Життя колегіуму

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 


Під час осінніх канікул в рамках  проведення STREAM канікул учні 10 класу відвідали  Класичний приватний університет. Інститут управління і побували на майстер класі «Європа поруч з нами».

                                                                                                                                                                 

09 листопада учнів 5-11 класів та педагогічні працівники колегіуму взяли участь в Радіодиктанті національної єдності, який традиційно зачитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко і, який традиційно проходив у День української писемності та мови з метою об'єднати усіх небайдужих навколо українського слова.

                                                                                                                                                                 

08.11.2018 в колегіум з  уроком практикумом завітали представники Управління  патрульної поліції в Запорізькій області Пляшечник О.В., Касьян В.П., Скобич Ю.Ю. Для учнів 6-9-х класів був проведений практикум «Безпека в Інтернеті».

                                                                                                                                                                 

В бібліотеці колегіуму на протязі жовтня діяла виставка присвячена Дню козацтва в Україні.

Виставку відвідали учні, педагоги, батьки.

                                                                                                                                                                 
З 22 по 26 жовтня у колегіумі проводився Тиждень початкової школи. Під час неймовірно цікавого і насиченого подіями часу, учні та вчителі мали змогу взяти участь у численних презентаціях, квестах, вікторинах… Розпочався Тиждень початкової школи урочистою лінійкою, на якій учнів познайомили з планом заходів на тиждень.
Кожного дня для дітей були організовані цікаві конкурси, ігри, змагання. Для учнів 2 - 4 класів було проведено змагання у ораторському мистецтві: конкурс читців віршів про осінь "Заговори, щоб я тебе побачив".
Крім цього, протягом тижня відбувались інтелектуальні перерви, під час яких діти розгадували кросворди, ребуси, був вернісаж виставки поробок з природного матеріалу, а також виставка і презентація книжок В.Сухомлинського.
Тиждень початкових класів промайнув дуже швидко і запам’ятався багатством подій та позитивних емоцій. А найактивніших учасників було нагороджено подяками та грамотами.
                                                                                                                                                                 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запорізький колегіум №98 запрошує Вас на організаційні батьківські збори, що відбудуться 31 жовтня 2018 року (середа) о 17:00!

Адміністрація колегіуму

                                                                                                                                                                 

Підведено підсумки ІІІ Міського конкурсу образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя».

В рамках співпраці науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради із кафедрою акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, з метою створення соціокультурного середовища для розвитку професійної й мистецької компетентності учасників освітнього процесу, залучення до творчої діяльності в галузі образотворчого мистецтва обдарованих учнів 6-11 класів, студентів, талановитих молодих вчителів на базі ЗНУ проведено ІІІ Міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя».

Учениця Запорізького колегіуму №98 Гуржий Катерина посіла ІІІ місце із роботою «Хортиця – душа моєї пісні» у номінації «Графіка» (вчитель Петренко Людмила Миколаївна).

                                                                                                                                                                 

Ділимося досвідом

В рамках співпраці з вищими навчальними закладами міста на початок навчального року Запорізький колегіум №98 прийняв 26 студентів-практикантів IV курсу Запорізького національного університету спеціальностей: «Українська мова», «Російська мова», «Англійська мова» та «Німецька мова» на виробничу педагогічну практику. 

Впродовж 6 тижнів майбутні учителі здійснювали входження в професію: отримували компетентну методичну допомогу й підтримку в плануванні та складанні конспектів уроків, підготовці сценаріїв позакласних заходів, проведенні уроків та виховних заходів, відвідували уроки учителів-партнерів, своїх однокурсників, консультувалися із практичним психологом, обмінювалися досвідом, враженнями. Працювали плідно й активно. Проходження практики більшістю студентів учителями-партнерами визначено як зразкове.

Традиційним вже стало підведення підсумків практики студентів кафедри іноземної філології під час круглого столу «Мої перші кроки в професію вчителя іноземної мови: успіхи і невдачі». 10 жовтня 2018 року такий захід відбувся за участі 18 студентів-практикантів, керівників практики: Веселовської О.В., Круть О.І., Оніщенко Л.В., Рожнової Л.І., Єльчанінової О.В., Глазиріної О.В., практичного психолога Лужаниці Т.О., заступника директора з НВР Белименко Ю.А. та кандидата педагогічних наук, доцента ЗНУ Александрова В.М.

