Життя колегіуму

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на організаційні батьківські збори майбутніх першокласників, які відбудуться 29.03.2018 р. о 17:00 в актовій залі колегіуму.

З повагою, адміністрація.

                                                                                                                                                                 

Читай українське

22.03.2018 в дитячій бібліотеці з учнями 4-Б класу (кл.керівник Хохлова А.О., бібліотекар Замч Л.П.) відбувся бібліотечний урок «Читай українське», на якому відбулася цікава віртуальна зустріч з сучасними українськими дитячими письменниками.

                                                                                                                                                                 

Весняні розваги

Перший місяць весни відзначився цікавими заходами, які були проведені для учнів шостих класів класними керівниками Круть О. І. (6-Б) та Веселовською О. В. (6-В). Учні згадали правила етикету на «Турнірі ввічливості» та змагалися за звання кращого знавця моди та стилю у конкурсі «Нумо, дівчата!». Діти виявили практичні знання, умін¬ня та навички в певних життєвих ситуаціях, проявили творчі здібності у змаганні серед дівчат та отримали велике задоволення від дружнього і активного спілкування. Учасники змагань зміцнили взаємовідносини у колективі. А різноманітні ігрові завдання викликали позитив¬ний емоційний настрій всіх присутніх.

Відео «Весняні розваги»

                                                                                                                                                                 

Презентація проекту

20 березня у колегіумі відбувся старт Всеукраїнського проекту «Junior Z» у Запорізькій області. Його автор і ініціатор – відомий телеведучий, шоу-мен, популяризатор здорового способу життя та спорту Олександр Педан.

Перший етап проекту - презентаційний тренінг для керівників шкіл і вчителів фізкультури, а також батьків-активістів в Запоріжжі.

Своє бачення впровадження новацій в шкільні уроки фізкультури представв особисто Олександр Педан, а також інструктори з фрісбі, петанку, бадмінтону, самбо, чирлідингу, флорболу.

Вчителі фізкультури змогли не тільки освоїти теоретичну частину, а й пройти практикум по всіх шести представлених видах спорту. Учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати.

В рамках першого презентаційного тренінгу відбулося підписання меморандуму між міською владою і рухом «Junior Z», яке очолює Олександр Педан, про двостороннє сприяння розвитку спорту серед школярів в м. Запоріжжя.

                                                                                                                                                                 
До свята 8 березня у колегіумі проведено заходи присвячені жіночому святу. Учні 3-А (кл. керівник Пихтіна Я.В.), 3-Б (кл. керівник Богуж Л.І.) та 1-Б (кл. керівник Кириченко А.І.) класів колегіуму вітали своїх улюблених мам, бабусь і дівчаток. Діти показали свої таланти у всіх видах мистецтва: звучали пісні, фортепіано, гітара, баян і скрипки; танцюристи-народники і акробати; а також артисти розмовного жанру. На завершення концерту флешмоб! І оплески від вдячних глядачів.
                                                                                                                                                                 
07.03.2018 в колегіумі пройшов святковий концерт «Жінкам присвячуємо...». В концерті прийняли участь учні колегіуму початкової, середньої та старшої ланок. Свої привітання Жінкам висловив проректор Запорізького національного університету, депутат Запорізької міської ради – Геннадій Миколайович Васильчук.
                                                                                                                                                                 

