Життя колегіуму

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

До Всесвітнього Дня толерантності у 1-А класі проведений захід "Абетка толерантності". Учні вперше знайомилися з поняттями "толерантність", пояснили значення слів «взаємодопомога», «повага», "делікатність" та згадали,  де вони на своєму досвіді вже демонстрували такі людські чесноти. Першокласники замислилися над тим, як порозумітися з усіма учнями у колективі. Діти вчилися говорити один одному компліменти.  Дійшли висновку, що усмішка та приємні  слова - запорука міцної дружби!
                                                                                                                                                                 
13.11.2020 в рамках інтегрованої програми «Світ чекає крилатих» учні 1-А класу разом з класним керівником Зінченко Наталією Іванівною вперше відвідали шкільну бібліотеку. Дитячому захопленню не було меж! Бібліотекар Замч Людмила Петрівна радо вітала маленьких відвідувачів, провела  цікаву вікторину "Тут казка живе". Всі отримали  призи та незабутні враження.
                                                                                                                                                                 
З 16 по 20 листопада у колегіумі проходив тематичний тиждень "Права дитини". З учнями були проведені години спілкування, виховні заняття, а учні 4-а класу долучилися до всеукраїнської ініціативи до Дня дитини #найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ
                                                                                                                                                                 
З метою забезпечення прав дітей, захисту від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, попередження випадків насильства в сім'ї, у колегіумі період з 16.11 по 20.11.2020 р. була проведена Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» для учнів молодших класів. Були проведені лекції та бесід на тему: «Насильство в сім’ї. Права дитини», тематичні виховні години «Уроки толерантності», ділова гра «Вирішення конфлікту мирним шляхом», виховні години щодо попередження домашнього насильства та профілактики жорстокої поведінки дітей та молоді.

Мета проведення акції: «16 днів без насильства» – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї.

«Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді». Під час проведення акції були організовані такі заходи для учнів молодших класів:  інформаційні хвилинки «Жорстока поведінка. Її наслідки», «Світ без насильства», тематичні бесіди з учнями «Як захистити себе від насильства», «Ризикована поведінка», «Віктимна поведінка: провокація насильства», заняття з елементами тренінгу «Толерантне спілкування», «Профілактика жорстокої поведінки».

Під час бесід у класах діти були активні, зацікавлені процесом. Більшість дітей розуміють, як діяти у небезпечних або пригнічуючих ситуаціях і до кого звертатися за допомогою.

                                                                                                                                                                 
Традиційно з 09 по 13 листопада в нашому колегіумі пройшов Тиждень слов’янських мов, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Розпочався Тиждень інформаційними годинами вчителями початкових класів і вчителями-філологами "З історії української писемності". Із захопленням обговорили питання: чому мова є скарбом українського народу і чому ми повинні берегти рідну мову?

Програма предметного тижня цього року була, як завжди, досить насиченою та багатогранною, не зважаючи на те, що 5-11 класи знаходилися на дистанційному навчанні. Учні мали змогу поринути у багатий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять видатних діячів нашого народу, як очно (1-4 класи), так і на онлайн-уроках (5-11 класи).

9 листопада 2020 р. о 9-тій годині учні 5-11 класів разом з батьками й учителями  бали участь у написані Ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня - це і Міжнародний конкуру знавців рідної мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; різноманітні творчі конкурси, лінгвістичні вікторини, мовні ігри, підготовлені вчителями колегіуму.

Протягом тижня було проведено виставку стіннівок та малюнків «Мій рідний край, моя земля!», «Шляхами казок», у якій брали участь учні 1-5 класів. Всі роботи дітей були неперевершеними та найяскравішими. 

Детальніше

                                                                                                                                                                 
З 09.11.2020 по 13.11.2020 в 1Б класі проходив тематичний тиждень «Мода». Щодня учні приходили на навчання у різних яскравих нарядах,а наприкінці тижня влаштували показ мод.
                                                                                                                                                                 

Про організацію освітнього процесу в ЗК №98 при «помаранчевому» рівні епідеміологічної  небезпеки.

З 02.11.2020 р. по 13.11.2020

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.10.2020 № 271р «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 № 1/9-575 «Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID-19», департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 13.08.2020 № 01.01-21/1841 «Про надання рекомендацій», з метою попередження поширення захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти та працівників закладу освіти:

З 02.11.2020 р. для здобувачів освіти 1-4-х класів колегіуму організовано проведення навчальних занять в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог, урахуванням принципу віддаленого розміщення навчальних кімнат для мінімізації контактів учасників освітнього процесу.

З 02.11.2020 р.  по 13.11.2020 для здобувачів освіти 5-11-х класів колегіуму організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес здійснюватиметься на платформі «Дистанційна освіта Запорізького колегіуму№98» в синхронному та асинхронному режимі. Розклад та тривалість он-лайн уроків відповідають вимогам ДержСанПІНу (не більше 30 хвилин). Посилання для приєднання до он-лайн уроків розміщуються в Classroom.

З 02.11.2020 р. по 13.11.2020 для здобувачів освіти 11-А класу організовано проведення очних консультацій з навчальних предметів, віднесених для складання ЗНО (ДПА), з дотриманням протиепідемічних вимог. 

                                                                                                                                                                 

Вже стало доброю традицією у кінці жовтня проводити в колегіумі Тиждень початкової школи. Ось і цьогоріч він був насичений різноманітними подіями: цікавими виставками, конкурсами, театралізацією, віртуальними подорожами та захоплюючими змаганнями.

Виховувати почуття прекрасного, розвивати позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього, активність, творчість, оригінальність і креативність учнів – саме така мета діяльності педагогів початкової школи. А проведення традиційних методичних тижнів і є таким інструментом діяльності, що допомагає успішно поєднувати навчання, виховання, розвиток.

