Новини за 2017-18 навчальний рік

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 


25 червня 2018 року в актовому залі колегіуму відбулося урочисте свято присвячене видачі атестатів про повну загальну середню освіту.

Пройдений довгий шлях до знань, але попереду світла та захоплююча дорога багатьох можливостей, творчих ідей. Нехай тільки гарне, яскраве та незабутнє чекає на Вас!

Випускників привітали адміністрація колегіуму, вчителі, батьки та гості свята.

                                                                                                                                                                 

14 червня 2018 року 70 випускників колегіуму в урочистій атмосфері отримали свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти два з яких з відзнакою.

Позаду роки навчання і іспити, а попереду - новий етап навчання у стінах колегіуму чи поза ним. Упевнені, що знання і навички, які ви придбали за роки навчання, допоможуть вашій успішній самореалізації у житті.

Учнів привітали адміністрація колегіуму, вчителі та батьки. Сьогодні з упевненістю можна сказати, що ви виросли в прекрасних молодих людей, які будуть нести з собою прекрасне і будуть гідними представниками нашої країни!

                                                                                                                                                                 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно наказу МОН України №367 від 16.04.2018р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» Запорізький колегіум №98 проводить прийом документів до 1-х класів на 2018-2018 н.р. з 10.05.2018 р. по 31.05.2018 р.

Документи на зарахування дитини до колегіуму надає один з батьків дитини особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2. Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089;
3. Документ, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу освіти (паспорт громадянина України, посвідки на постійне проживання, довідки про реєстрацію проживання , тощо)

З повагою, адміністрація.

                                                                                                                                                                 

17 травня – Всесвітній День вишиванки

Свято-акцію «Всесвітній день вишиванки» було започатковано у 2006 році. Акція покликана зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

У Запорізькому колегіумі №98 учні, батьки та педагоги активно долучилися до свята, а учні 2-Б класу (класний керівник Стринжа Наталя Олександрівна) ще й зробили чудове відео. Приємного перегляду!

                                                                                                                                                                 

Освіта Запорізького краю - 2018

Завершила свою роботу обласна педагогічна виставка «Освіта Запорізького краю-2018». В онлайн режимі на огляд громадськості та журі Виставки було представлено 514 робіт освітян Запорізької області, із них чотири роботи - педагогів колегіуму. Всі чотири методичні розробки отримали призові місця, а педагоги нагороджені дипломами І, ІІ, та ІІІ ступенів (наказ ЗОДА від 07.05.2018 № 217). Так,

- методична розробка заступника директора з НВР Белименко Ю.А. за темою: «Управлінський супровід формування професійної мобільності вчителя в умовах становлення нової української школи» була представлена у номінації «Інноваційні підходи до організаційно-методичного супроводу професійного розвитку педагогічного працівника закладів освіти» та посіла ІІ місце;

- методична розробка вчителя німецької мови Глазиріної О.В. на тему: «Формування комунікативної компетенції школярів на уроках німецької мови засобами інтерактивного навчання» була представлена у номінації «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів» та посіла І місце;

- методична розробка вчителя початкових класів Кульбак І.А. на тему: «Формування начально-пізнавальної компетентності молодших школярів на уроках природознавства засобами сучасних освітніх технологій» була представлена у номінації «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи» та посіла ІІІ місце;

- методична розробка вчителя української мови Скулкіної Н.В. за темою: «Використання ІКТ на уроках української мови з метою формування в учнів орфографічної компетентності у межі нової української школи» була представлена у номінації «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів» та посіла І місце.

За результатами Виставки вчитель Глазиріна О.В. отримала запрошення на проведення майстер-класу на тему: «Формування комунікативної компетенції школярів на уроках німецької мови засобами інтерактивного навчання» в рамках участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи».

                                                                                                                                                                 

Інтернет-олімпіада 2018

Впродовж квітня місяця учні колегіуму приймали участь у всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». 170 колегіанти показали високу активність при виконанні завдань з математики, англійської мови, інформатики. За результатами оцінки робіт учні колегіуму нагороджені дипломами. Отримали дипломи І ступеню – 19 учнів, дипломи ІІ ступеню – 24 учні, дипломи ІІІ ступеню – 27 учнів.

Іменні подяки від освітнього проекту «На урок» отримали вчителі математики, англійської мови, інформатики за підготовку переможців.

                                                                                                                                                                 

16 травня відбулася зустріч учнів 1-Б класу з майбутніми першокласниками у ДНЗ №81 Олександрівського району. Діти розповіли, як вони вчилися цей рік в 1 класі, які у них улюблені предмети і як вони дружили з однокласниками, Поділилися чи здійснилися їх очікування і надії поперед школою. Першокласники з малюками разом співали, танцювали, грали в українські народні ігри. Найцікавішим було інтерв’ю, коли майбутні учні ставили питання про колегіум, про 1 клас, а колегіанти на них відповідали. Як т’ютори, наші першокласники допомагали дошкільнятам складати пазли з державною символікою України. Дітей привітала і запросила навчатися в нашому колегіумі в.о. директора Хрушкая В.В.

Відео "Першокласники в гостях у дошкільнят"

                                                                                                                                                                 

08.05.2018 у колегіумі були проведені заходи до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для учнів проведено відкритий захід, де продемонстровано відеоролик, фотоматеріали на тему «Участь українців у збройних формуваннях різних країн під час Другої світової».

Учні 10-х класів стали учасниками районного мітингу до 73-річниці перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення. Серед учнів колегіуму проведено виставку малюнків та плакатів.

                                                                                                                                                                 

Спорт – це сила!

27 квітня 2018 р. у колегіумі було проведено спортивне свято «Веселі старти» для дітей старшої групи дитячого закладу № 81 і збірної команди учнів перших класів.

В урочистій частині прийняли участь учні 6-Б класу, які читали вірші про спорт. Привітала наймолодших колегіантів і дошкільнят своїм запальним виступом переможниця обласних, всеукраїнських змагань і турнірів з художньої гімнастики учениця 4-Б класу Галігузова Рената.