Запорізький колегіум №98 є потужним стартовим майданчиком для проходження навчальної й виробничої практики студентами ВНЗ м. Запоріжжя. Начальні кабінети забезпечені сучасними технічними начальними засобами та комп’ютерними технологіями, а кадровий склад вчителів – це високопрофесійні, компетентні та досвідчені педагоги, які майстерно роблять свою справу. Днями закінчилася начальна практика студентів IV курсу ЗНУ спеціальності «Англійська мова» та «Німецька мова». 17 студентів-практикантів зробили свої перші кроки у професію вчителя іноземної мови. Впродовж місяця вони отримували компетентну методичну допомогу та підтримку у плануванні, складанні конспектів уроків й сценаріїв позакласних заходів, проведенні уроків, відвідували уроки вчителів-партнерів: Веселовської О.В., Круть О.І., Оніщенко Л.В. (вчителі англійської мови), Глазиріної О.В, Калініної К.В. (вчителі німецької мови). І хоча призупинення начального процесу в зв’язку із карантином внесло корективи в хід практики, робота майбутніх вчителів вийшла продуктивною, насиченою та плідною. Підведення підсумків практики відбулося під час круглого столу «Мої перші кроки в професію вчителя іноземної мови: успіхи і невдачі» за участі студентів-практикантів, вчителів-партнерів, практичного психолога Лужаниці Т.О. та керівників практики від колегіуму й факультету іноземної філології ЗНУ.

                                                                                                                                                                 

В гостях у Масляної

Одне з найдавніших слов'янських свят, що припадає на кінець лютого – проводи Зими і зустріч Весни, або Масляний тиждень.

23.02.2018 у 3-А класі (кл. кер. Пихтіна Я.В.) проходило свято «В гостях у Масляної». Учні класу розповідали про значення кожного дня Масляного тижня, читали вірші. Також під час свята діти приймали участь у конкурсах та іграх «Хоровод», «Струмочок», «Ключники», «Влуч сніжком». Свято гарний привід привітати іменинників, що народилися взимку. Тому кожна дитина отримала привітання. Жодне свято у класі не проходить без допомоги батьків. Велика подяка їм за участь у організації цікавого, змістовного дозвілля учнів колегіуму. 

                                                                                                                                                                 

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.         

Ліна Костенко

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

 

                                                                                                                                                                 

До уваги випускників!

Міністерство внутрішніх справ Дніпровський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області оголошує набір (з 15 січня по 15 травня 2018 р.) випускників 11 кл. загальноосвітніх навчальних закладів та випускників ДНЗ, ЗППЛ для навчання у ВНЗ системи МВС України, з подальшим працевлаштуванням.

Детальніше

                                                                                                                                                                 

Вітання з перемогою!

10-11 лютого 2018 р. відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Більше 150 учнів Запорізької області змагалися у знаннях з інформаційних технологій. Серед учасників був і учень 10 А класу Соколов Михайло. За результатами змагань Михайло посів 2 місце. Перемога в олімпіаді – найвище визнання інтелектуальних здібностей і зусиль, витрачених на підготовку.

Вітаємо тебе, Михайло! Колегіум пишається тобою!

                                                                                                                                                                 

День пам’яті героїв Крут

29 січня, виповнюється 100 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.

До цієї пам’ятної дати у колегіумі проведено загальношкільний захід «Крутівські герої та герої сучасності: життя і вічність» з переглядом фільму «Невідома Україна», фільм 91 «Лист без конверта». Класними керівниками 1-11 класів проведена єдина виховна година «Пам'яті героїв Крут присвячується». У бібліотеці колегіуму було оформлено виставку історичної літератури «Героїка в минулому і сьогоденні».

                                                                                                                                                                 

Інтелектуальні змагання

26.01.2018 у 3-А класі (кл. керівник Пихтіна Я.В.) відбулася інтелектуальна гра «Brain Ring». Змагання проводилося в декілька етапів серед чотирьох команд класу. Учні показали свої знання з математики, природознавства, літератури, національних традицій, логіки.

За підсумками гри місця розподілились таким чином:

І місце – «Орлята» (капітан Захарко Р.);

ІІ та ІІ місце – «На стиле» (капітан Штафан К.), «Black fier» (Білик Н.);

ІІІ місце – «Шторм» (капітан Головань Д.).

Кожен учень показам себе справжнім знавцем та ерудитом. Дітям дуже сподобалося змагатися.