Детальніше

                                                                                                                                                                 
09.11.2020 в колегіумі були проведені години спілкування в рамках Дня української писемності та мови. Здобувачі освіти колегіуму прийняли участь у Всеукраїнському радіодиктанті та відвідали тематичну виставку в бібліотеці колегіуму.
                                                                                                                                                                 
05.11.2020 в колегіумі відбулося захід для здобувачів освіти 1-х класів «Посвята в першокласники». Ще зовсім недавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них говорять: «Це учні!». Першокласники подолали справжні випробування на знання букв і правил поведінки в колегіумі та громадських місцях, проявили спритність кмітливість в проходженні конкурсів і завдань. Здобувачі освіти 4-х класів зробили невеличкий сюрприз для першокласників - підготували яскраву виставу «Гарбузова каша». Здобувачі освіти 4-х класів постали перед глядачами в костюмах казкових персонажів, не обійшлося без веселих пісень і танців. Учні провели інтерактивні ігри з дітьми, що викликало безліч позитивних емоцій. По завершенню свята дітям вручили святкові нагороди.
                                                                                                                                                                 
02.11.2020 з учнями колегіуму були проведені години спілкування на тему: «Профілактика коронавірусної хвороби». Учні повторили правила дотримання протиепідемічних заходів під час карантину та зробили пам’ятки.
                                                                                                                                                                 
Вітаємо з перемогою!

Запорізький колегіум успішно прийняв участь в Громадському бюджеті 2020 з проектом «Створення майданчика для активностей з благоустроєм прилеглої території Запорізького колегіуму №98». Завдяки спільним зусиллям усієї активної спільноти:працівників колегіуму,здобувачів освіти,їх батьків та небайдужих людей колегіум виграв у представленій номінації. Дуже скоро наш колегіум буде мати новий та сучасний майданчик для активностей.

Щира подяка всім авторам проекту та учасникам голосування!

                                                                                                                                                                 
16.10 в колегіумі відбувся захід серед учнів 5-х класів під назвою «Веселий експрес в країну знань». Захід пройшов в ігровій формі, щоб учні змогли краще познайомитись з стінами нашого колегіуму. Діти відповідали на цікаві запитання,загадки та складали ребуси.
                                                                                                                                                                 
15.10.2020 в колегіумі  за ініціативою  учнівського самоврядування була проведена акція «Долонька дружби». Здобувачі освіти початкової школи із задоволенням  розповідали про своїх друзів та приймали участь в акції.
                                                                                                                                                                 
12.10.2020 в колегіумі пройшли заходи, присвячені до Дня козацтва. Серед найцікавіших були: конкурс малюнків «Козацький край», година духовності «Тих днів не меркне слава», вікторина «Козацькі перегони», вікторина «Козацькими стежками». Учні в ігровій формі із задоволенням пригадали історію, змогли відповісти на цікаві питання з історії козацтва та представити свої проекти.
                                                                                                                                                                 
08.10.2020 зі здобувачами освіти 5-х класів була проведена корисна бесіда: «Профілактика булінгу». Бесіду провели представники УПП в Запорізькій області: лейтенант поліції Петрук К.І, старший лейтенант поліції Скобич Ю.І. П’ятикласникам розповіли про учасників булінгу, його можливі прояви та надали поради як уникнути такого явища.
                                                                                                                                                                 
08.10.2020 в колегіум завітали гості – представники УПП в Запорізькій області: лейтенант поліції Петрук К.І, старший лейтенант поліції Скобич Ю.І., старший лейтенант поліції Евстратов В.І. Представники поліції нагадали молодшим учням про необхідність дотримання Правил дорожнього руху , провели ігри з ПДР та дозволили побути в ролі справжнього поліцейського. Діти із задоволенням виконували ролі пішоходів та водіїв та намагались краще засвоїти Правила дорожнього руху.
                                                                                                                                                                 
05.10.2020 в колегіумі були проведені цікаві години спілкування в 1-11 класах: «Урок дружби і миру», вітальня друзів «У дружбі наша сила» та інші. Для початкової школи були проведені: гра «В країні доброти», акція «Долонька дружби».
                                                                                                                                                                 

02.10.2020 в колегіумі з нагоди професійного свята відбулось привітання вчителів у новому форматі. Вчителів поздоровили зі святом директор колегіуму В.В. Хрушкая, голова профсоюзного комітету Крестнікова Л.В., проректор з наукової роботи ЗНУ Васильчук Г.М. Свої відео привітання підготували учні старшої школи. Вчителі колегіуму висловили свої побажання та відповіли на запитання: Що для мене бути вчителем? Найкращі досягнення педагогів були відмічені грамотами.

                                                                                                                                                                 

28.09.2020 в колегіумі були проведені заходи до вшанування річниці трагедії у Бабиного Яру. Для здобувачів освіти 5-10 класів проведені уроки пам’яті «Бабин Яр: трагічні спомини», для здобувачів освіти 11 класу проведена віртуальна екскурсія «Містами пам’яті про трагедію у Бабиному Ярі». В бібліотеці колегіуму була організована галерея «Бабин Яр: без права на забуття».

                                                                                                                                                                 

Шановна батьківська громадськість!

Проєкт Запорізького колегіуму 98 приймає участь у міському проєкті "Громадський бюджет". Завдяки участі у проєкті є можливість отримати кошти для реконструкції внутрішнього двору початкової школи та заміни асфальтного покриття на тротуарну плитку.

Підтримайте проект №46. Важливий голос кожного!

Створення майданчика для активностей з благоустроєм прилеглої території Запорізького колегіуму №98" у Громадському бюджеті - 2020

                                                                                                                                                                 
23.09.2020 в колегіумі були проведені тренування зі здобувачами освіти та працівниками колегіуму з відпрацюванням навичок (дії та евакуаційні заходи у разі виникнення надзвичайної ситуації).

                                                                                                                                                                 
21.09.2020 в 1-11 класах були проведені тематичні виховні години: «День працівника ДСНС (рятувальників)» з нагоди професійного свята Дня рятувальника (17 вересня 2020). Здобувачі освіти колегіуму змогли в цікавій формі познайомитись з працею рятувальників. Для здобувачів освіти 1-11 класів були проведені ігри та вікторини.

                                                                                                                                                                 

Вище! Швидше! Сильніше!

Традиційно у вересні до Дня фізичної культури і спорту у Запорізькому колегіумі №98 пройшов тиждень фізичної культури і спорту. Тиждень пройшов за планом, який було складено так, щоб кожний клас колегіуму взяв участь у спортивних змаганнях. У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) змагання, рухливі ігри та естафети з кожним класом проводилися окремо із дотриманням рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. Проте учнів це не засмутило, вони отримали багато позитивних емоцій та задоволення.