Команди змагалися в п'яти естафетах, виявили свої найкращі фізичні та морально-вольові якості.

Свято пройшло весело, завзято, діти отримали хороший запал позитивних емоцій. Команди нагороджені грамотами.

                                                                                                                                                                 

Подяка батькам

Впродовж квітня 2018 р. у їдальні колегіуму було встановлено електричний бойлер та відремонтовано відкоси вікон. Необхідні товари було придбано за гроші БФ «Освіта», а роботи здійснено власними силами. Висловлюємо подяку батькам за підтримку.

                                                                                                                                                                 

VI Міська учнівська екологічна конференція «Екологічна ініціативи: проблеми, позиція, пропозиції» відбулася 20 квітня 2018 року у приміщенні Запорізької загальноосвітньої школи №20 екологічного профілю в рамках Міського екологічного місячника «Краса Землі моєї». Конференція сприяла підвищенню рівня екологічної компетентності та культури учнівської молоді, активізації екологічних ініціатив та участі підростаючого покоління у вирішенні нагальних екологічних проблем довкілля. Мельник Олександра, учениця 11 класу Запорізького колегіуму №98 та керівник проекту Крестнікова Л.В. посіли ІІІ місце у міському етапі екологічного конкурсу «Екологічні ініціативи» міського екологічного проекту «Екологічний вектор».

                                                                                                                                                                 

Посвята в читачі першокласників.

Вже стало доброю традицією в бібліотеці колегіуму проводити посвяту в читачі першокласників. 19.04.2018 гостями бібліотеки були першокласники 1В класу, класний керівник Хрушкая В.В.

До дітей в гості завітала Королева Книг, яка познайомила їх зі своїм Книжковим Королівством та його мешканцями. Бібліотекар Замч Л.П.: провела з дітьми цікаву казкову вікторину; екскурсію по книжковому Читаймісту, яке зветься Бібліотекою; познайомила дітей з жителями цього міста – книгами, вулицями – книжковими полицями, площею – читальним залом, довідковим бюро – енциклопедіями, словниками.

Всі юні читачі отримали читацький квиток.

                                                                                                                                                                 
19.04.2018 відбулася зустріч з випускником колегіуму, діючим прокурором м. Запоріжжя Спільником С.І. На зустрічі були присутні педагоги та учні, які змогли поставити питання та отримати відповіді в галузі правових відношень та діючого законодавства.
                                                                                                                                                                 

Підсумки VIIІ Міської виставки педагогічних технологій підведено

13 квітня у великій залі Запорізької міської ради відбулась церемонія нагородження переможців VIIІ Міської виставки педагогічних технологій. На розгляд експертів VIIІ Міської виставки від освітян Запоріжжя було презентовано 730 розробок перспективного педагогічного досвіду із них 9 робіт представили педагоги Запорізького колегіуму №98 (Белименко Ю.А. вчитель англійської мови, Бицина О.В. вчитель хімії, Єльчанінова О.В. вчитель англійської мови, Жевнерюк І.М. вчитель математики, Крестнікова Л.В. вчитель географії, Лужаниця Т.О. практичний психолог, Міщук А.О. вчитель біології, Рєзанова М.А. вчитель музичного мистецтва, Черняк Н.Ю. соціальний педагог). В рамках Виставки було проведено більш ніж 100 авторських тематичних та цільових майстер-класів. Майстер-клас на тему: «Формування креативної особистості учнів на уроках музичного мистецтва» представила вчитель музичного мистецтва Рєзанова М.А.. Робота Бициної О.В. на тему: «Освітній блог як інструмент формування ключових компетентностей учнів в рамках нової української школи" була відзначена дипломом ІІІ ступеня. Інші розробки відзначені сертифікатами за вагомий внесок у розвиток освітньої системи міста Запоріжжя та успішну презентацію перспективного досвіду.

                                                                                                                                                                 

Викладати англійську по-новому

В оновлених навчальних програмах з іноземних мов для 5-9 класів враховано потреби учнів не лише в комунікативному плані, а й знання, які будуть необхідними у реальному житті за межами класної кімнати та сприятимуть реалізації особистісного потенціалу кожного учня. Головною особливістю нових навчальних програм є використання компетентнісного підходу. Тобто навчання реалізуватиметься на основі ключових компетентностей. Головний наголос в оновлених навчальних програмах з іноземних мов було зроблено на чотири інтегровані змістові лінії – «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека» та «Підприємливість і фінансова грамотність». Інтегрувати ці теми в заняття з англійської навчилися вчителі англійської мови Запорізького колегіуму №98 Круть О.І. та Єльчанінова О.В. під час семінару «Планування навчального матеріалу з англійської мови для 5-9 класів згідно вимог нової програми» у КЗ Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти ЗОР. Вчителі плідно попрацювали впродовж двох днів семінару (12-13 квітня) і отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Тепер вони можуть не тільки викладати англійську по-новому, а й навчити цьому свої колег-іноземців.

                                                                                                                                                                 

Краса Землі моєї

13.04.2018 у колегіумі відбулась виставка дитячих малюнків та поробок в рамках проведення місячника «Краса Землі моєї». У виставці взяли участь учні 1-6 класів.

                                                                                                                                                                 

День космонавтики у 3-А класі

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики - пам'ятну дату, присвячену першому польоту людини в космос. Це особливий день - день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні працює в космічній галузі.

У 3-А класі колегіуму було проведено конкурсно-інтелектуальний класний захід до Дня Космонавтики. Діти до заходу готувалися заздалегідь знаходили нові відомості впродовж тижня, малювали малюнки, вчили вірші.

Клас був поділений на 3 команди кожній з яких було запропоновано кілька варіантів завдань: інтелектуальне (команди виконували колективно), спортивне, конкурс капітанів, конкурс малюнків.

1 місце зайняла команда «Космонавти - чемпіони». 2 місце посіла команда «Кращі космонавти». 3 місце зайняла команда «Ми - найкращі».

А також у конкурсі малюнків 1 місце посів Бугрім Владислав, 2 місце – Біла Даша, 3 місце – Свечникова Софія.

Велика подяка батькам 3 А класу за допомогу в підготовці та проведенні свята.

