учнів 1- 4 класів в актовій залі колегіуму відбулась Новорічна казка. Діти , затамувавши подих, спостерігали новорічну виставу та брали активну участь у конкурсах, які проводили казкові герої.
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки — ось з якими емоціями учні та колектив нашого колегіуму зустрічатимуть новий 2019 рік. Гарних свят!
                                                                                                                                                                 

До нас завітали гості із ЗНУ

В рамках співпраці із Запорізьким національним університетом, з метою орієнтації учнівської молоді на професії майбутнього учні 9-11 класів колегіуму стали учасниками тренінгів, проведених викладачами факультету соціології та управління ЗНУ. Так, професором, деканом факультету соціології та управління Лепським М.А. було проведено тренінг «Стратегування кар'єри», під час якого колегіанти дізналася про технологію планування кар’єри. Під час тренінгу «Самоменеджмент як основа розвитку лідерських якостей» Бірюкової Т.Ф, кандидата філософських наук, заступника декана ФСУ, учні повчилися основам самопрезентації та взяли участь у розв’язанні практичних вправ на розвиток лідерських якостей. Широбокова О.О. кандидат філософських наук, заступник декана ФСУ на тренінзі «Сучасні PR-технології» ознайомила учнів із відомостями про різні види PR та основи їх використання. Під час тренінгу «Як стати президентом?» кандидата історичних наук, доцента кафедри політології Горло Н.В. молодь отримала лайфхаки щодо правильного стратегування політичної кар’єри. Цікавим для учнів був тренінг «Ораторське мистецтво», який провів студент року Запорізької області 2018 Бойко Едуард, під час якого він надав колегіантам практичні поради щодо підготовки до публічного виступу. Висловлюємо вдячність викладачам кафедри ФСУ  і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

                                                                                                                                                                 

Тиждень історії та правознавства у Запорізькому колегіумі №98

В Запорізькому колегіумі пройшов тиждень історії та правознавства. Розпочався тиждень Єдиним уроком «Права людини» в 1-11 класах рамках «Всеукраїнського уроку «Права людини». Було проведено виставку малюнків «Права дитини», яку підготували учні 5-х класів, виставку портретів «Українські історики та політичні діячі» та цитат відомих людей  «Права людини». Бібліотекарем Замч Л.П. організовано книжкову вітрину «Права та обов’язки дітей». Учні 9-Б класу  взяли участь в уроці-грі «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина. Звернення громадян», який провела вчитель історії та правознавства Лисиця Ю.О., де учні висловлювали думки про основні міжнародно-правові стандарти прав. Учні 8-10-х класів активно взяли участь у виставці історичних газет та перегляду історичних документальних фільмів разом із вчителем історії Міхайлової О.Л. Для учнів 11-х класів Міхайловою О.Л. проведено конкурс історичних кросвордів. Учні 6-х класів презентували свої роботи з теми «Стародавні цивілізації» разом із вчителем історії та правознавства Лисицею Ю.О. Найбільше учням припала до душі стародавня Фінікія та її визначні винаходи. Учні 7-х класів з цікавістю займалися виготовленням проектів «Князі Київської Русі». Учні 8-А класу презентували свої проекти в рамках уроку «Козацькими шляхами». Також учні 9-11 класів взяли участь у конкурсі історичних презентацій «Невідомі історики». Тиждень був насиченим і цікавим!

                                                                                                                                                                 
10.12.2019 В  колегіумі  в рамках Всеукраїнського тижня права була проведена єдина класна година «Права людини».  Учні і педагоги колегіуму пов’язані  з правами дітей в Україні і світі.
                                                                                                                                                                 

06.12.2018 к колегіумі пройшов районний конкурс «Захистник». В конкурсі приймали участь 10 команд району. В журі конкурсу були представлені:

Єременко Л.В. – голова журі,  начальник територіального відділу освіти Олександрівського району департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Сорокін І.Г. - директор центру допризовної підготовки Олександрівського  району, Кобзев А.О. - підполковник, викладач Центру допризовної підготовки Олександрівського  району, Уточкіна Т.І. - начальник Товариства Червоного Хреста Олександрівського району та інші.

Перемогу здобула команда колегіуму 98 – І місце. Учні колегіуму продемонстрували високий рівень стройової та спортивної підготовки.