Детальніше про тиждень фізичної культури і спорту

                                                                                                                                                                 

01.09 у колегіумі відбулося свято під назвою «Країна дитячих мрій», для учнів перших та одинадцятого класів присвяченому Дню Знань. Цікаві класні години спілкування в колі друзів були проведені для учнів 2-10 класів.

Вітаємо наших учнів та їх батьків з першим днем осені, з Днем Знань!

                                                                                                                                                                 

УВАГА!

Модель роботи колегіуму в умовах адаптивного карантину

Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Запорізької міської державної адміністрації щодо роботи освітніх закладів на період адаптивного карантину пропонуємо таку модель:

1. Розроблено маршрути входів/виходів в/з приміщення закладу.

2. Розроблено графік допуску здобувачів освіти до колегіуму.

3. Розроблено маршрути руху здобувачів освіти під час  допуску до колегіуму

Маршрути руху здобувачів освіти під час  допуску до колегіуму

Зміна/підзміна/ класи

Номер маршруту

Назва входу

1 зміна, 3 класи

№1

Великий дитячий вхід

1 зміна, 4 класи

№2

Малий дитячий вхід

Підзміна, 5-Б, 6-А, 6-Б, 7-А, 7-В класи

№3

Центральний вхід

Підзміна, 5-А, 6-В, 7-Б класи

№4

Малий центральний вхід

Підзміна, 1 класи

№1

Великий дитячий вхід

Підзміна, 2 класи

№2

Малий дитячий вхід

1 зміна, 9-Б, 9-В, 10-А, 10-Б

№3

Центральний вхід

1 зміна,  8-А, 8-Б, 9-А, 11-А

№4

Малий центральний вхід

4. Виокремлено зони для різних вікових груп:

І-ІІІ поверх – початкова школа;
І, ІІІ поверх – 10 класи
ІІ поверх 11 класи;
І-IІІ поверх – 5-9 класи.

5. З метою мінімізації руху учнів між кабінетами освітній процес організовано для кожного класу в одному й тому ж кабінеті.

6. В умовах помаранчевої зони буде змінено режим для роботи в умовах змішаного навчання для зменшення кількості одночасного перебування учнів у колегіумі.

7. Групи подовженого дня та гуртки працюватимуть з обмеженнями.

8. Для учнів 1-4 класів визначено різний час початку і закінчення занять з урахуванням організації харчування.

9. Працівники колегіуму та учні заходять до закладу освіти у захисних масках. Під час уроків учасники освітнього процесу можуть перебувати без масок, виходячи з класного приміщення вдягають маски, окрім 1-4 класів.

10. Працівники колегіуму та учні чітко виконують протиепідемічні заходи в закладі освіти.

11. Вчитель на уроці опитує учнів про стан їхнього здоров’я, по завершенні уроку організовує провітрювання класного приміщення.

12. Заборонено допуск до колегіуму батьків, сторонніх осіб, супроводжуючих (крім батьків дітей з обмеженими можливостями).

13. Колегіум забезпечений  необхідними дезінфекційними засобами для проведення очищення і дезінфекції поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо) в повному обсязі.

14. Колегіум забезпечений  необхідними дезінфекційними засобами, в тому числі антисептичними засобами для обробки рук, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту в повному обсязі.

                                                                                                                                                                 

До уваги батьків та учнів, що закінчили 9 клас!

Запорізька гімназія №31 та ЗНУ оголошують додатковий набір учнів  до 10 класів за наступними профілями:

·         Екологія, хімія і біологія
·         Математика, робототехніка та інформаційні технології
·         Іноземні мови (англійська, німецька, французька)

Викладання профільних предметів, предметів поглибленого вивчення,  підготовка учнів до участі в предметних олімпіадах та конкурсі-захисті МАН буде здійснюватися досвідченими викладачами ЗНУ та учителями-методистами гімназії з використанням науково-лабораторної бази університету.

Робочим навчальним планом гімназії передбачені додаткові години на вивчення інформаційних технологій, робототехніки, хімії, біології, спецкурсів іноземними мовами.

Якщо Ви прагнете стати частиною відповідального, успішного та креативного суспільства  учнів , готових:

·         змінювати світ навколо
·         сприяти розвитку Запорізького краю
·         отримати міжнародні сертифікати з іноземних мов (англійська: рівні B2 / C1 ); німецька, французька: В1 / В2
·         цікаво презентувати себе та взяти участь у численних національних та міжнародних конкурсах
·         вдосконалювати навички використання хмарних технологій

зателефонуйте нам  і оберіть зручний для Вас час знайомства з нами і зустрічі з викладачами профільних предметів ЗНУ та гімназії

Телефони для довідок:  (061)283-09-41,  (066)597-31-22,  (097)534-32-20,  (063)484-62-30                  

Ми турбуємося про Ваше майбутнє, тому допоможемо зробити його успішним!

Детальну інформацію про Запорізьку гімназію №31 можна знайти на сайті та фейсбуці

                                                                                                                                                                 
Список здобувачів освіти, зарахованих до 1 класу  Запорізького колегіуму  №98 Запорізької міської ради Запорізької області на 2020/2021 н.р.
                                                                                                                                                                 
Сьогодні 33 здобувача освіти колегіуму отримали Свідотства про базову середню освіту.
Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо їм здійснення мрій та щасливої дороги в доросле життя!
                                                                                                                                                                 

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.

МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти щодо того, як саме школи мають врахувати ЗНО при виставленні оцінки за ДПА, якщо випускники висловлять відповідне бажання. Їх буде надіслано найближчим часом.

Ознайомитися із самим Законом можна на сайті Верховної Раді України

                                                                                                                                                                 
Вітаємо наші 9-ті класи з отриманням свідоцтв про здобуття базової середньої освіти! І хочемо побажати легкого і цікавого шляху в доросле життя! Тепер ви маєте право робити те, що вам хочеться, і йти до своїх поставлених цілей. Нехай удача вам допомагає реалізувати свої вміння і досягати незвіданих далей. Бажаємо знайти себе в професії і свій маленький затишний куточок у житті. Зустрічайте кожен ранок із посмішкою і не втрачайте позитивного настрою. Все обов'язково складеться так, як ви загадаєте!
                                                                                                                                                                 
Шановні учасники пробного ЗНО!
Звертаємо вашу увагу на зміни в проведенні пробного ЗНО в закладах освіти.
До вашої уваги інформація Українського центру оцінювання якості освіти.
                                                                                                                                                                 
Шановнi батьки майбутніх першокласників!