Активну участь у підготовці та проведенні інтелектуальної гри взяли батьки учнів Штефан Т.О., Мороз О.В., Бугрим О.В. Велика подяка батькам учнів за активну участь у житті 3-А класу.

                                                                                                                                                                 

Пам’ятаємо…

26.01.2018 в колегіумі було проведено ряд заходів присвячених Дню пам’яті жертв Голокосту.

Загальношкільний захід «Голокост у пам’яті людства» з проведенням акції «Запали свічку пам’яті» був спрямовані на донесення до колегіантів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

Класними керівниками 1-11 класів була проведена єдина виховна година «Жертви мовчання…».

У бібліотеці колегіуму демонструвалася виставка «Трагічні події в історії України».

                                                                                                                                                                 

Учнівське самоврядування інформує

25.01.2018 представники учнівського самоврядування «Софія» Ізмайлова Олександра та Лукін Герман були делегатами на районних зборах учнівського самоврядування за темою: «Європейські цінності». Учні представили своє бачення європейських цінностей та розповіли як вони втілюються у колегіумі. За результатами виступу учнів та діяльності учнівське самоврядування «Софія» буде нагороджено грамотою ТВО.

                                                                                                                                                                 

Майстер-клас із ТРИЗ-педагогіки у Школі «ЕйдоС»

Нова українська школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін. Вчителя, який навчатиме учнів за зовсім новими методиками та освітніми технологіями. Тому сучасному вчителю потрібно багато вчитися. Вчителі Запорізького колегіуму №98 вчаться постійно, щодня пізнаючи та вивчаючи щось нове, корисне і цікаве, щоб потім поділитися із цим зі своїми учнями. Так 24 січня 2018 року вчителями колегіуму було відвідано майстер-клас із ТРИЗ-педагогіки від кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології ЗНУ, викладача ТРИЗ та генерального директора Школи «ЕйдоС» Олени Михайлівни Грединарової. Зустріч була продуктивною, а навчання змістовним та корисним.

                                                                                                                                                                 

22.01.2018 в колегіумі пройшли заходи, присвячені Дню Соборності України:

1. Інформаційна година «Україна – кроки до незалежності»;
2. Оформлення виставки в бібліотеці колегіуму «Сила України в єднанні»;
3. Проведення єдиної виховної години «Значення Акта Злуки для сьогодення».

                                                                                                                                                                 

Обласний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

20.01.2018 відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018», який проводиться в рамках міжнародного проекту Міксіке.  Під час змагання, впродовж 50 хвилин, учні виконали завдання з п'ятиборства та вирішували вправи на додавання, віднімання, множення, ділення та порівняння чисел.

Учень 10-А колегіуму Соколов Михайло показав максимальний результат у групі «Хлопці 7-11 клас». Михайло запрошений на Національний фінал змагань, які відбудуться у м. Вінниці (березень 2018 р.).

Вітаємо Михайла з перемогою та бажаємо гарних результатів на наступному етапі.

                                                                                                                                                                 

«Умники и умницы» 5-А класса

17.01.2018 в 5-А классе (кл. рук. Котик А.А.) прошла интерактивная игра «Умники и умницы» по произведениям Н.Носова. Ребята с увлечением участвовали в интересных конкурсах, которые проводила библиотекарь Замч Л.П., инсценировали рассказы, написали свои впечатления от прочитанного для младших ребят. Все ребята молодцы! Похвальное слово за победу получил Савченко Богдан!

Инсценировка рассказа «Живая шляпа»

                                                                                                                                                                 

Вітанння!!!

Вітаємо Петрікову Ольгу, ученицю 9-А класу, з перемогою у обласному етапі Олімпіади з трудового навчання! До олімпіади Оля ретельно готувалася: випікала капкейки, шила чехол для мобільного телефону та підготувала цікаву презентацію і буклет. Захист роботи пройшов відмінно! Так тримати!

                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 

Новорічні дива

22 грудня учні 2-В класу (кл. керівник Стаханова Н.О.) за активної участі батьків підготували свій дебют – виставу «Новорічне диво».

