Життя колегіуму

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Еко-операцію «Турбота про птахів узимку» провели вихованці 5 групи ГПД на чолі із вихователем Рєзник А.В. Учні взяли участь у конкурсі "Все про птахів", розвісили на території колегіуму заздалегідь виготовлені у співпраці із батьками годівнички із вторсировини та нагодували птахів насінням і зерном.
                                                                                                                                                                 
28.11.2021 на базі Запорізького колегіуму пройшов 2 (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, української мови та літератури та з трудового навчання.

Під час проведення олімпіад були створені умови в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Здобувачі освіти закладів Олександрівського району змогли спробувати савої сили в написанні олімпіадних завдань з української мови та літератури, екології, технічної праці, обслуговуючої праці. В закладі були створені необхідні умови для роботи журі ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Кваліфіковане журі визначило переможців.

Вітаємо всіх переможців районного етапу олімпіад!

                                                                                                                                                                 
До щорічної акції «16 днів проти насильства» практичним психологом колегіуму був проведений захід з учнями 1-Г класу.

Першокласники послухали казку «Поросятка-лихослови», що у доступній для дітей формі  розкриває елементи психологічного та фізичного насилля. Учні зрозуміли,  чому нас вчить ця розповідь. Словами її героя  - Дядька Оленя, це звучить так: «Не добре кепкувати ані зі старших, ані з ровесників, ані з малечі. Завжди допомагати потрібно, з біди інших виручати. Тоді й вас усі поважатимуть і теж допомагатимуть – запам’ятайте і своїм товаришам перекажіть: хто риє яму для іншого – неодмінно сам туди потрапить!».

Також разом зі школярами  був створений колаж «Долоні у серці», що символізує доброту, взаємодопомогу, повагу, любов, що є протилежностями насильства.

                                                                                                                                                                 
До Дня Гідності та Свободи - однієї із знакових дат в історії України. Цікаве завдання  виконували учні  6-А класу – не тільки познайомитись з історичними подіями, але й виявити свою творчість у створенні  тематичного відео.  Відповідна робота  сприяла виховуванню  патріотичних почуттів, становленню патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину. Результатом творчої роботи  учнів та класного керівника Ходосової Ю.О.  стало  цікаве тематичне відео.
                                                                                                                                                                 
День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.

До Дня Гідності та Свободи в освітньому закладі класні керівники 1-11 класів провели тематичну виховну годину «Наш символ – Гідність і Свобода!». Метою виховних годин було формування у здобувачів освіти ціннісного ставлення до України; прав та свобод людини, європейського вибору українців. Класні керівники, використовуючи різні засоби навчання та виховання розвивали в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності. Школярі згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

                                                                                                                                                                 
Життя – це найдорожчий скарб. Щоб не сталося біди, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.

В освітньому закладі з 15 до 19 листопада 2021 року пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня класними керівниками 1-11 класів були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули мультфільм і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія.

19.11.2021 пройшли тематичні години: «Безпечна дорога додому».

Здобувачі освіти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!

                                                                                                                                                                 
Робота з обдарованими учнями є одним з пріоритетних завдань педагогів закладу. З цією метою здобувачі освіти залучаються до різних конкурсів. Одним з таких конкурсів став конкурс «Green інтелект», що був організований Представництвом громадської спілки КС «ЗЕЛЕНИЙ ЦЕНТР МЕТІНВЕСТ». Метою конкурсу є підтримка обдарованих дітей. Декілька учнів зацікавились і подали заявку до участі і ось ми маємо добрий результат!

Вітаємо Дякова Михайла, учня 7-Б класу, який став учасником конкурсу «Green інтелект» та пройшов у півфінал!