Приймання заяв для зарахування дiтей до першого класу закладiв загальної середньої освiти м. Запорiжжя триватиме з 02.06.2020р. по 10.08.2020р, за попереднiм записом за тел. 286-28-44, (063)224-74-19 для пiдготовки графiку органiзованого прийому громадян.

Заяви на зарахування приймаються виключно у батькiв, без присутностi дiтей. Звертаємо Вашу увагу на необхiднiсть наявностi документу, що засвiдчує особу заявника.

Нагадуємо, що до заяви для зарахування дитини до першого класу додаються документи:

- копiя свiдоцтва про народження дитини (та оригінал для звірки, який одразу повертаємо);
- оригiнал медичноi довiдки за формою первинної облiкової документацii N 086-1/о «Довiдка учня загальноосвiтнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профiлактичного огляду) (далi - медична довiдка);
- iншi документи, якi пiдтверджуютъ право дитини на першочергове зарахування до 1 класу закладу освiти.

У разi вiдсутностi оформленої медичної довiдки подаються вищезазначенi документи, а в заявi зазначається зобов'язання батькiв оформити медичну довiдку та надати до закладу освiти в тepмiн до 10.08.2020р.

З метою дотримання протиепiдемiчних заходiв в закладi освiти для приймання заяв буде видiлено окреме мiсце. Для уникнення скупченостi громадян приймання заяв буде здiйснюватисъ вiдповiдно до заздалегiдь складеного графiку.

Для попередження поширення на територii України гострої респiраторноi хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепiдемiчних заходiв, в тому числi соцiальної дистанцiї.

Нагадуємо, що вiдповiдно до постанови Кабiнету Miністрів України вiд 20.05.2020 N 392 «Про встановлення карантину з метою запобiгання поширенню на територiї України гострої  респiраторної хвороби covlD_lg, спричиненоi Kopoнaвipycoм SARS-CoV-2, та етапiв послаблення протиепiдемiчних заходiв»  забороняється перебування у громадських будинках i спорудах без вдягнутих засобiв iндивiдуального захисту.

З повагою,
директор колегіуму В.В.Хрушкая
                                                                                                                                                                 

Запорізький колегіум №98 чекає на своїх учнів! Адміністрація, педагогічний та технічний колектив старанно готується до цієї зустрічі. Фарбують і вимивають шкільні коридори, ремонтують і сучасно обладнують класні кімнати, спортивні зали. Придбано нові меблі в конференц-зал.

Ще трохи – і шкільні друзі знову зберуться разом, завирує цікаве шкільне життя з пошуками та відкриттями, здобутками та перемогами, наповнене добрими справами, а поки що тривають веселі літні канікули!

Дякуємо колегам та батьківській громаді, які підтримують розвиток нашого навчального закладу! 

                                                                                                                                                                 
29.05 у нашому колегіумі відбулося свято "Останнього дзвоника". У щасливу і далеку дорогу самостійного життя вирушають наші випускники - здобувачі освіти 9 та 11 класів. Іхні сьогоднішні надбання, досягнення і успіхи є результатом кропіткої роботи справжніх майстрів - педагогів колегіуму. Діти випускаються, але в серці назавжди залишаються найтепліші спогади про шкільне життя, друзів-однокласників, улюблених вчителів І це відео-звернення для вас, наші випускники, батьки, вчителі.
                                                                                                                                                                 

Вітаємо наших колег-переможців ІХ Міської виставки педагогічних технологій - 2020:

Мінько О.В. - ІІ місце
Круть О.І. - ІІ місце
Єльчанінову О.В. - ІІІ місце
Калашник Н.Г. - ІІІ місце
Крестникову Л.В. (колективна робота вчителів географії Олександрівського району) - І місце.

Пишаємося нашими колегами і бажаємо наступних перемог!

                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 
Тризна Олександра, учениця 9-А класу, прийняла участь у акції до Дня Європи та приготувала вдома смачну піцу!
                                                                                                                                                                 
Учні колегіуму прийняли участь у акції до дня вишиванки.
                                                                                                                                                                 
Учні нашого колегіуму взяли участь у акції «Пам 'ятаємо. Перемагаємо», для відзначення Дня пам'яті та примирення від «Обласного центру патріотичного виховання"
                                                                                                                                                                 
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Дата початку прийому документів для зарахування учнів до 1 класу буде визначена департаментом освіти і науки Запорізької міської ради після послаблення або скасування обмежувальних заходів, введених на період карантину.
Строк прийому заяв від батьків в колегіумі складатиме не менше одного місяця від встановленої дати початку прийому документів.
Впродовж двох робочих днів з дня прийняття рішення інформація про строки прийому документів та способи їх подання до закладів освіти буде оприлюднена на вебсайті департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, вебсайті колегіуму та через засоби масової інформації.
З повагою,
Директор Запорізького колегіуму № 98 В.В.Хрушкая
                                                                                                                                                                 

Висловлюємо вдячність нашим учням Галігузовій Ренаті, Наумовій Златі, Мартазіній Анні, Омельяненко Марині та їх вчителям Петренко Л.М., Власенко В.Є. та Сорокіній О.В. за участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії»

                                                                                                                                                                 
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Повідомляємо, що прийом документів  на зарахування дітей до 1 класу відбуватиметься після закінчення карантину.
Інформацію про початок прийому документів буде оприлюднено на сайті колегіуму. 
                                                                                                                                                                 

Вітаємо наших учнів!

Вітаємо наших переможців Інтернет-олімпіади з інформатики "Олімпіс 2020 - Весняна сесія" і висловлюємо вдячність вчителю інформатики Власенко Вікторії Євгеніївні за результативну підготовку учнів!