Це була сучасна імпровізація відомих творів: «Снігова королева», «12 місяців», «Червоний капелюшок», «Бабка та Мураха».

Метою даного заходу було створення святкового мікроклімату в класі, прищеплення дітям моральних та сімейних цінностей, а також розкриття творчого потенціалу кожної маленької особистості.

Маленькі дебютанти дуже гарно виконували свої ролі, тим паче їх надихали власним прикладом чарівні та талановиті мами. Татусі також підтримали свої сімї виготовленням декорацій та теплими оплесками на святі.

Учні 4-Б класу (кл. керівник Хохлова А.О.) стали учасниками новорічної феєрії з ілюзіоністами. Це чарівна циркова програма з приголомшливими фокусами від Мага-ілюзіоніста, неперевершені жонглери і, звичайно, дуже смішні номери.

Всі діти отримали неперевершені враження та святковий настрій.

                                                                                                                                                                 
Відповідно плану роботи колегіуму на 2017-2018 н.р., з метою забезпечення змістовного дозвілля учнів та створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, посилення інтересу до загальношкільних свят та збереження життя й здоров’я учнів під час новорічних свят згідно графіку новорічних заходів були проведені: новорічні ранки «Зимова казка» для початкової ланки колегіуму (1-6 класи) – 19.12.2017, новорічне свято «Новорічний серпантин» для учнів середньої ланки (7-8 класів) – 22.12.2017, новорічний КВКа «Stend up» для учнів старшої ланки (9-11 класи) – 21.12.2017. В заходах прийняли участь учні та педагоги колегіуму. До підготовки заходів було залучено учнівське самоврядування та батьківська громадськість. В гості до колегіуму на зимову казку завітали вихованці дитячих садків.
                                                                                                                                                                 

Фізкультура та спорт з комфортом

Сьогодні, 19 грудня після реконструкції відбулося святкове відкриття сучасного стадіону колегіуму. Перебудова фізкультурного комплексу тривала декілька місяців. Оновлений майданчик оснащений футбольним полем, біговою доріжкою та турніками. Тепер тут зможуть займатися не тільки школярі, а й усі жителі Олександрівського району.

З нагоди відкриття оновленого спортивного майданчика у колегіумі відбулося справжнє свято. Присутні діти, представники міської влади: Погребняк Ю.В. – директор департаменту освіти і науки ЗМР, Єременко Л.В. – начальник ТВО Олександрівського району, гості, жителі району та батьки.

Відзначимо, що тепер умови для занять спортом стали більш комфортними та безпечними.

Фоторепортаж

                                                                                                                                                                 

Бібліотечний урок

Працівники дитячої бібліотеки №16 ЦБС 12.12.2017 р. для учнів 4-х класів сумісно з класними керівниками Кульбак І.А., Мірошніченко І.В., та Хохловою А.О. провели позакласний захід на тему: «Твори А.С.Пушкіна».

Дітям було дуже цікаво, вони із задоволенням приймали участь у змаганнях та проявили свої творчі здібності та креативність.

                                                                                                                                                                

День Захисника України

07.12.2017 на базі Запорізького колегіуму № 98 пройшов військово-спортивний конкурс «Захисник Вітчизни» присвячений Дню збройних сил України. У ході конкурсу учні продемонстрували:

· вміння стройової підготовки,
· вмінь надання першої медичної допомоги,
· знання пов’язані з військовими традиціями українців, та прийняли участь у воєнізованій естафеті.

Найкраще команда колегіуму продемонструвала знання з історії, та високий рівень підготовленості із стройової підготовки. В цілому учні колегіуму посіли п’яте місце серед 9 команд освітніх закладів Олександрівського району.