                                                                                                                                                                 
12.04.2018 дружина юних пожежників «Екстрим» Запорізького колегіуму №98 брала участь у районному етапі конкурсу ДЮП. Вітаємо наших юних рятівників і дякуємо за допомогу всім, хто доклав зусиль до підготовки і участі команди в конкурсі.
                                                                                                                                                                 

Нова українська початкова школа: управлінський аспект

10.04.2018 року на базі КЗ Запорізький інститут післядипломної педагогічної освіти ЗОР відбувся тренінг для заступників директорів закладів освіти міста щодо впровадження Концепції «Нова українська школа» в закладах початкової освіти.

Мета тренінгу – підготовка заступників керівників закладів освіти до здійснення управлінської діяльності в умовах Нової української початкової школи. Підготовку пройшли й заступники директора з НВР Запорізького колегіуму №98 Белименко Ю.А. та Гриценко Я.В. Адже, щоб здійснювати управлінський супровід впровадження Концепції НУШ, управлінці освітнього закладу мають самі володіти знаннями про головні компоненти нової української школи; нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя; організацію ефективного і безпечного освітнього середовища; інтегроване навчання; формування міжпредметних компетенцій; стратегії розвитку критичного мислення. Саме з такими питаннями за загальним напрямком «Нова українська школа: управлінський аспект» були ознайомлені учасники тренінгу, які отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

                                                                                                                                                                 

Участь у акції

05–10.04.2018 в Запорізькому колегіумі №98 проходила ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!». На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання для лікування та діагностики дітей з порушенням слуху в Запорізьку обласну дитячу лікарню.

Велика вдячність учням та їх батькам за підтримку й допомогу у проведенні цього суспільно-важливого благодійного проекту.

                                                                                                                                                                 

Запорізький колегіум №98 – це сучасний освітній простір не тільки для здобувачів освіти, а й для педагогічного персоналу. Так, в межах міського проекту «Академія проектного менеджменту» в березні місяці відбулися навчання для педагогічних працівників міста з проектного менеджменту.Проект «Академія проектного менеджменту» відкриває можливості для участі в міжнародних та регіональних грантових програмах, що є ефективним способом залучення позабюджетних коштів.

В Олександрівському районі тренінг було проведено на базі Запорізького колегіуму №98. Навчання було проведено з метою підвищення обізнаності освітян з написання проектів та управління ними. Навчання пройшли та отримали сертифікати 28 педагогів закладів освіти Олександрівського району (завідувачі та вихователі-методисти ЗДО, директори та заступники директорів ЗЗСО, педагоги та вчителі району). Захід було проведено тренерами Академії проектного менеджменту Хрушкой В.В. (в.о.директора Запорізького колегіуму №98) та Белименко Ю.А. (заступник директора з НВР), а також спікерами тренінгу: Глазиріною О.В. (керівник творчої групи ЗК№98), Міщук А.О. (керівник МО ЗК№98, студентка Національної академії державного управління при Президентові України, лідер АМО м. Запоріжжя) та Оліфіренко Д.О.(лідер АМО м. Запоріжжя, випускник LiberalArts — програма лідерства для вчителів). На заході були присутні методист НМЦ департаменту освіти і науки ЗМР Маєвська Д.М. та завідувач РМК Олександівського району Пудак К.І.

                                                                                                                                                                 

«Учитель, герой і поет…»

У 2018 році відзначається 100-річчя від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського. Василь Олександрович Сухомлинський дуже любив дітей, тому і став педагогом. Це справді людина з полум’яним серцем, видатний педагог сучасності. 35 років свого життя він віддав школі. Сухомлинський – заслужений вчитель України, лауреат Державної премії імені Т. Г. Шевченка. З його ім’ям пов’язані збагачення і піднесення педагогічної науки ХХ століття. Велика, самобутня спадщина вченого з плином часу привертає все більше уваги.

Посилання на інформаційно-консультативний матеріал

 

                                                                                                                                                                 

Великодній кошик для бійця

04.04.2018 всі класи Запорізького колегіуму № 98 активно взяли учать у Обласній благодійній акції «Великодній кошик для бійця». Аби свято Христового Воскресіння відчули і воїни АТО, діти зібрали традиційний великодній кошик (пасочки, консервація, кава, чай та різні солодощі). Гостинці будуть передані нашим захисникам на передову через волонтера Ярошенко О.В.

Велика вдячність учням та їх батькам за участь у акції.

                                                                                                                                                                 

Сортування сміття – шлях до нового майбутнього!

«Сортування сміття – шлях до нового майбутнього» під таким девізом учні Запорізького колегіуму №98 долучилися до міського проекту «Кольорові відра» громадської організації «ЄвроІн», мета якого формування навичок сортування побутових відходів та сприяння вихованню бережливого ставлення до природи.В приміщенні колегіуму встановлено контейнеридля роздільного збору сміття. Щоб школярам було зручно орієнтуватися в сортуванні, контейнери розрізняються за кольорами: жовтий (пластик: пляшки, стаканчики, поліетиленові пакети і т.д.); зелений (скло); блакитний (папір, картон); фіолетовий (металеві бляшанки, тетрапаки, паперові стаканчики тощо). Також над контейнерами розміщено інформаційно-начальні постери, в яких зазначено правила сортування. У класних колективах проведено тематичні години, метою яких є надання інформації учням про актуальні шляхи поводження зі сміттям, ознайомлення їх із правилами сортування побутових відходів та виховання підростаючого покоління бережливого ставлення до природи.

                                                                                                                                                                 

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на організаційні батьківські збори майбутніх першокласників, які відбудуться 29.03.2018 р. о 17:00 в актовій залі колегіуму.

З повагою, адміністрація.

                                                                                                                                                                 

Читай українське

22.03.2018 в дитячій бібліотеці з учнями 4-Б класу (кл.керівник Хохлова А.О., бібліотекар Замч Л.П.) відбувся бібліотечний урок «Читай українське», на якому відбулася цікава віртуальна зустріч з сучасними українськими дитячими письменниками.