                                                                                                                                                                 

Детальніше про проведення Тижня трудового навчання та мистецтва - 2020

                                                                                                                                                                 

Детальніше про проведення Тижня природничих дисциплін - 2020

                                                                                                                                                                 
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30.03.2020 №463  "Про звільнення від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти , у 2019-2020 навчальному роцізвільнити у 2019-2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) учнів, які завершують  здобуття початкової (4 класи) та базової (9класи) загальної середньої освіти.
                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 

Детальніше про проведення Тижня фізико-математичних наук - 2020

                                                                                                                                                                 

Організація дистанційного формату роботи

Шановні батьки! 

У зв'язку з рішенням  Кабінету Міністрів України  про обмежувальні заходи через  пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 та введенням карантину Запорізький колегіум №98  з 12 березня перейшов на дистанційний режим навчання. Адміністрація  Запорізького колегіуму  №98 визначає такий порядок організації навчальної діяльності з 12 березня по 3 квітня:

Бажано, щоб усі здобувачі освіти в зазначений період  перебували вдома. Батькам необхідно стежити за тим, щоб діти виконували цю вказівку й не відвідували  позашкільні додаткові заняття, громадські заходи, торговельні та розважальні центри, не користувалися громадським транспортом; виконували рекомендації  ВООЗ та МОЗ України.

Усі вчителі отримали необхідні інструкції від адміністрації школи та приступили до планування роботи в дистанційному форматі і створення навчальних матеріалів на  період карантину.

Інформування здобувачів освіти  про завдання буде відбуватися за допомогою  груп класів у соцмережах, блоги вчителів та групи Viber. Буде надано інформацію про безкоштовний доступ  до освітніх ресурсів, які схвалені Міністерстовом освіти та науки України. У зв'язку з цим батьки повинні забезпечити необхідну технічну можливість використання учнями навчального контенту. Учні початкової школи (1-4 кл.) будуть отримувати всю інформацію через  батьків. Усіх, у кого є труднощі з вирішенням даної технічної проблеми, просимо негайно повідомити класного керівника.

Учителі можуть використовувати різні формати завдань: роботу за підручником або робочим зошитом; відеоуроки, використання електронної навчальної платформи; творчі або проектні завдання; можливий варіант групових завдань, виконаних віддалено через загальний Google документ або презентації. Ми   продумаємо завдання так, щоб вони були різноманітними та учням було цікаво виконувати їх самостійно.

Ми намагаємося  організувати навчальний процес так, щоб наслідки вимушеної перерви в заняттях були мінімальними, тому  сподіваємося на ваше розуміння та співпрацю.

Шановні здобувачі освіти! Адміністрація школи просить вас дотримуватися спокою, виконувати всі завдання вчителів та бажає успішної самостійної роботи при нашій підтримці.

Шановні батьки! Просимо вас приділити увагу дітям в даній стресовій ситуації, встановити необхідний режим дня, бути на зв'язку з учителями та адміністрацією школи.

Дякуємо всім за розуміння!

                                                                                                                                                                 

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020р., Постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України установлено КАРАНТИН. Заняття в колегіумі припинені.

Про відновлення занять буде повідомлено додатково.  

                                                                                                                                                           Адміністрація

                                                                                                                                                                 

Вітаємо наших учнів!

У VІIІ щорічному Всеукраїнському конкурсі для учнів 7-11 класів на екологічну тематику від кафедра Хімічної техніки і промислової екології Харківського національного технічного університету наші випускники 11-А класу посіли призові місця серед учнів 11-х класів України із творчими роботами німецькою мовою (вчитель Ходосова Ю.О.):

Гаштанар М., Шуляк Б. - І місце у номінації «Екологічний проєкт»;

Лойко А. - І місце у номінації «Екологічний комікс»;

Прохода М., Долженко М. - ІІІ місце у номінації «Екологічний комікс».

                                                                                                                                                                 

Учні нашого колегіуму прийняли участь у флешмобі "Медіазброя проти булінгу" та отримали за це свою відзнаку! 11.03.2020 у «Кінотеатрі імені Довженка» відбулося урочисте нагородження усіх учасників флешмобу.

Про булінг варто не просто говорити та популяризувати, це варте окремої дисципліни у закладах середньої освіти, де будуть залучатись батьки, психологи, класні керівники та звичайно діти.

Ще раз вітаємо наших учнів!

                                                                                                                                                                 
Щирі побажання, приємні привітання, драйвові танці і пісні подарували наші талановиті учні чарівним панянкам колегіуму під час свята весни і краси.
До привітань традиційно приєднався добрий друг колегіуму проректор ЗНУ Васильчук Генадій Миколайович.
                                                                                                                                                                 

Впродовж лютого-березня проходив районний LEGO-марафон «Світ LEGO-фантазій в освітньому просторі НУШ» для творчих та небайдужих педагогів Олександрівського району. Взяли участь у LEGO-марафоні вчителі класів НУШ та вихователів ГПД нашого колегіуму разом зі своїми вихованцями. " Місто майбутнього", "Динозавр Діно", "Ляльковий будиночок", " Космічні фантазії" - креативні ідеї об'єднали однодумців та створили атмосферу творчості!

                                                                                                                                                                 

Питання харчування учнів є одним із пріоритетних напрямів роботи колегіуму. З метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог їдальні та харчоблоку, виконання умов харчування 27 лютого у колегіумі було проведено перевірку комісією з громадського контролю за організацією харчування.

За результатами перевірки встановлено, що порушень вимог вимог нормативно-розпорядчих документів щодо прийому та зберігання продуктів харчування, приготування та реалізації готових страв не виявлено.

                                                                                                                                                                 
"Pygmalion" (Б.Шоу)

Неймовірна вистава "Pygmalion" (Б.Шоу) на 4 дії англійською мовою у нашому колегіумі. Мега гра учнів 11-А класу Разумного І., Лазунько А., Дарагана В., Величко М., Болейка Д., Єнгоян С., Долженко М., Жевнерюка О. та учениці 5-Б класу Болоташвілі С.

Режисер-постановник - вчитель англійської мови Калашник Наталія Геннадіївна. Художник-декоратор - вчитель образотворчого мистецтва Петренко Людмила Миколаївна.

Дякуємо колегам та батькам за підтримку в організації!