                                                                                                                                                                 
Будувати нову українську школу на старій матеріально-технічній базі складно, а вчити дітей за новими методиками з використанням технічних засобів навчання минулого століття неефективно. То як бути? Як зробити школу місцем, у якому хочеться вчитися? Відповідь проста – долучатися до освітніх і соціальних грантових програм. Створювати проекти, брати участь у конкурсах, перемагати та отримувати кошти на реалізацію своїх ідей. Грантових програм зараз в Україні багато, але створення проекту завдання нелегке. Цьому необхідно навчитися. У Запоріжжі з ініціативи директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ю.В.Погребняк стартував новий управлінський проект «Академія проектного менеджменту». Організацію навчань в рамках проекту здійснює команда науково-методичного центру ДОН ЗМР. Вчителі Запорізького колегіуму №98 також долучилися до цих навчань і 06 грудня 2017 року взяли участь у нетворкінгу із залученням компетентних менторів Ірайсат Магомедової, Петра Бойка, Олени Горбенко, Антона Казанцева, де отримали інформацію про актуальні грантові програми, попрактикувалися оформлювати заявки на гранти, складати бюджет проекту та графік його реалізації. Попрацювали злагоджено та продуктивно!
                                                                                                                                                                 

Товариства Червоного Хреста України інформує

23-27.11.2017 р. у м. Харкові пройшла VII Національна Молодіжна Асамблея Товариства Червоного Хреста України, яка об’єднала близько 100 учасників – представників Товариства з усіх куточків України та міжнародних партнерів. Одним з учасників Асамблеї стала учениця 11-Б класу колегіуму Мельник Олександра – переможець конкурсу «Найкращий волонтер ТЧХУ-2017».

Протягом Асамблеї учасники разом із досвідченими тренерами вивчали волонтерський менеджмент, міжнародне гуманітарне право, методи психосоціальної підтримки та процеси соціальної згуртованості; визначали роль волонтерів в діяльності Товариства в умовах надзвичайних ситуацій та набували навичок ефективних комунікацій; дізналися, як мобілізувати ресурси та поділилися своїми ідеями щодо святкування 100-річчя Товариства. Найцікавішим стало вивчення досвіду закордонних колег та обмін власним.

Колегіум пишається учнями, які роблять добрі справи заради миру, любові та злагоди у всьому світі.

Змінюйте світ на краще – разом ми зможемо більше!

Детальніше

                                                                                                                                                                 
Нова українська школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін у системі освіти. Вчителя, який навчатиме учнів за зовсім новими методиками. Виходячи із вищезазначеного, суттєвих змін зазнає й процес і зміст підготовки самого вчителя. Саме тому у Запорізькому колегіумі 98 відбулася модернізація методичної діяльності закладу через створення нового методичного формування – Центру методичної допомоги та взаємонавчання (ЦМДН), в рамках роботи якого проходять інноваційні методичні активності педагогів колегіуму. Так, 01.12.2017 року соціальним педагогом Черняк Н.Ю. у співпраці з заступником директора з НВР, керівником ЦМДН Белименко Ю.А. був проведений тренінг для молодих педагогів «Рука підтримки». Робота учасників тренінгу під час заходу була направлена на те, щоб сформувати в молодих педагогів впевненість у правильному виборі професії; бажання діяти, вміння спілкуватися, відстоювати свою позицію; розвивати вміння короткої само презентації. Завдання тренінгу: активізувати творчий потенціал кожного молодого педагога; допомогти молодому педагогу знайти вихід із будь – якої ситуації, яка може скластися; створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.
                                                                                                                                                                 

Свято «Прощавай, осінь!»

28 листопада 2017 р. у 3-Б класі (кл. керівник Богуж Л.І.) пройшло свято «Прощавай, осінь!».

Учні 3-Б класу на свято підготували пісні, танці, розповіли про фарби осені і красу природи у віршах. Особливо потішила дітей і батьків казка. Діти в костюмах дуже артистично, весело, з гумором виступили перед своїми однокласниками та батьками. Всі відгадували загадки, грали в ігри. Свято вдалося на славу.