                                                                                                                                                                 

Весняні розваги

Перший місяць весни відзначився цікавими заходами, які були проведені для учнів шостих класів класними керівниками Круть О. І. (6-Б) та Веселовською О. В. (6-В). Учні згадали правила етикету на «Турнірі ввічливості» та змагалися за звання кращого знавця моди та стилю у конкурсі «Нумо, дівчата!». Діти виявили практичні знання, умін¬ня та навички в певних життєвих ситуаціях, проявили творчі здібності у змаганні серед дівчат та отримали велике задоволення від дружнього і активного спілкування. Учасники змагань зміцнили взаємовідносини у колективі. А різноманітні ігрові завдання викликали позитив¬ний емоційний настрій всіх присутніх.

Відео «Весняні розваги»

                                                                                                                                                                 

Презентація проекту

20 березня у колегіумі відбувся старт Всеукраїнського проекту «Junior Z» у Запорізькій області. Його автор і ініціатор – відомий телеведучий, шоу-мен, популяризатор здорового способу життя та спорту Олександр Педан.

Перший етап проекту - презентаційний тренінг для керівників шкіл і вчителів фізкультури, а також батьків-активістів в Запоріжжі.

Своє бачення впровадження новацій в шкільні уроки фізкультури представв особисто Олександр Педан, а також інструктори з фрісбі, петанку, бадмінтону, самбо, чирлідингу, флорболу.

Вчителі фізкультури змогли не тільки освоїти теоретичну частину, а й пройти практикум по всіх шести представлених видах спорту. Учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати.

В рамках першого презентаційного тренінгу відбулося підписання меморандуму між міською владою і рухом «Junior Z», яке очолює Олександр Педан, про двостороннє сприяння розвитку спорту серед школярів в м. Запоріжжя.

                                                                                                                                                                 
До свята 8 березня у колегіумі проведено заходи присвячені жіночому святу. Учні 3-А (кл. керівник Пихтіна Я.В.), 3-Б (кл. керівник Богуж Л.І.) та 1-Б (кл. керівник Кириченко А.І.) класів колегіуму вітали своїх улюблених мам, бабусь і дівчаток. Діти показали свої таланти у всіх видах мистецтва: звучали пісні, фортепіано, гітара, баян і скрипки; танцюристи-народники і акробати; а також артисти розмовного жанру. На завершення концерту флешмоб! І оплески від вдячних глядачів.
                                                                                                                                                                 
07.03.2018 в колегіумі пройшов святковий концерт «Жінкам присвячуємо...». В концерті прийняли участь учні колегіуму початкової, середньої та старшої ланок. Свої привітання Жінкам висловив проректор Запорізького національного університету, депутат Запорізької міської ради – Геннадій Миколайович Васильчук.
                                                                                                                                                                 

Запорізький колегіум №98 є потужним стартовим майданчиком для проходження навчальної й виробничої практики студентами ВНЗ м. Запоріжжя. Начальні кабінети забезпечені сучасними технічними начальними засобами та комп’ютерними технологіями, а кадровий склад вчителів – це високопрофесійні, компетентні та досвідчені педагоги, які майстерно роблять свою справу. Днями закінчилася начальна практика студентів IV курсу ЗНУ спеціальності «Англійська мова» та «Німецька мова». 17 студентів-практикантів зробили свої перші кроки у професію вчителя іноземної мови. Впродовж місяця вони отримували компетентну методичну допомогу та підтримку у плануванні, складанні конспектів уроків й сценаріїв позакласних заходів, проведенні уроків, відвідували уроки вчителів-партнерів: Веселовської О.В., Круть О.І., Оніщенко Л.В. (вчителі англійської мови), Глазиріної О.В, Калініної К.В. (вчителі німецької мови). І хоча призупинення начального процесу в зв’язку із карантином внесло корективи в хід практики, робота майбутніх вчителів вийшла продуктивною, насиченою та плідною. Підведення підсумків практики відбулося під час круглого столу «Мої перші кроки в професію вчителя іноземної мови: успіхи і невдачі» за участі студентів-практикантів, вчителів-партнерів, практичного психолога Лужаниці Т.О. та керівників практики від колегіуму й факультету іноземної філології ЗНУ.

                                                                                                                                                                 

В гостях у Масляної

Одне з найдавніших слов'янських свят, що припадає на кінець лютого – проводи Зими і зустріч Весни, або Масляний тиждень.

23.02.2018 у 3-А класі (кл. кер. Пихтіна Я.В.) проходило свято «В гостях у Масляної». Учні класу розповідали про значення кожного дня Масляного тижня, читали вірші. Також під час свята діти приймали участь у конкурсах та іграх «Хоровод», «Струмочок», «Ключники», «Влуч сніжком». Свято гарний привід привітати іменинників, що народилися взимку. Тому кожна дитина отримала привітання. Жодне свято у класі не проходить без допомоги батьків. Велика подяка їм за участь у організації цікавого, змістовного дозвілля учнів колегіуму. 

                                                                                                                                                                 

Нації вмирають не від інфаркту.
Спочатку їм відбирає мову.         

Ліна Костенко

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

 

                                                                                                                                                                 

До уваги випускників!

Міністерство внутрішніх справ Дніпровський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області оголошує набір (з 15 січня по 15 травня 2018 р.) випускників 11 кл. загальноосвітніх навчальних закладів та випускників ДНЗ, ЗППЛ для навчання у ВНЗ системи МВС України, з подальшим працевлаштуванням.

Детальніше

                                                                                                                                                                 

Вітання з перемогою!

10-11 лютого 2018 р. відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Більше 150 учнів Запорізької області змагалися у знаннях з інформаційних технологій. Серед учасників був і учень 10 А класу Соколов Михайло. За результатами змагань Михайло посів 2 місце. Перемога в олімпіаді – найвище визнання інтелектуальних здібностей і зусиль, витрачених на підготовку.

Вітаємо тебе, Михайло! Колегіум пишається тобою!

                                                                                                                                                                 

День пам’яті героїв Крут

29 січня, виповнюється 100 років з часу бою на залізничній станції Крути. Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова подія.