                                                                                                                                                                 
У рамках співпраці із факультетом соціології та управління Запорізького національного університету, 05 грудня 2018 року учні 10-11-х класів колегіуму приєдналися до розмовного клубу "Wednesday movie". Колегіанти долучилися до перегляду фільму і його обговорення зі студентами та викладачами факультету. За правилами клубу спілкування здійснювалося виключно англійською мовою. Учням сподобалося працювати в командах, презентувати свої проекти. Панувала дружня, творча атмосфера.
                                                                                                                                                                 

У Запорізькому колегіумі №98 відбулася благодійна акція БФ «Карітас» «Дітям від щирих сердець». Учнями та педагогчним колективом були зібрані подарунки (іграшки, канцелярське приладдя, одяг) дітям прифронтової зони у День Св. Миколая.

Велика вдячність учням та їх батькам за активну участь у акції.

                                                                                                                                                                 

28 листопада 2018 року на базі Запорізького колегіуму №98 відбувся управлінський інтенсив для директорів та заступників ЗЗСО «Організація освітнього середовища у новій українській школі» під керівництвом методиста ТВО Олександрівського району Соколенко С.Л.

Мета заходу - ознайомлення керівників закладів середньої освіти з принципами створення оптимального освітнього середовища у 1 класі, як ефективного засобу комунікації, розробленими на основі сучасних теоретичних підходів і практики.

В рамках проведення заходу було обговорено ряд важливих освітніх питань, що турбують адміністраторів та педагогів, а саме:

  • - як організувати освітнє середовище у новій українській школі для комфортного навчання учнів;
  • - які особливості режиму дня першокласника в освітньому середовищі НУШ ;
  • - які сучасні технології застосовуються для успішного та цікавого навчання.

За підсумками проведення управлінського інтенсиву було визначено роль учителя у формуванні психологічно - безпечного середовища; участь дітей в організації освітнього середовища та практичне застосування сучасних технологій навчання.

                                                                                                                                                                 

23.11.2018 відбулося розважальне свято «Міс осінь». Участь взяли учениці 9-10 класів. Свято було проведено з метою розвитку творчих здібностей учнів, зміцнення дружніх відносин у колективі.

Вітаємо наших учасниць та бажаємо їм подальших успіхів!

                                                                                                                                                                 

Психолого-педагогічний консиліум у новому форматі

Традиційно на початку листопада у Запорізькому колегіумі №98 відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему: «Адаптація учнів 5-х класів до умов навчання в основній ланці колегіуму». Метою консиліуму було вироблення єдиних педагогічних позицій, спільної системи заходів, конструктивних дій щодо оптимізації освітнього процесу в 5-х класах; виявлення основних проблем, що виникають в роботі з учнями та прийняття рішень щодо подолання труднощів періоду адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі. Традиційними були виступи адміністрації, класних керівників, класоводів минулого навчального року, практичного психолога, соціального педагога, медичної сестри та вчителів-предметників, які працюють у 5-х класах. А от форма проведення консиліуму була новою - педагогічна кав’ярня.

                                                                                                                                                                 

Педрада у стилі НУШ

Концепція нової української школи (НУШ) впевнено впроваджується в Запорізькому колегіумі №98. Вчителі працюють над тим, щоб наші учні відчували зміни реформування вже сьогодні й отримували кращу якість освіти. З цією метою педагоги колегіуму неперервно навчаються, підвищують кваліфікацію, опановують нові методики, впроваджують новітні технології, змінюють підходи до навчання, вчаться мобільно орієнтуватися в сучасних перетвореннях вітчизняної освіти. В колегіумі разом із змінами у підходах до навчання школярів, змінюються й підходи до навчання вчителів. Так, нещодавно педагоги під час педагогічної ради у формі диспуту на тему: «Підвищення професійної компетентності та формування мобільності педагогів в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа» обговорили питання щодо переваг та проблемних аспектів Концепції, попрактикувалися у проведенні ранкової зустрічі, «погралися» з LEGO, обмінялися досвідом, думками та позитивними емоціями.

                                                                                                                                                                 

Під час осінніх канікул в рамках  проведення STREAM канікул учні 10 класу відвідали  Класичний приватний університет. Інститут управління і побували на майстер класі «Європа поруч з нами».