                                                                                                                                                                 

У дружбі – сила!

24 листопада 2017 р. у 4-Б класі було проведено виховний захід на тему «У дружбі - сила» (кл. керівник Хохлова А.О.). Свято покликане виховати дружні стосунки між дітьми, усвідомити потребу кожної людини в існуванні друзів, у відчутті, яке дає дружба, як необхідну умову співіснування особистості в людському соціумі. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах, розігруванні ситуацій, вчилися підтримувати і допомагати один одному. Захід розширив світогляд дітей про найбільші людські цінності, вчив цінувати і зберігати те, що нас оточує.

На святі були присутніми батьки учнів 4-А класу та адміністрація колегіуму.

                                                                                                                                                                 

Увага учням 11-13 років! Безкоштовні курси програмування від Code Club UA.

У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп'ютерні ігри, анімацію та веб-сайти.

Програма Code Club має 4 рівня, кожен з яких складніше попереднього і складається з набору проектів і завдань:
• на перших двох рівнях діти вчать основам програмування на базі мови Scratch,
• третій рівень присвячений вивченню базових понять HTML і CSS,
• на четвертому рівні діти знайомляться з мовою Python.

Місце проведення: обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Соборний, 142).

Розклад: щосереди о 15.00. Курс складається з 12 занять. Одне заняття триває 1 годину.

Заявку на курси заповнюйте по посиланню нижче, пишіть на пошту або телефонуйте.

e-mail: code.club.zp@gmail.com
онлайн-анкета 
телефон: (066)625-40-29

Виховаємо разом нове покоління перспективних IT-фахівців України!

                                                                                                                                                                 
В рамках підготовки до участі у ІІ Міському конкурсі мультимедійних проектів за темою «Україна - Японія» з нагоди проведення у 2018 році Року Японії, учні 10-Б класу Запорізького колегіуму №98 відвідали майстер-клас у Класичному приватному університеті на тему: «Технологія розробки туристичного маршруту», який провела викладач КПУ, доцент кафедри «Туризму та готельно-ресторанної справи» Інституту здоров`я, спорту та туризму ім. Тетяни Самоленко, кандидат наук з державного управління, Яцук Н.В. Під час майстер-класу старшокласники ознайомилися із технологією розробки туру, навчилися планувати тур, визначати його можливості, розробляти програму обслуговування туру, складати його вартість, підбирати інструменти для просування туру та формувати агентську мережу. Знання отримані під час майстер-класу дуже корисні та необхідні учням для підготовки конкурентоспроможного продукту для участі в Конкурсі мультимедійних проектів.
                                                                                                                                                                 
23.11.2017 р. учні 10-х класів колегіуму та педагоги переглянули виставу «Сто тисяч». Театральне дійство, що проводилося у Запорізькому академічному театрі юного глядача дуже сподобалося та викликало інтерес до творів українських письменників.
                                                                                                                                                                 

Осінній похід в філармонію

14 листопада учні 5-6 класів колегіуму відвідали Запорізьку обласну філармонію. Діти із захопленням прослухали українські пісні і мелодії у виконанні скрипки.

Учні пообіцяли незабаром знову відвідати Запорізьку обласну філармонію, щоб дізнатися ще більше нового і цікавого!

                                                                                                                                                                 
14 листопада у ЗНУ за сприянням та підтримкою партнера Гете-інституту з метою популяризації німецької мови в Україні та залучення учнівської молоді до її вивчення відбулась презентація освітнього проекту для дітей віком від 8 до 12 років – Німецький дитячий цифровий університет «Kinderuni». На цьому заході побували й вчителі німецької мови Запорізького колегіуму 98, які під час презентації дізнались про педагогічні аспекти цього проекту: раннє вивчення іноземної мови, вміння користуватися медіа-засобами, ігрофікацію, методикоюCLIL, а також познайомились із структурою проекту (факультетами – «Людина», «Природа» і «Техніка») та викладачами. Ознайомилися з умовами використання концепції Німецького цифрового дитячого університету вдома, у школах, під час уроків німецької мови, у позаурочному навчанні, на заняттях за методикою CLIL та у міжпредметних проектах.
                                                                                                                                                                 