До цієї пам’ятної дати у колегіумі проведено загальношкільний захід «Крутівські герої та герої сучасності: життя і вічність» з переглядом фільму «Невідома Україна», фільм 91 «Лист без конверта». Класними керівниками 1-11 класів проведена єдина виховна година «Пам'яті героїв Крут присвячується». У бібліотеці колегіуму було оформлено виставку історичної літератури «Героїка в минулому і сьогоденні».

                                                                                                                                                                 

Інтелектуальні змагання

26.01.2018 у 3-А класі (кл. керівник Пихтіна Я.В.) відбулася інтелектуальна гра «Brain Ring». Змагання проводилося в декілька етапів серед чотирьох команд класу. Учні показали свої знання з математики, природознавства, літератури, національних традицій, логіки.

За підсумками гри місця розподілились таким чином:

І місце – «Орлята» (капітан Захарко Р.);

ІІ та ІІ місце – «На стиле» (капітан Штафан К.), «Black fier» (Білик Н.);

ІІІ місце – «Шторм» (капітан Головань Д.).

Кожен учень показам себе справжнім знавцем та ерудитом. Дітям дуже сподобалося змагатися.

Активну участь у підготовці та проведенні інтелектуальної гри взяли батьки учнів Штефан Т.О., Мороз О.В., Бугрим О.В. Велика подяка батькам учнів за активну участь у житті 3-А класу.

                                                                                                                                                                 

Пам’ятаємо…

26.01.2018 в колегіумі було проведено ряд заходів присвячених Дню пам’яті жертв Голокосту.

Загальношкільний захід «Голокост у пам’яті людства» з проведенням акції «Запали свічку пам’яті» був спрямовані на донесення до колегіантів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

Класними керівниками 1-11 класів була проведена єдина виховна година «Жертви мовчання…».

У бібліотеці колегіуму демонструвалася виставка «Трагічні події в історії України».

                                                                                                                                                                 

Учнівське самоврядування інформує

25.01.2018 представники учнівського самоврядування «Софія» Ізмайлова Олександра та Лукін Герман були делегатами на районних зборах учнівського самоврядування за темою: «Європейські цінності». Учні представили своє бачення європейських цінностей та розповіли як вони втілюються у колегіумі. За результатами виступу учнів та діяльності учнівське самоврядування «Софія» буде нагороджено грамотою ТВО.

                                                                                                                                                                 

Майстер-клас із ТРИЗ-педагогіки у Школі «ЕйдоС»

Нова українська школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін. Вчителя, який навчатиме учнів за зовсім новими методиками та освітніми технологіями. Тому сучасному вчителю потрібно багато вчитися. Вчителі Запорізького колегіуму №98 вчаться постійно, щодня пізнаючи та вивчаючи щось нове, корисне і цікаве, щоб потім поділитися із цим зі своїми учнями. Так 24 січня 2018 року вчителями колегіуму було відвідано майстер-клас із ТРИЗ-педагогіки від кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології ЗНУ, викладача ТРИЗ та генерального директора Школи «ЕйдоС» Олени Михайлівни Грединарової. Зустріч була продуктивною, а навчання змістовним та корисним.

                                                                                                                                                                 

22.01.2018 в колегіумі пройшли заходи, присвячені Дню Соборності України:

1. Інформаційна година «Україна – кроки до незалежності»;
2. Оформлення виставки в бібліотеці колегіуму «Сила України в єднанні»;
3. Проведення єдиної виховної години «Значення Акта Злуки для сьогодення».

                                                                                                                                                                 

Обласний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018»

20.01.2018 відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне-2018», який проводиться в рамках міжнародного проекту Міксіке.  Під час змагання, впродовж 50 хвилин, учні виконали завдання з п'ятиборства та вирішували вправи на додавання, віднімання, множення, ділення та порівняння чисел.

Учень 10-А колегіуму Соколов Михайло показав максимальний результат у групі «Хлопці 7-11 клас». Михайло запрошений на Національний фінал змагань, які відбудуться у м. Вінниці (березень 2018 р.).

Вітаємо Михайла з перемогою та бажаємо гарних результатів на наступному етапі.

                                                                                                                                                                 

«Умники и умницы» 5-А класса

17.01.2018 в 5-А классе (кл. рук. Котик А.А.) прошла интерактивная игра «Умники и умницы» по произведениям Н.Носова. Ребята с увлечением участвовали в интересных конкурсах, которые проводила библиотекарь Замч Л.П., инсценировали рассказы, написали свои впечатления от прочитанного для младших ребят. Все ребята молодцы! Похвальное слово за победу получил Савченко Богдан!

Инсценировка рассказа «Живая шляпа»

                                                                                                                                                                 

Вітанння!!!

Вітаємо Петрікову Ольгу, ученицю 9-А класу, з перемогою у обласному етапі Олімпіади з трудового навчання! До олімпіади Оля ретельно готувалася: випікала капкейки, шила чехол для мобільного телефону та підготувала цікаву презентацію і буклет. Захист роботи пройшов відмінно! Так тримати!

                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                 

Новорічні дива

22 грудня учні 2-В класу (кл. керівник Стаханова Н.О.) за активної участі батьків підготували свій дебют – виставу «Новорічне диво».

Це була сучасна імпровізація відомих творів: «Снігова королева», «12 місяців», «Червоний капелюшок», «Бабка та Мураха».

Метою даного заходу було створення святкового мікроклімату в класі, прищеплення дітям моральних та сімейних цінностей, а також розкриття творчого потенціалу кожної маленької особистості.

Маленькі дебютанти дуже гарно виконували свої ролі, тим паче їх надихали власним прикладом чарівні та талановиті мами. Татусі також підтримали свої сімї виготовленням декорацій та теплими оплесками на святі.

Учні 4-Б класу (кл. керівник Хохлова А.О.) стали учасниками новорічної феєрії з ілюзіоністами. Це чарівна циркова програма з приголомшливими фокусами від Мага-ілюзіоніста, неперевершені жонглери і, звичайно, дуже смішні номери.

Всі діти отримали неперевершені враження та святковий настрій.