                                                                                                                                                                 

Тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури в Запорізькому колегіумі №98

Вивчення іноземної мови - процес непростий, але цікавий і багатогранний. Адже, саме іноземна мова є засобом знайомства із літературними творами в оригіналі, спілкування із людьми різних національностей, мовою інформаційно-комунікаційних та комп’ютерних технологій, оволодіння якою є необхідною вимогою сьогодення.

Детальніше про заходи

                                                                                                                                                                 

Мови без кордонів 

21 лютого у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято, якому у 2020-му виповнюється 20 років, покликане нагадати про лінгвістичне і культурне розмаїття і багатомовність світу.

Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 року і відзначається щороку з лютого 2000 року.

Тема Міжнародного дня рідної мови у 2020 році – «Мови без кордонів». Свято присвячене заохоченню мирного діалогу і соціальної інтеграції.

Мови - це важливо

Про День рідної мови у Запорізькому колегіумі №98

                                                                                                                                                                 
22 січня учні 8-х класів відвідали концерт у Запорізькому центрі молоді, який був присвячений Дню Соборності України. Також учні прийняли участь у тематичній грі «квіз» та отримали грамоти.
                                                                                                                                                                 
22 січня було проведено тематичну перерву до Дня Соборності України. Учні подивилися тематичний відеоролик та зробили живий ланцюжок на знак єдності нашої країни.
                                                                                                                                                                 
20 січня у колегіумі були проведені класні години за темою «Хай квітне наша Україна» присвячені Дню Соборності України. Учні робили ланцюжки єдності, приймали участь у вікторинах та дивились тематичні відеоролики.
                                                                                                                                                                 
Нещодавно у 9-Б була проведена класна година спрямована на усвідомлення основних проблемних питань міста Запоріжжя. А також була проведена додаткова класна година зі студентом факультету політології - Олексієм Гонтарєм, якого запросила класний керівник 9-Б класу – Міщук Антоніна Олександрівна. Ця година була присвячена темі національно-патріотичного спрямування «Символи України».
                                                                                                                                                                 
А для учнів 9-11 класів 20.12 було проведено новорічну дискотеку.

Учні прийняли участь у яскравих конкурсах, потанцювали та зарядились гарним настроєм в останній день перед канікулами!

                                                                                                                                                                 
18.12 відбувся святковий концерт для учнів 5-8 класів.

Діти підготували святкові та запальні номери: були і танці, і пісні, і навіть скрипка з акордеоном. Все це запалило у учнів та вчителів святковий настрій та віру в новорічне диво!

                                                                                                                                                                 
17.12 у колегіумі були проведені новорічні ранки для учнів молодшої школи.

Казка була дуже цікава, діти подорожували разом з героями вистави та допомагали їм повернути чарівний посох Діда Мороза, який вкрав Троль, щоб зіпсувати Новий рік! Звісно ж в кінці перемогла дружба, свято було врятоване, а Троль знайшов собі нових друзів!

                                                                                                                                                                 
12.12 рамках проекту «Mediaschool – 2020» учениці колегіуму відвідали Запорізькій національний університет та прийняли участь у святковому відкритті конкурсу відеороликів «З любов’ю до рідного краю». Також вони мали змогу відвідати дуже цікавий тренінг, темою якого була «Журналістики у сучасному контексті».
                                                                                                                                                                 
06.12 для паралелі 5-х класів було проведено конкурс «Нумо, хлопці», присвячений до Дня Збройних сил України.

З поміж трьох команд хлопів виявляли найсильніший, найвідважніших та найспритніших.

Переможцями конкурсу стала команда 5-В класу. Вітаємо!

                                                                                                                                                                 
З 02.12 по 06.12 було проведено тиждень проектів з метою патріотично національного виховання учнів колегіуму.

06.12 кожен клас представив свій проект, над котрим працював увесь тиждень. Темою проектів була Україна: її символіка, життя та побут, історичні події та видатні люди нашої країни.

                                                                                                                                                                 
06.12 учні 1-В класу у співпраці із класним керівником Троценко О.А. та бібліотекарем колегіуму Замч Л.П. підготували цікавий позакласний захід "Казковими стежками" для учнів 1-х класів.
                                                                                                                                                                 
05.12 у колегіумі пройшов районний військово-спортивний конкурс "Захисник Вітчизни 2019". Наша команда зайняла 2 місце! Вітаємо!
                                                                                                                                                                 
Тиждень історії та правознавства

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення навчальних предметів, стимулювання творчої активності учнів, однією з найдієвіших форм організації навчання, виховання, поглиблення знань учнів, сприяння їх розвитку та поширенню світогляду.

Заходи, проведені під час тижня історії та правознавства у Запорізькому колегіумі №98, сприяли створенню ефективних умов для виявлення набутих навичок у нестандартних ігрових ситуаціях та допомогли учням розширити й поглибити свої знання.

                                                                                                                                                                 
У колегіумі було проведено «Місячник безпеки», у рамках якого були проведені: тематична виставка у шкільній бібліотеці «Безпека понад усе», виховні години «Безпечне дитинство – майбутнє країни», створені пам’ятки та листівки з безпеки життєдіяльності. Створені презентацій учнями 8-9 класів з безпеки життєдіяльності на теми: «Пожежа - лихо для всіх», «Здоровий спосіб життя», створені буклети здобувачами освіти 10-11 класів з безпеки життєдіяльності.
                                                                                                                                                                 
28.11 в рамках місячника безпеки для паралелі учнів 5-х класів було проведено гру-квест «Абетка здоров’я».
                                                                                                                                                                 
27.11 у Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась зустріч учасників районного літературного клубу «Сила Слова» з запорізьким поетом-бардом Козеровським Володимиром Івановичем. Учасники клубу прочитали йому свої авторські вірші, а деякі навіть виконали власні пісні.
                                                                                                                                                                 
21 жовтня у місті Запоріжжя відбулась масштабна подія - конференція лідерів освіти "Модератори освітніх реформ". Учням колегіуму, членам редакції шкільної газети "Vivat, колегіум!", випала чудова нагода стати частиною цієї грандіозної події.
                                                                                                                                                                 
Традиційно в Запорізькому колегіумі №98 наприкінці листопада було проведено методичний тиждень педагогічної майстерності «Майстерність без меж», під час якого досвідчені педагоги та вчителі, які атестуються, демонстрували свої надбання, ділилися досвідом роботи з молодими та малодосвідченими педагогами.