                                                                                                                                                                 

09 листопада учнів 5-11 класів та педагогічні працівники колегіуму взяли участь в Радіодиктанті національної єдності, який традиційно зачитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко і, який традиційно проходив у День української писемності та мови з метою об'єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

                                                                                                                                                                 

08.11.2018 в колегіум з  уроком практикумом завітали представники Управління  патрульної поліції в Запорізькій області Пляшечник О.В., Касьян В.П., Скобич Ю.Ю. Для учнів 6-9-х класів був проведений практикум «Безпека в Інтернеті».

                                                                                                                                                                 

В бібліотеці колегіуму на протязі жовтня діяла виставка присвячена Дню козацтва в Україні.

Виставку відвідали учні, педагоги, батьки.

                                                                                                                                                                 
З 22 по 26 жовтня у колегіумі проводився Тиждень початкової школи. Під час неймовірно цікавого і насиченого подіями часу, учні та вчителі мали змогу взяти участь у численних презентаціях, квестах, вікторинах… Розпочався Тиждень початкової школи урочистою лінійкою, на якій учнів познайомили з планом заходів на тиждень.
Кожного дня для дітей були організовані цікаві конкурси, ігри, змагання. Для учнів 2 - 4 класів було проведено змагання у ораторському мистецтві: конкурс читців віршів про осінь "Заговори, щоб я тебе побачив".
Крім цього, протягом тижня відбувались інтелектуальні перерви, під час яких діти розгадували кросворди, ребуси, був вернісаж виставки поробок з природного матеріалу, а також виставка і презентація книжок В.Сухомлинського.
Тиждень початкових класів промайнув дуже швидко і запам’ятався багатством подій та позитивних емоцій. А найактивніших учасників було нагороджено подяками та грамотами.
                                                                                                                                                                 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запорізький колегіум №98 запрошує Вас на організаційні батьківські збори, що відбудуться 31 жовтня 2018 року (середа) о 17:00!

Адміністрація колегіуму

                                                                                                                                                                 

Підведено підсумки ІІІ Міського конкурсу образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя».

В рамках співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради із кафедрою акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, з метою створення соціокультурного середовища для розвитку професійної й мистецької компетентності учасників освітнього процесу, залучення до творчої діяльності в галузі образотворчого мистецтва обдарованих учнів 6-11 класів, студентів, талановитих молодих вчителів на базі ЗНУ проведено ІІІ Міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя».

Учениця Запорізького колегіуму №98 Гуржий Катерина посіла ІІІ місце із роботою «Хортиця – душа моєї пісні» у номінації «Графіка» (вчитель Петренко Людмила Миколаївна).

                                                                                                                                                                 

Ділимося досвідом

В рамках співпраці з вищими навчальними закладами міста на початок навчального року Запорізький колегіум №98 прийняв 26 студентів-практикантів IV курсу Запорізького національного університету спеціальностей: «Українська мова», «Російська мова», «Англійська мова» та «Німецька мова» на виробничу педагогічну практику. 

Впродовж 6 тижнів майбутні учителі здійснювали входження в професію: отримували компетентну методичну допомогу й підтримку в плануванні та складанні конспектів уроків, підготовці сценаріїв позакласних заходів, проведенні уроків та виховних заходів, відвідували уроки учителів-партнерів, своїх однокурсників, консультувалися із практичним психологом, обмінювалися досвідом, враженнями. Працювали плідно й активно. Проходження практики більшістю студентів учителями-партнерами визначено як зразкове.

Традиційним вже стало підведення підсумків практики студентів кафедри іноземної філології під час круглого столу «Мої перші кроки в професію вчителя іноземної мови: успіхи і невдачі». 10 жовтня 2018 року такий захід відбувся за участі 18 студентів-практикантів, керівників практики: Веселовської О.В., Круть О.І., Оніщенко Л.В., Рожнової Л.І., Єльчанінової О.В., Глазиріної О.В., практичного психолога Лужаниці Т.О., заступника директора з НВР Белименко Ю.А. та кандидата педагогічних наук, доцента ЗНУ Александрова В.М.

Успіхи майбутніх учителів англійської мови
Успіхи майбутніх учителів німецької мови

                                                                                                                                                                 

Визначено проекти-переможці міської програми «Громадський бюджет»

На території Запорізького колегіуму №98 за рахунок грантових коштів буде обладнано ігровий майданчик з травмобезпечним екологічним гумовим покриттям, на якому будуть розміщені різноманітні ігри для пізнавального відпочинку маленьких мешканців Олександрівського району. Дана подія відбудеться завдяки перемозі проекту «Розумний майданчик», розробленого командою вчителів, батьків та учнів колегіуму у міській програмі «Громадський бюджет». Наш проект набрав 580 голосів, із них 83 голоси через електронне голосування і 497 – паперове на пунктах голосування. Відповідно до рішення  Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя (протокол 6 від 01.-10.10.2018 року) проект №519 «Розумний майданчик» на загальну суму 299 тис. 160 грн. визначено проектом-переможцем!