                                                                                                                                                                 
Відповідно плану роботи колегіуму на 2017-2018 н.р., з метою забезпечення змістовного дозвілля учнів та створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, посилення інтересу до загальношкільних свят та збереження життя й здоров’я учнів під час новорічних свят згідно графіку новорічних заходів були проведені: новорічні ранки «Зимова казка» для початкової ланки колегіуму (1-6 класи) – 19.12.2017, новорічне свято «Новорічний серпантин» для учнів середньої ланки (7-8 класів) – 22.12.2017, новорічний КВКа «Stend up» для учнів старшої ланки (9-11 класи) – 21.12.2017. В заходах прийняли участь учні та педагоги колегіуму. До підготовки заходів було залучено учнівське самоврядування та батьківська громадськість. В гості до колегіуму на зимову казку завітали вихованці дитячих садків.
                                                                                                                                                                 

Фізкультура та спорт з комфортом

Сьогодні, 19 грудня після реконструкції відбулося святкове відкриття сучасного стадіону колегіуму. Перебудова фізкультурного комплексу тривала декілька місяців. Оновлений майданчик оснащений футбольним полем, біговою доріжкою та турніками. Тепер тут зможуть займатися не тільки школярі, а й усі жителі Олександрівського району.

З нагоди відкриття оновленого спортивного майданчика у колегіумі відбулося справжнє свято. Присутні діти, представники міської влади: Погребняк Ю.В. – директор департаменту освіти і науки ЗМР, Єременко Л.В. – начальник ТВО Олександрівського району, гості, жителі району та батьки.

Відзначимо, що тепер умови для занять спортом стали більш комфортними та безпечними.

Фоторепортаж

                                                                                                                                                                 

Бібліотечний урок

Працівники дитячої бібліотеки №16 ЦБС 12.12.2017 р. для учнів 4-х класів сумісно з класними керівниками Кульбак І.А., Мірошніченко І.В., та Хохловою А.О. провели позакласний захід на тему: «Твори А.С.Пушкіна».

Дітям було дуже цікаво, вони із задоволенням приймали участь у змаганнях та проявили свої творчі здібності та креативність.

                                                                                                                                                                

День Захисника України

07.12.2017 на базі Запорізького колегіуму № 98 пройшов військово-спортивний конкурс «Захисник Вітчизни» присвячений Дню збройних сил України. У ході конкурсу учні продемонстрували:

· вміння стройової підготовки,
· вмінь надання першої медичної допомоги,
· знання пов’язані з військовими традиціями українців, та прийняли участь у воєнізованій естафеті.

Найкраще команда колегіуму продемонструвала знання з історії, та високий рівень підготовленості із стройової підготовки. В цілому учні колегіуму посіли п’яте місце серед 9 команд освітніх закладів Олександрівського району.

                                                                                                                                                                 
Будувати нову українську школу на старій матеріально-технічній базі складно, а вчити дітей за новими методиками з використанням технічних засобів навчання минулого століття неефективно. То як бути? Як зробити школу місцем, у якому хочеться вчитися? Відповідь проста – долучатися до освітніх і соціальних грантових програм. Створювати проекти, брати участь у конкурсах, перемагати та отримувати кошти на реалізацію своїх ідей. Грантових програм зараз в Україні багато, але створення проекту завдання нелегке. Цьому необхідно навчитися. У Запоріжжі з ініціативи директора департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Ю.В.Погребняк стартував новий управлінський проект «Академія проектного менеджменту». Організацію навчань в рамках проекту здійснює команда науково-методичного центру ДОН ЗМР. Вчителі Запорізького колегіуму №98 також долучилися до цих навчань і 06 грудня 2017 року взяли участь у нетворкінгу із залученням компетентних менторів Ірайсат Магомедової, Петра Бойка, Олени Горбенко, Антона Казанцева, де отримали інформацію про актуальні грантові програми, попрактикувалися оформлювати заявки на гранти, складати бюджет проекту та графік його реалізації. Попрацювали злагоджено та продуктивно!
                                                                                                                                                                 

Товариства Червоного Хреста України інформує

23-27.11.2017 р. у м. Харкові пройшла VII Національна Молодіжна Асамблея Товариства Червоного Хреста України, яка об’єднала близько 100 учасників – представників Товариства з усіх куточків України та міжнародних партнерів. Одним з учасників Асамблеї стала учениця 11-Б класу колегіуму Мельник Олександра – переможець конкурсу «Найкращий волонтер ТЧХУ-2017».

Протягом Асамблеї учасники разом із досвідченими тренерами вивчали волонтерський менеджмент, міжнародне гуманітарне право, методи психосоціальної підтримки та процеси соціальної згуртованості; визначали роль волонтерів в діяльності Товариства в умовах надзвичайних ситуацій та набували навичок ефективних комунікацій; дізналися, як мобілізувати ресурси та поділилися своїми ідеями щодо святкування 100-річчя Товариства. Найцікавішим стало вивчення досвіду закордонних колег та обмін власним.

Колегіум пишається учнями, які роблять добрі справи заради миру, любові та злагоди у всьому світі.

Змінюйте світ на краще – разом ми зможемо більше!

Детальніше

                                                                                                                                                                 
Нова українська школа потребує нового вчителя, який зможе стати агентом змін у системі освіти. Вчителя, який навчатиме учнів за зовсім новими методиками. Виходячи із вищезазначеного, суттєвих змін зазнає й процес і зміст підготовки самого вчителя. Саме тому у Запорізькому колегіумі 98 відбулася модернізація методичної діяльності закладу через створення нового методичного формування – Центру методичної допомоги та взаємонавчання (ЦМДН), в рамках роботи якого проходять інноваційні методичні активності педагогів колегіуму. Так, 01.12.2017 року соціальним педагогом Черняк Н.Ю. у співпраці з заступником директора з НВР, керівником ЦМДН Белименко Ю.А. був проведений тренінг для молодих педагогів «Рука підтримки». Робота учасників тренінгу під час заходу була направлена на те, щоб сформувати в молодих педагогів впевненість у правильному виборі професії; бажання діяти, вміння спілкуватися, відстоювати свою позицію; розвивати вміння короткої само презентації. Завдання тренінгу: активізувати творчий потенціал кожного молодого педагога; допомогти молодому педагогу знайти вихід із будь – якої ситуації, яка може скластися; створити і підкріпити імідж успішного спеціаліста; сприяти формуванню позитивної самооцінки й усвідомленню унікальності особистості кожної людини.
                                                                                                                                                                 

Свято «Прощавай, осінь!»