Успіхи майбутніх учителів англійської мови
Успіхи майбутніх учителів німецької мови

                                                                                                                                                                 

Визначено проекти-переможці міської програми «Громадський бюджет»

На території Запорізького колегіуму №98 за рахунок грантових коштів буде обладнано ігровий майданчик з травмобезпечним екологічним гумовим покриттям, на якому будуть розміщені різноманітні ігри для пізнавального відпочинку маленьких мешканців Олександрівського району. Дана подія відбудеться завдяки перемозі проекту «Розумний майданчик», розробленого командою вчителів, батьків та учнів колегіуму у міській програмі «Громадський бюджет». Наш проект набрав 580 голосів, із них 83 голоси через електронне голосування і 497 – паперове на пунктах голосування. Відповідно до рішення  Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя (протокол 6 від 01.-10.10.2018 року) проект №519 «Розумний майданчик» на загальну суму 299 тис. 160 грн. визначено проектом-переможцем!

Дякуємо усім за підтримку!

                                                                                                                                                                 
11.10.2018 учні 10-А класу взяли участь у мітингу присвяченому відзначенню 75 річниці визволення міста від фашистських загарбників та Дня захисника України.
                                                                                                                                                                 
10.10.2018 учні 8-х класів взяли участь у проведенні районного етапу Всеукраїнської військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Найкраще команда колегіуму продемонструвала знання з медицини, та високий рівень підготовленості із стройової підготовки.
                                                                                                                                                                 

В рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» та присвячений видатному українському педагогу – гуманісту, вченому зі світовим ім’ям Василю Олександровичу Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження, бібліотекарем Замч Л.П. був проведений бібліотечний урок у 2В класі, на якому діти з задоволенням читали та малювали ілюстрації до творів В.Сухомлинського.

Також у бібліотеку на виставку «Хай оживає істина проста – людина починається с добра» завітали першокласники колегіуму.

                                                                                                                                                                 

05.10.2018 в Запорізькому колегіумі проведені  святкові заходи до Дня Вчителя:

1. Випуск святкових стіннівок для вчителів із Днем вчителя «Листівки привітань».

2. Святковий концерт «Шануймо, Вас,  учителі!».

3. В бібліотеці колегіуму була проведена виставка «Відомі українські педагоги»

4. В фоє колегіуму була проведена виставка «Чарівна осінь».

                                                                                                                                                                 
На протязі вересня 2018 в бібліотеці колегіуму працювала виставка до річниці народження Сухомлинського. Виставку відвідали педагоги та учні колегіуму.
                                                                                                                                                                 
04.10.2018 в колегіумі  відбулась зустріч  з викладачем Академії поліції м.Запоріжжя майором Рознатовським Олександром Сергійовичем. Учні колегіуму прослухали лекцію «Відповідальність неповнолітніх».
                                                                                                                                                                 

Шановні вчителі!
Вітаємо Вас з професійним святом - Днем Вчителя! Бажаємо Вам великого творчого натхнення, слухняних і талановитих учнів, гарного настрою, активної життєвої позиції та міцного здоров'я!

З повагою, адміністрація колегіуму

                                                                                                                                                                 

З метою організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу - на базі колегіуму №98 проходили районні змагання з футболу "Шкіряний м'яч".

Збірна учнів 2007р.н. Запорізького колегіуму № 98 посіла 1 місце. Вітаємо переможців!

                                                                                                                                                                 

З 17 по 22 вересня у колегіумі проходив Тиждень фізичної культури. Виховання колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки стали головними завданнями даного Тижня. Протягом Тижня фізичної культури було проведено змагання з футболу, силової підготовки, шахів. Серед молодших школярів проводилися змагання - естафети. Найактивніших та найспритніших учнів було нагороджено грамотами та дипломами. Вітаємо!

Детальніше

                                                                                                                                                                 
21.09.2018 у Запорізькому колегіумі №98 відбулася квест-гра "Веселий експрес" для учнів 5-х класів. Діти ознайомилися з розташуванням шкільних кабінетів, успішно виконали всі завдання та весело провели час.
                                                                                                                                                                 

Увага!

30.08.2018 р. о 9.00 відбудеться пробний день на подвір’ї колегіуму.

03.09.2018 р. о 8.00 відбудеться свято Першого дзвоника на подвір’ї колегіуму. На свято запрошуються учні 1-х, 5-х, 9-11-х класів та їх батьки, педагоги колегіуму.

Учні 2-4-х, 6-8-х класів запрошуються о 8.40 до колегіуму на тематичні години до класних кімнат. Після проведення класних годин для учнів 2-11-х класів відбудуться заняття за розкладом.

Адміністрація

                                                                                                                                                                 

Батькам учнів 

Список учнів 1-го класу на 2018-2019 н.р.

Список учнів 10-го класу на 2018-2019 н.р.

                                                                                                                                                                

Новини за 2017-18 навчальний рік

Новини за 2016-17 навчальний рік

Новини за 2015-16 навчальний рік

Новини за 2014-15 навчальний рік