Тиждень слов’янської філології

 

З 06 по 10 листопада 2017 року у колегіумі проходив Тиждень слов’янської філології. У рамках тижня було проведено відкриті уроки, дебати, конкурси, літературні турніри, у яких із задоволенням брали участь колегіанти з 1 по 11 класи.

                                                                                                                                                                 
9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови учні, вчителі та батьки учнів долучилися до написання сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей проект розрахований не лише для тих, хто досконало знає українську мову, а й тих, хто її вивчає.

 

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

                                                                                                                                                                 

Ярмарок освіти, або обирай для себе свою майбутню професію.

Учні 9-х та 11-х класів колегіуму відвідали спеціалізовану виставку, на якій своїми надбаннями та досягненнями ділилися представники училищ, коледжів і вузів.

Ярмарок освіти став для майбутніх абітурієнтів майданчиком для розмірковувань, де й на якій спеціальності вони хотіли б навчатись. Поміж численної кількості пропозицій – кафедри різних вузів, училищ та коледжів. Серед представництва – начальні заклади не лише із запорізького регіону, а й з Дніпропетровська, Одеси, Харкова та зарубіжні гості.

                                                                                                                                                                 

Учнівське дозвілля

Під час осінніх канікул учні колегіуму, в рамках міського проекту «Корисні STREAM-канікули», відвідали безкоштовні екскурсії на підприємства та до вищих навчальних закладів міста. Участь у проекті здійснена з метою залучення учнів колегіуму до науково-технічної творчості та STREAM-освіти, а також з метою допомоги у визначені зі своєю майбутньою професією.

Колегіанти відвідали Музей техніки Богуслаєва В.О. на підприємстві «Мотор Січ», майстер-клас «Реєстрація шлюбу в органах ДРАЦСу», майстер-клас «Криміналістичне забезпечення слідчих дій» та стали учасниками ділової гри «Формування майбутньої Європи» у Класичному приватному університеті. Адміністрація колегіуму висловлює подяку АТ «Мотор Січ» та Класичному приватному університету за цікаві та пізнавальні заходи.

                                                                                                                                                                 
З 23 по 27 жовтня 2017 року у колегіумі проходив Тиждень початкових класів під гаслом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий».

 

Учні молодших класів змагалися у математичних та мовних вікторинах, брали участь у виставці поробок з природнього матеріалу; проявили свої творчі здібності у конкурсі малюнків «Вернісаж казкових героїв» та флористичному конкурсі «Золота осінь».

У якості винагороди за плідну та активну участь у конкурсах і вікторинах, школярів потішив театр «Бантик» з виставою «Світ Знань», а найактивніших учасників було нагороджено грамотами та подяками!

Тиждень початкової школи ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.

Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Фотозвіт

                                                                                                                                                                 

Спортивні змагання

24.10.2017 учні колегіуму прийняли участь у районних змаганнях зі спортивного орієнтування «Лабіринт», яке проходило у центральному парку культури і відпочинку «Дубовий Гай».

                                                                                                                                                                 

Громадський контроль

20.10.2017 р. було здійснено позапланову перевірку стану організації харчування в колегіумі комісією громадського контролю у складі:

заступника директора з НВР Гриценко Я.В.,
заступника директора з АГЧ Тригуб К.В.,
медичної сестри Тодорової Л.А.,
соціального педагога Черняк Н.Ю.,
представників батьківської громадськості 1-х та 2-х класів Макаєвої Д.І., Бородина О.В., Григорьєвої Є.С.

Результати перевірки встановили, що організація харчування у колегіумі здійснюється відповідно до вимог законодавства (Акт №2 від 20.10.2017 р.)