28 листопада 2017 р. у 3-Б класі (кл. керівник Богуж Л.І.) пройшло свято «Прощавай, осінь!».

Учні 3-Б класу на свято підготували пісні, танці, розповіли про фарби осені і красу природи у віршах. Особливо потішила дітей і батьків казка. Діти в костюмах дуже артистично, весело, з гумором виступили перед своїми однокласниками та батьками. Всі відгадували загадки, грали в ігри. Свято вдалося на славу.

                                                                                                                                                                 

У дружбі – сила!

24 листопада 2017 р. у 4-Б класі було проведено виховний захід на тему «У дружбі - сила» (кл. керівник Хохлова А.О.). Свято покликане виховати дружні стосунки між дітьми, усвідомити потребу кожної людини в існуванні друзів, у відчутті, яке дає дружба, як необхідну умову співіснування особистості в людському соціумі. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах, розігруванні ситуацій, вчилися підтримувати і допомагати один одному. Захід розширив світогляд дітей про найбільші людські цінності, вчив цінувати і зберігати те, що нас оточує.

На святі були присутніми батьки учнів 4-А класу та адміністрація колегіуму.

                                                                                                                                                                 

Увага учням 11-13 років! Безкоштовні курси програмування від Code Club UA.

У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп'ютерні ігри, анімацію та веб-сайти.

Програма Code Club має 4 рівня, кожен з яких складніше попереднього і складається з набору проектів і завдань:
• на перших двох рівнях діти вчать основам програмування на базі мови Scratch,
• третій рівень присвячений вивченню базових понять HTML і CSS,
• на четвертому рівні діти знайомляться з мовою Python.

Місце проведення: обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Соборний, 142).

Розклад: щосереди о 15.00. Курс складається з 12 занять. Одне заняття триває 1 годину.

Заявку на курси заповнюйте по посиланню нижче, пишіть на пошту або телефонуйте.

e-mail: code.club.zp@gmail.com
онлайн-анкета 
телефон: (066)625-40-29

Виховаємо разом нове покоління перспективних IT-фахівців України!

                                                                                                                                                                 
В рамках підготовки до участі у ІІ Міському конкурсі мультимедійних проектів за темою «Україна - Японія» з нагоди проведення у 2018 році Року Японії, учні 10-Б класу Запорізького колегіуму №98 відвідали майстер-клас у Класичному приватному університеті на тему: «Технологія розробки туристичного маршруту», який провела викладач КПУ, доцент кафедри «Туризму та готельно-ресторанної справи» Інституту здоров`я, спорту та туризму ім. Тетяни Самоленко, кандидат наук з державного управління, Яцук Н.В. Під час майстер-класу старшокласники ознайомилися із технологією розробки туру, навчилися планувати тур, визначати його можливості, розробляти програму обслуговування туру, складати його вартість, підбирати інструменти для просування туру та формувати агентську мережу. Знання отримані під час майстер-класу дуже корисні та необхідні учням для підготовки конкурентоспроможного продукту для участі в Конкурсі мультимедійних проектів.
                                                                                                                                                                 
23.11.2017 р. учні 10-х класів колегіуму та педагоги переглянули виставу «Сто тисяч». Театральне дійство, що проводилося у Запорізькому академічному театрі юного глядача дуже сподобалося та викликало інтерес до творів українських письменників.
                                                                                                                                                                 

Осінній похід в філармонію

14 листопада учні 5-6 класів колегіуму відвідали Запорізьку обласну філармонію. Діти із захопленням прослухали українські пісні і мелодії у виконанні скрипки.

Учні пообіцяли незабаром знову відвідати Запорізьку обласну філармонію, щоб дізнатися ще більше нового і цікавого!

                                                                                                                                                                 
14 листопада у ЗНУ за сприянням та підтримкою партнера Гете-інституту з метою популяризації німецької мови в Україні та залучення учнівської молоді до її вивчення відбулась презентація освітнього проекту для дітей віком від 8 до 12 років – Німецький дитячий цифровий університет «Kinderuni». На цьому заході побували й вчителі німецької мови Запорізького колегіуму 98, які під час презентації дізнались про педагогічні аспекти цього проекту: раннє вивчення іноземної мови, вміння користуватися медіа-засобами, ігрофікацію, методикоюCLIL, а також познайомились із структурою проекту (факультетами – «Людина», «Природа» і «Техніка») та викладачами. Ознайомилися з умовами використання концепції Німецького цифрового дитячого університету вдома, у школах, під час уроків німецької мови, у позаурочному навчанні, на заняттях за методикою CLIL та у міжпредметних проектах.
                                                                                                                                                                 
Тиждень слов’янської філології

 

З 06 по 10 листопада 2017 року у колегіумі проходив Тиждень слов’янської філології. У рамках тижня було проведено відкриті уроки, дебати, конкурси, літературні турніри, у яких із задоволенням брали участь колегіанти з 1 по 11 класи.

                                                                                                                                                                 
9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови учні, вчителі та батьки учнів долучилися до написання сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Цей проект розрахований не лише для тих, хто досконало знає українську мову, а й тих, хто її вивчає.

 

Девіз цьогорічного радіодиктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

                                                                                                                                                                 

Ярмарок освіти, або обирай для себе свою майбутню професію.

Учні 9-х та 11-х класів колегіуму відвідали спеціалізовану виставку, на якій своїми надбаннями та досягненнями ділилися представники училищ, коледжів і вузів.

Ярмарок освіти став для майбутніх абітурієнтів майданчиком для розмірковувань, де й на якій спеціальності вони хотіли б навчатись. Поміж численної кількості пропозицій – кафедри різних вузів, училищ та коледжів. Серед представництва – начальні заклади не лише із запорізького регіону, а й з Дніпропетровська, Одеси, Харкова та зарубіжні гості.

