Життя колегіуму

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації в Запорізькій області терміни осінніх канікул змінено.

Осінні канікули в Запорізькому колегіумі №98: з 18.10.2021  до особого розпорядження.

                                                                                                                                                                 
Вітаємо наших переможців!

Вітаємо шкільну команду з перемогою (ІІІ місце) в районному конкурсі «Шкіряний м’яч». Бажаємо й надалі спортивних перемог.

                                                                                                                                                                 
11.10.2021 в колегіумі були проведені заходи до Дня українського козацтва для здобувачів освіти закладу. Для учнів 1-4 класів був проведений конкурс малюнків «У серці кожної дитини лежить любов до України» та година духовності «Сторінка козацької слави». Для учнів 5-6 класів проведена вікторина «Маленькі козачата», а здобувачі освіти 7-11 класів змогли попробувати свої сили в патріотичному квесті «Ігри патріотів» та вікторині «Козацькі перегони».

                                                                                                                                                                 
Вітаємо вчителя інформатики Власенко Вікторію Євгенівну із зайнятим ІІІ місцем у номінації "Інноваційний прорив" Всеукраїнського конкурсу "Педагог-новатор". Пишаємося і бажаємо наступних перемог!
                                                                                                                                                                 
03.10.21 здобувачі освіти 5-В класу провели День здоров’я на о.Хортиця. Класний керівник Сало О.С. підготувала для учнів цікаві конкурси та естафети. Мета заходу – привернути увагу до необхідності здорового способу життя. Учні весело провели час: змагались та спілкувались, а головне переконались у важливості спорту для здоров’я кожної людини.
                                                                                                                                                                 
01.10.2021 відбулось урочисте привітання педагогічного колективу Запорізького колегіуму №98 з прийдешнім Днем вчителя. Колегіанти створили настрій для улюблених вчителів, потурбувались про квіти та яскраву фотозону.
                                                                                                                                                                 
Адаптація п’ятикласників до середньої ланки школи – це важливий період в житті кожного п’ятикласника. З метою адаптації учнів класними керівниками 5-А, 5-Б, 5-В класів була проведена традиційна спортивно – розважальна гра «Веселий експрес». Учасники гри із задоволенням позмагались в різних естафетах. Під час гри п’ятикласники мали змогу не тільки поспілкуватись з однолітками, але й краще познайомитись з навчанням в середній ланці закладу. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій.
                                                                                                                                                                 
Вітаємо наших молодих педагогів Петляк Юлію Сергіївну, вчителя української мови та літератури і Калашник Наталію Геннадіївну, вчителя англійської мови із нагородженням премією міського голови - 2021 за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Пишаємося!
                                                                                                                                                                 
27.09.2021 в колегіумі для здобувачів освіти закладу були проведені заходи щодо профілактики булінгу. Для учнів 1-4 класів була проведена імітаційна гра «Якщо тебе ображають», де учні змогли отримати знання про те, як діяти у випадку булінгу. Для учнів 5-11 класів була проведена інформаційна година «Корисні правила-поради для  профілактики і подолання булінгу та кібербулінгу».
                                                                                                                                                                 
Сьогодні у колегіумі 98 проводилась еколого-просвітницька хвилинка для учнів молодших класів. Для колегіантів у ігровій формі учасниками Екоклуба (учні 11-б класу, керівник Міщук А.О., ) розповіли яке екологічне лихо може статися, якщо люди не почнуть свідомо і відповідально сортувати побутове сміття. Маленькі колегіанти самі вирішили як захищати довкілля та як зберегти нашу планету від екологічних катастроф, отримали практичні навички, а найактивніші - солодкі заохочення.
                                                                                                                                                                 
13.09.2021 у колегіумі проведені години спілкування серед учнів 5-11 класів на тему: "Абетка безпеки життєдіяльності"
                                                                                                                                                                 
13.09.2021 у колегіум завітали представники УПП в Запорізькій області: Лейтенант Петрух К.І. та старший лейтенант Березкіна Г.О. ,та головний інспектор відділу запобігання незвичайним ситуаціям запорізького районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області: майор служби цивільного захисту Мельник Сергій Володимирович.

Представники провели для учнів цікаві бесіди та дозволили учням відчути себе у ролі справжнього поліцейського та рятівника.