                                                                                                                                                                 
Осінь це особлива чарівна пора, яка надихає на творчість. Традиційними в закладі освіти стали конкурси, ярмарки, які пов’язані з осінніми святами. Вже не один рік серед учнів проводяться конкурси: «Міс осінь», «Королева осені» тощо. Кожного року учні вносять свої побажання і пропозиції щодо його проведення. Не виключенням став і 2021 рік. Дівчата 9-А класу, під керівництвом класного керівника Котик О.О. вирішили підготувати і провести фестиваль «Autumn party». В рамках фестивалю були проведені: майстер клас від кращіх кухарів, галерея юних модельєрів, фестиваль ікебани.
                                                                                                                                                                 
Важливим аспектом формування національно самосвідомої особистості, є виховання поваги та любові до державної мови. Володіння українською мовою та послуговування нею є одним із пріоритетів у виховній роботі зі здобувачами освіти закладу. З цією метою класними керівниками 1-11 класів в закладі 08.11.- 15.11.2021 проведено багато заходів: виставка в шкільній бібліотеці «Перлини української мови», урок мандрівка «В гостях у мови», подорож – гра «Літературна майстерня», години спілкування «Перлини української літератури».
                                                                                                                                                                 

Традиційно на другому тижні листопада в нашому колегіумі пройшов Тиждень cлов’янських мов, приурочений до Дня писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня - це і конкурси, і вікторини,  які учні виконували на дошці Padlet, а також цікаві онлайн-уроки про скарби рідного слова, тематичні лінійки, класні години.

Програма предметного тижня цього року була, як завжди, досить насиченою та багатогранною. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мови, вшанувати пам’ять видатних діячів нашого народу.

Детальніше про заходи

                                                                                                                                                                 
08.11.2021 в освітньому закладі були проведені заходи у рамках Місячника безпеки життєдіяльності в режимі онлайн. Класними керівниками були проведені: тематичні виховної години «Кращій пожежний – це я обережний», конкурс дитячого малюнку «ДСНС – очима дітей», конкурс поробок.

                                                                                                                                                                 

Увага!

Запорізький колегіум №98  Запорізької міської ради Запорізької області з 08.11.2021 здійснює освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання для учнів 1-11-х класів відповідно до розкладу та режиму роботи колегіуму (синхронний/асинхронний режим).

                                                                                                                                                                 

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації в Запорізькій області терміни осінніх канікул змінено.

Осінні канікули в Запорізькому колегіумі №98: з 18.10.2021  до особого розпорядження.

                                                                                                                                                                 
Насильство та булінг – це поширені проблеми в сучасному українському суспільстві і найгостріше вони постають в освітньому середовищі або родині, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя. Профілактика цих явищ – це важливий напрямок роботи педагогів закладу. Дуже важливим є також співпраця з представниками ССД та уповноваженими підрозділами органів Національної поліції України.

22.10.2021 н.р. до колегіуму завітали представники УПП в Запорізькій області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант Березкіна Ганна Олександрівна та старший лейтенант Багола Ганна Миколаївна, які провели тренінг з педагогами закладу за темою: «Насильство в сім'ї. Як запобігти насильству та булінгу». Цей захід допоміг опанувати базові практичні знання для роботи з ситуацією булінгу (цькування) та насильства та створити систему запобігання випадкам.

                                                                                                                                                                 
Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Напередодні Дня українського козацтва в закладі пройшло багато заходів, які були присвячені цьому святу. Учні змагались, малювали, співали, читали вірші, розповідали. Педагоги закладу вважають, що проведення таких заходів допомагає учням краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

                                                                                                                                                                 
Подорожі та екскурсії навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома. І тому, педагоги колегіуму організовують різноманітні екскурсії зі своїми вихованцями. 15.10.2021 здобувачі освіти 5-В класу відвідали м.Дніпро. Учасники екскурсії отримали насолоду від відпочинку та певний досвід від мандрівки.

                                                                                                                                                                 
Вітаємо наших переможців!

Вітаємо шкільну команду з перемогою (ІІІ місце) в районному конкурсі «Шкіряний м’яч». Бажаємо й надалі спортивних перемог.