Такі методичні тижні сприяють обміну досвідом, встановленню міжпредметних зв’язків, зростанню педагогічної та професійної майстерності, підвищенню кваліфікації без відриву від роботи, а також знаходженню свіжих ідей, оригінальних рішень, що стануть «своєрідним двигуном» в подальшій щоденній праці, самоосвітній та інноваційній діяльності молодих спеціалістів та вчителів з невеликим досвідом роботи.

                                                                                                                                                                 
25.11 в колегіумі були проведені виховні години присвячені «Голодомору». Учні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, взяли участь у акції «Запали свічку», подивились документальні фільми та відвідали тематичну виставку у бібліотеці.
                                                                                                                                                                 
22.11 з метою формування ціннісного ставлення до держави з учнями 8-х класів було проведено захід «Подорож до країни Право». Колегіанти прийняли участь у цікавих конкурсах та закріпили знання з захисту прав дитини.
                                                                                                                                                                 
15.11 з метою національно-патріотичного виховання учнів колегіуму була проведена виховна година «Подорож Україною».
                                                                                                                                                                 
15.11 для паралелі 4-х класів було проведено захід «Козацькі розваги». Яскраве емоційне свято збагатило учнів знаннями про українські традиції.
                                                                                                                                                                 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

27 листопада 2019 року о 17:00 відбудуться організаційні батьківські збори.
Чекаємо на вас у актовій залі колегіуму.

Адміністрація

                                                                                                                                                                 
05.11.19 в колегіумі пройшла олімпіада з української мови та літератури.
                                                                                                                                                                 
У колегіумі у рамках «Місячника шкільних бібліотек» пройшла акція «Подаруй бібліотеці нову дитячу книжку». Ця акція вже стала традицією у нашому закладі, а діти із радістю приймають в ній участь, поповнюючи скарбницю бібліотеки все новими і новими книжками!
                                                                                                                                                                 
08.11.2019 в колегіумі для учнів перших класів пройшла «Посвята в першокласники-крилатики».

Діти розповідали вірші про навчання, перерви, вчителів, своїх друзів і ще про те, як же важко насправді бути першокласником. А наприкінці свята вони дали священну клятву бути дружними та вчитися старанно і наполегливо!

                                                                                                                                                                 
Петляк Юлія Сергіївна - вчитель української мови та літератури Запорізького колегіуму 98, ведуча телепрограми "Говоримо українською". Запрошує у світ Нового українського правопису разом з телеканалом Z.
                                                                                                                                                                 
07.11.19 учні нашого колегіуму побували на зустрічі з нагоди 5-річчя літературного клубу "Сила слова" у Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. Ознайомилися з літературною творчістю учасників клубу. Стали свідками урочистої передачі першої збірки віршів учасників клубу до бібліотеки музею.
                                                                                                                                                                 
25.10 в колегіумі відбулося свято «Королева осені», але пройшло воно не зовсім стандартно. Тематикою конкурсу став Хелловін, а учасниці не просто крокували по сцені у гарних сукнях, а мали змогу втілити найсміливіші образи, як: Аліса із країни чудес, Бель із «Красуні та чудовиська», образи втоплениці, вампірші, тикви, Грінча і навіть Джокера та Пенівайза!

Переможницею конкурсу стала учениця 9-А класу – Тризна Олександра! Наші щирі вітання!

                                                                                                                                                                 
Також у колегіумі пройшла «Осіння виставка», яка визвала захоплення та радощі не тільки у дітей, а й у дорослих!
                                                                                                                                                                 
У ГПД учні продовжували подорожувати Осінньою країною та прикрашали дерево кленовими листочками.
                                                                                                                                                                 
Вікторина « Осінь завітала» у рамках «Тижня початкової школи» пройшла весело, учні 2-В відгадувати загадки, кросворди та ребуси на осінню тематику, а ще прикрасили свій кабінет осінніми совенятами, які радують їх кожен день.
                                                                                                                                                                 
Учні 2-А класу під час «Тижня початкової школи» робили поробки із природних матеріалів для осінньої ярмарки.
                                                                                                                                                                 
У рамках «Тижня початкової школи» учні 2-Б класу провели урок-екскурсію «Осінні барви Запоріжжя» та підготували концерт для батьків «Осінній бал».
                                                                                                                                                                 
У 3-а класі проведено тематичний день "Осінь навкруги", під час якого діти озвучували комікси , складали вірші, визначали скільки природного матеріалу необхідно для виготовлення осінніх поробок та виготовляли їх, досліджували корисні копалини рідного краю. Задоволення отримали усі та й день промайнув швидко!
                                                                                                                                                                 
Учні 2-Г класу презентували проекти на екологічну тематику «Запоріжжя – місто майбутнього», відвідали ботанічний сад, та власноруч виготовили чашки для любих батьків на керамічному заводі.
                                                                                                                                                                 
Учні 1-Б та 1-В класів їздили на екскурсію за правилами дорожнього руху «Зебра на дорозі» та відвідали карамельну майстерню, де солодкі карамельки зробили їхнє життя ще трохи солодшим.
                                                                                                                                                                 
У рамках «Тижня початкової школи» 3-Б провів конкурс загадок, конкурс на найкращій осінній букет, математичний калейдоскоп, літературний клуб «Поети і письменники про осінь» та конкурс малюнків «Осінь в гості до нас завітала».
                                                                                                                                                                 
Під час проведення «Тижня початкової школи» 4-А клас мандрував мовними стежками рідної країни, відповідав на питання у вікторині «Світ незвичайного», описував кленові листочки та визначав переможців у конкурсі «Зошит посміхається».
                                                                                                                                                                 
В рамках «Тижня початкової школи» учні 4-Б класу підготували квіткові цукерки для першокласників. Та відвідали інтегрований урок на теми: «Країною казок сучасних авторів» та «Світ авторської казки»
                                                                                                                                                                 
Щорічно в кінці жовтня в колегіумі проходить тиждень початкової школи. Всі педагоги разом з учнями подорожують країною Осені. Впродовж цього тижня було проведено виставки з осінніх природних матеріалів, ярмарку, конкурси, уроки-подорожі, квести та цікаві екскурсії.
                                                                                                                                                                 
16.10.2019 на стадіоні «Славутич-Арена» відбувся фінальний етап змагань з популяризації дитячого футболу «Metalurg Children’s Cup», де учні 8-х класів вболівали за школу-переможця нашого району.
                                                                                                                                                                 
11.10.2019 відбулися вибори президента колегіуму.