                                                                                                                                                                 

До уваги батьків!

Президент України підписав Закон України №2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

Пропонуємо для ознайомлення ключові новели Закону України "Про освіту"

                                                                                                                                                                 

Командно-штабні навчання у колегіумі

23.10.2017 у колегіумі було проведено командно-штабні навчання. В результаті вчень учні та працівники колегіуму відпрацювали дії у разі надзвичайних ситуацій «Увага всім!». Зазначені категорії населення здійснили практичні дії у надзвичайних, несприятливих побутових та нестандартних ситуаціях. Особлива увага приділялася формуванню у дітей відчуття особистої і колективної безпеки, навичок розпізнання та оцінки небезпеки, а також безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях.

                                                                                                                                                                 

Оголошення!

05.10.2017 р. о 17:00 у Запорізькому колегіумі №98 відбудуться організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.

Місце проведення: актова зала.

Попередній запис до груп підготовчих курсів «Крок до школи» здійснюється у кабінеті № 100 з 8.00 до 16.00.

Адміністрація.

                                                                                                                                                                 

Увага!

14 жовтня 2017 р. заплановано проведення першого фестивалю для дітей та батьків «IT BabyFest».

Метою «IT BabyFest» є демонстрація можливостей IT-освіти для дітей віком від 5 до 18 років.

«IT BabyFest» поєднає в собі такі напрями:

Кластер для дітей:
- робототехніка;
- гаджети для розвитку та творчості;
- знайомство з новітніми професіями IT;

Кластер для батьків:
- IT-освіта для дітей (презентація IT освітніх закладів);
- IT-технології для розвитку дітей.

Участь у заході є безкоштовною.

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 – Обласний центр молоді.

                                                                                                                                                                 

Спорт – це ми!

06.10.2017 учні 3-4 класів колегіуму прийняли участь у спортивному святі «Спорт для дітей. Діти – за мир!», яке проводилося Благодійною організацією БФ «Карітас Запоріжжя» спільно з КПУ та Запорізькою дитячою громадською організацією «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Голкіпер». В рамках свята проводилися змагання з футболу в якому учні Запорізького колегіуму №98 зайняли почесне ІІ місце та були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

                                                                                                                                                                 

Тиждень спортивно-естетичного виховання

З 25.09.2017 по 29.09.2017 у колегіумі пройшов тиждень спортивно-естетичного виховання. Впродовж п’яти днів було проведено багато цікавих та змістовних заходів, спортивних змагань, конкурсів, ігор, на яких колегіанти показали свої знання, вміння та навички, а також проявили творчі здібності.

                                                                                                                                                                 

Вітання!

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці! Вітаємо вас з чудовим святом – Днем вчителя!

Щиро бажаємо вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода за ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому життєвому шляху!

З повагою учнівський колектив

                                                                                                                                                                 

Підсумки акції по збору макулатури «Паперовий бум».

21 вересня 2017 р. на подвір’ї колегіуму проводився збір макулатури.

За результатами акції найкращим класом став 6 Б клас (класний керівник Круть О.І.)

Оголошується подяка учням 10 А, 10 Б класів, які брали активну участь у зважуванні, записуванні і навантаженні макулатури.

Пам’ятаймо, що 100 кг макулатури дозволяє зберегти 1 дерево.

                                                                                                                                                                 

Профілактика вірусного гепатиту А


 

                                                                                                                                                                 

До відома учнів, батьків.

30.09.2017 року о 9.00 на подвір'ї колегіуму відбудеться пробний день.

01.09.2017 року о 8.30 відбудеться святкова лінійка присвячена Першому дзвонику. Після лінійки буде проведено єдиний урок на тему «Європа – наш цивілізаційний вибір».

                                                                                                                                                                 

 

Новини за 2016-17 навчальний рік

Новини за 2015-16 навчальний рік

Новини за 2014-15 навчальний рік