                                                                                                                                                                 
11.10.2021 в колегіумі були проведені заходи до Дня українського козацтва для здобувачів освіти закладу. Для учнів 1-4 класів був проведений конкурс малюнків «У серці кожної дитини лежить любов до України» та година духовності «Сторінка козацької слави». Для учнів 5-6 класів проведена вікторина «Маленькі козачата», а здобувачі освіти 7-11 класів змогли попробувати свої сили в патріотичному квесті «Ігри патріотів» та вікторині «Козацькі перегони».

                                                                                                                                                                 
Вітаємо вчителя інформатики Власенко Вікторію Євгенівну із зайнятим ІІІ місцем у номінації "Інноваційний прорив" Всеукраїнського конкурсу "Педагог-новатор". Пишаємося і бажаємо наступних перемог!
                                                                                                                                                                 
03.10.21 здобувачі освіти 5-В класу провели День здоров’я на о.Хортиця. Класний керівник Сало О.С. підготувала для учнів цікаві конкурси та естафети. Мета заходу – привернути увагу до необхідності здорового способу життя. Учні весело провели час: змагались та спілкувались, а головне переконались у важливості спорту для здоров’я кожної людини.
                                                                                                                                                                 
01.10.2021 відбулось урочисте привітання педагогічного колективу Запорізького колегіуму №98 з прийдешнім Днем вчителя. Колегіанти створили настрій для улюблених вчителів, потурбувались про квіти та яскраву фотозону.
                                                                                                                                                                 
Адаптація п’ятикласників до середньої ланки школи – це важливий період в житті кожного п’ятикласника. З метою адаптації учнів класними керівниками 5-А, 5-Б, 5-В класів була проведена традиційна спортивно – розважальна гра «Веселий експрес». Учасники гри із задоволенням позмагались в різних естафетах. Під час гри п’ятикласники мали змогу не тільки поспілкуватись з однолітками, але й краще познайомитись з навчанням в середній ланці закладу. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій.
                                                                                                                                                                 
Вітаємо наших молодих педагогів Петляк Юлію Сергіївну, вчителя української мови та літератури і Калашник Наталію Геннадіївну, вчителя англійської мови із нагородженням премією міського голови - 2021 за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Пишаємося!
                                                                                                                                                                 
27.09.2021 в колегіумі для здобувачів освіти закладу були проведені заходи щодо профілактики булінгу. Для учнів 1-4 класів була проведена імітаційна гра «Якщо тебе ображають», де учні змогли отримати знання про те, як діяти у випадку булінгу. Для учнів 5-11 класів була проведена інформаційна година «Корисні правила-поради для  профілактики і подолання булінгу та кібербулінгу».
                                                                                                                                                                 
Сьогодні у колегіумі 98 проводилась еколого-просвітницька хвилинка для учнів молодших класів. Для колегіантів у ігровій формі учасниками Екоклуба (учні 11-б класу, керівник Міщук А.О., ) розповіли яке екологічне лихо може статися, якщо люди не почнуть свідомо і відповідально сортувати побутове сміття. Маленькі колегіанти самі вирішили як захищати довкілля та як зберегти нашу планету від екологічних катастроф, отримали практичні навички, а найактивніші - солодкі заохочення.
                                                                                                                                                                 
13.09.2021 у колегіумі проведені години спілкування серед учнів 5-11 класів на тему: "Абетка безпеки життєдіяльності"
                                                                                                                                                                 
13.09.2021 у колегіум завітали представники УПП в Запорізькій області: Лейтенант Петрух К.І. та старший лейтенант Березкіна Г.О. ,та головний інспектор відділу запобігання незвичайним ситуаціям запорізького районного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області: майор служби цивільного захисту Мельник Сергій Володимирович.

Представники провели для учнів цікаві бесіди та дозволили учням відчути себе у ролі справжнього поліцейського та рятівника.