6 кандидатів заздалегідь представили свою програму, з якою могли ознайомитись усі учасники освітнього процесу. Вибори пройшли організовано, представниками учнівського самоврядування були підраховані голоси, та на черговому зібранні були представлені результати.

З великим відривом переміг учень 10-А класу Роман Литвиненко, який зробив чудову передвиборчу програму та активно вів агітаційну роботу серед учнів. 

Бажаємо Роману успіхів на новій посаді і чекаємо цікавих справ і творчості!

                                                                                                                                                                 
10.10.19 у центральному парку «Довий гай» пройшов районний етап військово-спортивних змагань з елементами гри «Сокіл» («Джура»). Участь приймали усі школи Олександрівського району. Боротьба була цікава та запекла. Проте не зважаючи на труднощі учні нашого колегіуму здобули II місце у змаганнях. Бажаємо ще більш перемог учасникам змагань!
                                                                                                                                                                 
04.10 в колегіумі було проведено свято до Дня працівника освіти.

Учні підготували дуже цікавий концерт в форматі телеканалу, на якому були представлені рубрики «Світ творчості» та «Від щирого серця» з найтеплішими поздоровленнями, висвітлені новинки зі світу моди, та виконаний пісенний хіт про професію вчителя!

                                                                                                                                                                 
03.10 учні колегіуму відвідали Запорізьку обласну наукову бібліотеку, де відбулась презентація літературної збірки «Признание».

Ця збірка є результатом багаторічної праці районного клубу «Сила слова». Особливою гордістю є те, що у збірку увійшли вірші Фатюхи Ярослави, Гуржий Анастасії та Гуржий Катерини.

Бажаємо юним поетам творчої наснаги і успіху!

                                                                                                                                                                 

02.10 в колегіумі пройшов районний етап Міських мотиваційних змагань з популяризації дитячого футболу «Metalurg Children’s Cup».

За можливість представляти район на міському етапі змагань боролися 7 команд Олександрівського району. Цікаву та запеклу боротьбу між командами оцінювало висококваліфіковане журі.

Організаторами та гостями свята були:

  • Маркетинг-менеджер міського футбольного клубу «Металург» та куратор проекту «Metalurg Children's Cup» - Дмитро Щербаков.
  • Методист науково-методичного центру освіти і науки Запорізької міської ради, секретар оргкомітету – Долгорукий Павло Юрійович.
  • Начальник територіального відділу освіти Олександрівського району Єременко Лідія В’ячеславівна.
  • Методист територіального відділу освіти Олександрівського району - Ухналь Олена Борисівна.

Ми бажаємо представникам Олександрівського району гарного настрою та, звичайно, омріяних перемог на міському етапі турніру!

                                                                                                                                                                 
В колегіумі пройшла акція «I care about animals»

Протягом трьох тижнів учні збирали харчі та теплі речі для притулку тварин. А 21.09 діти відвідали притулок, передали усі забрані речі, допомогли вигуляти тварин, погодували їх, погралися та отримали багато емоцій від спілкування з нашими четверолапими друзями.

                                                                                                                                                                 
20.09 в колегіумі відзначили «День партизанської слави».

Учням розповіли про подвиги партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1939-1945 років. Та вшанували та їх пам’ять хвилиною мовчання.

                                                                                                                                                                 
В п’ятницю 20.04 для учнів 5-х класів відбулося свято «Веселий експрес». Учні відвідували локації, грали та виконували ігрові завдання від вчителів. А наприкінці отримали солодкі подарунки та гарний настрій!
                                                                                                                                                                 

23.09 у учнів середньої ланки відбулась єдина тематична година «Стоп булінг» з метою розширення обсягу знань учнів з профілактики булінгу та підвищення загального рівня правової культури учнів.

                                                                                                                                                                 

В рамках міської екологічної акції «Чисте місто» в колегіумі була проведена єдина виховна класна година на тему «Карантинні рослини та правила поводження з ними». Захід було проведено за допомогою цікавих презентацій для учнів середньої ланки та в ігровій формі для учнів молодшої школи.  Завдяки цьому наші учні підвищили рівень екологічної свідомості та здоров’я.

                                                                                                                                                                 

12.09 в колегіумі відбулась зустріч з представниками УПП в Запорізькій області.

Лейтенант поліції Биковська Інна Павлівна та Хайруліна Оксана Іванівна провели лекцію на тему «Безпечна дорога до школи».

Діти отримали інформацію про правила дорожнього руху та в ігровій формі змогли використати отриманні знання у змодельованих ситуаціях.

                                                                                                                                                                 

У колегіуму завершився тиждень «Фізичної культури та спорту».

На уроках були проведені змагання з піонерболу серед дівчат та змагання з міні-футболу серед хлопців середньої школи, а також ранкова гімнастика та змагання «Старти надій» для учнів молодшої школи.

Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду в кожного – багато досягнень!

                                                                                                                                                                 

02.09 в колегіумі пройшло свято «Першого дзвоника»

Традиційна урочиста лінійка перетнулась з нетрадиційним святкуванням: для учнів початкової школи було проведено свято «Мильних бульбашок». Діти грали з ведучими, видували мильні бульбашки та танцювали на шкільному подвір’ї разом з друзями та своїми вчителями. А для учнів середньої ланки було проведено захід «Колегіум територія творчості та натхнення», на якому діти створили колаж мрій, трохи розім’ялись у спортивній залі, відповіли на інтелектуальну вікторину, та підготувались до нового навчального року.

                                                                                                                                                                 

Список здобувачів освіти, зарахованих до 1 класу  Запорізького колегіуму  № 98 Запорізької міської ради Запорізької області на 2019/2020 н.р.

                                                                                                                                                                

Новини за 2018-19 навчальний рік

Новини за 2017-18 навчальний рік

Новини за 2016-17 навчальний рік

Новини за 2015-16 навчальний рік

Новини за 2014-15 навчальний рік