                                                                                                                                                                 
Тиждень фізичної культури і спорту в Запорізькому колегіумі №98

Щороку в Україні в перший тиждень вересня відзначається День фізичної культури і спорту. В нашому колегіумі вже багато років поспіль традиційно проводиться Тиждень фізичної культури і спорту. В цьому році він проходив з 6 по 10 вересня 2021 року.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Діти, на засадах партнерства та взаємопідтримки, продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість та дружбу. Бажаємо нашим учням успіху в спортивних досягненнях та звершеннях! Адже спортивне життя колегіуму не обмежується лише одним тижнем. Попереду ще багато спортивних заходів.

Фотогалерея

                                                                                                                                                                 
У колегіумі розпочалась благодійна акція для Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Благодійна акція проводиться під гаслом «Здорове немовлята». Метою проведення акції є збір коштів для хворих дітей на які закуповується медичне обладнання та передається для користування в дитячі лікарні України.
                                                                                                                                                                 
За ініціативою шкільного самоврядування в колегіумі був проведений рейд «Профілактика коронавірусної хвороби». Департамент охорони здоров’я та навколишнього середовища учнівського самоврядування колегіуму нагадав учням про правила дотримання протиепідемічних заходів під час карантину та слідкував за дотриманням заходів в закладі освіти.
                                                                                                                                                                 

01.09.2021 у колегіумі відбулось свято першого вересня. Для учнів перших та одинадцятих класів відбулась святкова лінійка. Для здобувачів освіти 2-9 класів були проведені цікаві класні години.

Вітаємо наших учнів та їх батьків з першим днем осені, з Днем Знань!

                                                                                                                                                                 

Шановні учні, батьки, педагоги та друзі нашого колегіуму!

Ми беремо участь у конкурсі Громадський бюджет – 2022 із проєктом «Облаштування входу на територію Запорізького колегіуму №98 електричним ліфтом-підйомником»,  мета якого - надати змогу людям з обмеженими можливостями, мешканцям Олександрівського району, безперешкодно потрапляти на територію Запорізького колегіуму №98 задля отримання освіти, додаткових освітніх послуг та висловлення громадянської позиції під час проведення виборів. Номер нашого проєкту – 71.

Підтримайте нас! Проголосуйте за проєкт №71 Запорізького колегіуму №98!

Голосувати

                                                                                                                                                                 
31.08.2021 в залі кінотеатру імені О.Довженка,під час серпневої наради відбулась урочиста церемонія нагородження керівників закладів освіти в номінації «Керівники закладів освіти,колективи яких підготували учнів-200-бальників ЗНО».

Запорізький колегіум №98 отримав лист подяки «За підготовку учнів-випускників,які отримали 200 балів за виконання сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році!»

                                                                                                                                                                 
Вітаємо Рожнову Людмилу Іванівну!

За довгі роки своєї роботи у колегіумі Людмила Іванівна накопичила-величезний досвід і знання,багато друзів,професійних перемог,успіхів,вирішила безліч завдань,вийшла з величезної кількості складних ситуацій і допомогла зробити це іншим. За що Вам щире – ДЯКУЄМ!

Сьогодні настає прекрасний період у вашому житті-до всього перерахованого вище багатства додалося ще два - вільний час і повна свобода дій. Ми вітаємо Вас з цим щасливим днем!

Бажаємо щоб Ви були щасливі, міцні здоров’ям ,раділи кожному дню!

                                                                                                                                                                 
24.08.2021 Україна відзначала 30-річчя Незалежності України. Учні колегіуму долучились до святкування та провели такі заходи:

1.Фестиваль поробок «Український бренд»

2.Фото сушка «Україна моя сім’я»

3. Танцювальний флеш-моб «Жовто-блакитне сяйво»

4. Майстр -клас з виготовлення букету з конфет «Серце України»

                                                                                                                                                                 

Шановні батьки та учні! Адміністрація колегіуму та педагогічний колектив щиро вітає Вас з Днем Незалежності України! 

24 серпня 2021 року Україна святкує 30-річчя Незалежності.

Нехай ця урочиста подія принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!


Новини за 2020-21 навчальний рік

Новини за 2019-20 навчальний рік

Новини за 2018-19 навчальний рік

Новини за 2017-18 навчальний рік