                                                                                                                                                                 
Тиждень фізичної культури і спорту в Запорізькому колегіумі №98

Щороку в Україні в перший тиждень вересня відзначається День фізичної культури і спорту. В нашому колегіумі вже багато років поспіль традиційно проводиться Тиждень фізичної культури і спорту. В цьому році він проходив з 6 по 10 вересня 2021 року.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники спортивних заходів. Діти, на засадах партнерства та взаємопідтримки, продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість та дружбу. Бажаємо нашим учням успіху в спортивних досягненнях та звершеннях! Адже спортивне життя колегіуму не обмежується лише одним тижнем. Попереду ще багато спортивних заходів.

Фотогалерея

                                                                                                                                                                 
У колегіумі розпочалась благодійна акція для Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Благодійна акція проводиться під гаслом «Здорове немовлята». Метою проведення акції є збір коштів для хворих дітей на які закуповується медичне обладнання та передається для користування в дитячі лікарні України.
                                                                                                                                                                 
За ініціативою шкільного самоврядування в колегіумі був проведений рейд «Профілактика коронавірусної хвороби». Департамент охорони здоров’я та навколишнього середовища учнівського самоврядування колегіуму нагадав учням про правила дотримання протиепідемічних заходів під час карантину та слідкував за дотриманням заходів в закладі освіти.
                                                                                                                                                                 

01.09.2021 у колегіумі відбулось свято першого вересня. Для учнів перших та одинадцятих класів відбулась святкова лінійка. Для здобувачів освіти 2-9 класів були проведені цікаві класні години.

Вітаємо наших учнів та їх батьків з першим днем осені, з Днем Знань!

                                                                                                                                                                 

Шановні учні, батьки, педагоги та друзі нашого колегіуму!

Ми беремо участь у конкурсі Громадський бюджет – 2022 із проєктом «Облаштування входу на територію Запорізького колегіуму №98 електричним ліфтом-підйомником»,  мета якого - надати змогу людям з обмеженими можливостями, мешканцям Олександрівського району, безперешкодно потрапляти на територію Запорізького колегіуму №98 задля отримання освіти, додаткових освітніх послуг та висловлення громадянської позиції під час проведення виборів. Номер нашого проєкту – 71.

Підтримайте нас! Проголосуйте за проєкт №71 Запорізького колегіуму №98!

Голосувати

                                                                                                                                                                 
31.08.2021 в залі кінотеатру імені О.Довженка,під час серпневої наради відбулась урочиста церемонія нагородження керівників закладів освіти в номінації «Керівники закладів освіти,колективи яких підготували учнів-200-бальників ЗНО».

Запорізький колегіум №98 отримав лист подяки «За підготовку учнів-випускників,які отримали 200 балів за виконання сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році!»

                                                                                                                                                                 
Вітаємо Рожнову Людмилу Іванівну!

За довгі роки своєї роботи у колегіумі Людмила Іванівна накопичила-величезний досвід і знання,багато друзів,професійних перемог,успіхів,вирішила безліч завдань,вийшла з величезної кількості складних ситуацій і допомогла зробити це іншим. За що Вам щире – ДЯКУЄМ!

Сьогодні настає прекрасний період у вашому житті-до всього перерахованого вище багатства додалося ще два - вільний час і повна свобода дій. Ми вітаємо Вас з цим щасливим днем!

Бажаємо щоб Ви були щасливі, міцні здоров’ям ,раділи кожному дню!

                                                                                                                                                                 
24.08.2021 Україна відзначала 30-річчя Незалежності України. Учні колегіуму долучились до святкування та провели такі заходи:

1.Фестиваль поробок «Український бренд»

2.Фото сушка «Україна моя сім’я»

3. Танцювальний флеш-моб «Жовто-блакитне сяйво»

4. Майстр -клас з виготовлення букету з конфет «Серце України»

                                                                                                                                                                 

Шановні батьки та учні! Адміністрація колегіуму та педагогічний колектив щиро вітає Вас з Днем Незалежності України! 

24 серпня 2021 року Україна святкує 30-річчя Незалежності.

Нехай ця урочиста подія принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!


Новини за 2020-21 навчальний рік

Новини за 2019-20 навчальний рік

Новини за 2018-19 навчальний рік

Новини за 2017-18 навчальний рік