Дякуємо усім за підтримку!

                                                                                                                                                                 
11.10.2018 учні 10-А класу взяли участь у мітингу присвяченому відзначенню 75 річниці визволення міста від фашистських загарбників та Дня захисника України.
                                                                                                                                                                 
10.10.2018 учні 8-х класів взяли участь у проведенні районного етапу Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Найкраще команда колегіуму продемонструвала знання з медицини, та високий рівень підготовленості із стройової підготовки.
                                                                                                                                                                 

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» та присвячений видатному українському педагогу – гуманісту, вченому зі світовим ім’ям Василю Олександровичу Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження, бібліотекарем Замч Л.П. був проведений бібліотечний урок у 2В класі, на якому діти з задоволенням читали та малювали ілюстрації до творів В.Сухомлинського.

Також у бібліотеку на виставку «Хай оживає істина проста – людина починається с добра» завітали першокласники колегіуму.

                                                                                                                                                                 

05.10.2018 в Запорізькому колегіумі проведені  святкові заходи до Дня Вчителя:

1. Випуск святкових стіннівок для вчителів із Днем вчителя «Листівки привітань».

2. Святковий концерт «Шануймо, Вас,  учителі!».

3. В бібліотеці колегіуму була проведена виставка «Відомі українські педагоги»

4. В фоє колегіуму була проведена виставка «Чарівна осінь».

                                                                                                                                                                 
На протязі вересня 2018 в бібліотеці колегіуму працювала виставка до річниці народження Сухомлинського. Виставку відвідали педагоги та учні колегіуму.
                                                                                                                                                                 
04.10.2018 в колегіумі  відбулась зустріч  з викладачем Академії поліції м.Запоріжжя майором Рознатовським Олександром Сергійовичем. Учні колегіуму прослухали лекцію «Відповідальність неповнолітніх».
                                                                                                                                                                 

Шановні вчителі!
Вітаємо Вас з професійним святом - Днем Вчителя! Бажаємо Вам великого творчого натхнення, слухняних і талановитих учнів, гарного настрою, активної життєвої позиції та міцного здоров'я!

З повагою, адміністрація колегіуму

                                                                                                                                                                 

З метою організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу - на базі колегіуму №98 проходили районні змагання з футболу "Шкіряний м'яч".

Збірна учнів 2007р.н. Запорізького колегіуму № 98 посіла 1 місце. Вітаємо переможців!

                                                                                                                                                                 

З 17 по 22 вересня у колегіумі проходив Тиждень фізичної культури. Виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки стали головними завданнями даного Тижня. Протягом Тижня фізичної культури було проведено змагання з футболу, силової підготовки, шахів. Серед молодших школярів проводилися змагання - естафети. Найактивніших та найспритніших учнів було нагороджено грамотами та дипломами. Вітаємо!

Детальніше

                                                                                                                                                                 
21.09.2018 у Запорізькому колегіумі №98 відбулася квест-гра "Веселий експрес" для учнів 5-х класів. Діти ознайомилися з розташуванням шкільних кабінетів, успішно виконали всі завдання та весело провели час.
                                                                                                                                                                 

Увага!

30.08.2018 р. о 9.00 відбудеться пробний день на подвір’ї колегіуму.

03.09.2018 р. о 8.00 відбудеться свято Першого дзвоника на подвір’ї колегіуму. На свято запрошуються учні 1-х, 5-х, 9-11-х класів та їх батьки, педагоги колегіуму.

Учні 2-4-х, 6-8-х класів запрошуються о 8.40 до колегіуму на тематичні години до класних кімнат. Після проведення класних годин для учнів 2-11-х класів відбудуться заняття за розкладом.

Адміністрація

                                                                                                                                                                 

Батькам учнів 

Список учнів 1-го класу на 2018-2019 н.р.

Список учнів 10-го класу на 2018-2019 н.р.

                                                                                                                                                                

Новини за 2017-18 навчальний рік

Новини за 2016-17 навчальний рік

Новини за 2015-16 навчальний рік

Новини за 2014-15 навчальний рік