                                                                                                                                                                 

Учнівське дозвілля

Під час осінніх канікул учні колегіуму, в рамках міського проекту «Корисні STREAM-канікули», відвідали безкоштовні екскурсії на підприємства та до вищих навчальних закладів міста. Участь у проекті здійснена з метою залучення учнів колегіуму до науково-технічної творчості та STREAM-освіти, а також з метою допомоги у визначені зі своєю майбутньою професією.

Колегіанти відвідали Музей техніки Богуслаєва В.О. на підприємстві «Мотор Січ», майстер-клас «Реєстрація шлюбу в органах ДРАЦСу», майстер-клас «Криміналістичне забезпечення слідчих дій» та стали учасниками ділової гри «Формування майбутньої Європи» у Класичному приватному університеті. Адміністрація колегіуму висловлює подяку АТ «Мотор Січ» та Класичному приватному університету за цікаві та пізнавальні заходи.

                                                                                                                                                                 
З 23 по 27 жовтня 2017 року у колегіумі проходив Тиждень початкових класів під гаслом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий».

 

Учні молодших класів змагалися у математичних та мовних вікторинах, брали участь у виставці поробок з природнього матеріалу; проявили свої творчі здібності у конкурсі малюнків «Вернісаж казкових героїв» та флористичному конкурсі «Золота осінь».

У якості винагороди за плідну та активну участь у конкурсах і вікторинах, школярів потішив театр «Бантик» з виставою «Світ Знань», а найактивніших учасників було нагороджено грамотами та подяками!

Тиждень початкової школи ще раз переконав всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.

Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Фотозвіт

                                                                                                                                                                 

Спортивні змагання

24.10.2017 учні колегіуму прийняли участь у районних змаганнях зі спортивного орієнтування «Лабіринт», яке проходило у центральному парку культури і відпочинку «Дубовий Гай».

                                                                                                                                                                 

Громадський контроль

20.10.2017 р. було здійснено позапланову перевірку стану організації харчування в колегіумі комісією громадського контролю у складі:

заступника директора з НВР Гриценко Я.В.,
заступника директора з АГЧ Тригуб К.В.,
медичної сестри Тодорової Л.А.,
соціального педагога Черняк Н.Ю.,
представників батьківської громадськості 1-х та 2-х класів Макаєвої Д.І., Бородина О.В., Григорьєвої Є.С.

Результати перевірки встановили, що організація харчування у колегіумі здійснюється відповідно до вимог законодавства (Акт №2 від 20.10.2017 р.)

                                                                                                                                                                 

До уваги батьків!

Президент України підписав Закон України №2145-VІІІ "Про освіту", прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

Пропонуємо для ознайомлення ключові новели Закону України "Про освіту"

                                                                                                                                                                 

Командно-штабні навчання у колегіумі

23.10.2017 у колегіумі було проведено командно-штабні навчання. В результаті вчень учні та працівники колегіуму відпрацювали дії у разі надзвичайних ситуацій «Увага всім!». Зазначені категорії населення здійснили практичні дії у надзвичайних, несприятливих побутових та нестандартних ситуаціях. Особлива увага приділялася формуванню у дітей відчуття особистої і колективної безпеки, навичок розпізнання та оцінки небезпеки, а також безпечної поведінки в екстремальних ситуаціях.

                                                                                                                                                                 

Оголошення!

05.10.2017 р. о 17:00 у Запорізькому колегіумі №98 відбудуться організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників.

Місце проведення: актова зала.

Попередній запис до груп підготовчих курсів «Крок до школи» здійснюється у кабінеті № 100 з 8.00 до 16.00.

Адміністрація.

                                                                                                                                                                 

Увага!

14 жовтня 2017 р. заплановано проведення першого фестивалю для дітей та батьків «IT BabyFest».

Метою «IT BabyFest» є демонстрація можливостей IT-освіти для дітей віком від 5 до 18 років.

«IT BabyFest» поєднає в собі такі напрями:

Кластер для дітей:
- робототехніка;
- гаджети для розвитку та творчості;
- знайомство з новітніми професіями IT;

Кластер для батьків:
- IT-освіта для дітей (презентація IT освітніх закладів);
- IT-технології для розвитку дітей.

Участь у заході є безкоштовною.

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 49 – Обласний центр молоді.

                                                                                                                                                                 

Спорт – це ми!

06.10.2017 учні 3-4 класів колегіуму прийняли участь у спортивному святі «Спорт для дітей. Діти – за мир!», яке проводилося Благодійною організацією БФ «Карітас Запоріжжя» спільно з КПУ та Запорізькою дитячою громадською організацією «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Голкіпер». В рамках свята проводилися змагання з футболу в якому учні Запорізького колегіуму №98 зайняли почесне ІІ місце та були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

                                                                                                                                                                 

Тиждень спортивно-естетичного виховання

З 25.09.2017 по 29.09.2017 у колегіумі пройшов тиждень спортивно-естетичного виховання. Впродовж п’яти днів було проведено багато цікавих та змістовних заходів, спортивних змагань, конкурсів, ігор, на яких колегіанти показали свої знання, вміння та навички, а також проявили творчі здібності.

                                                                                                                                                                 

Вітання!

Шановні вчителі, ветерани педагогічної праці! Вітаємо вас з чудовим святом – Днем вчителя!

Щиро бажаємо вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода за ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому життєвому шляху!

З повагою учнівський колектив

                                                                                                                                                                 

Підсумки акції по збору макулатури «Паперовий бум».

21 вересня 2017 р. на подвір’ї колегіуму проводився збір макулатури.

За результатами акції найкращим класом став 6 Б клас (класний керівник Круть О.І.)

Оголошується подяка учням 10 А, 10 Б класів, які брали активну участь у зважуванні, записуванні і навантаженні макулатури.

Пам’ятаймо, що 100 кг макулатури дозволяє зберегти 1 дерево.

                                                                                                                                                                 

Профілактика вірусного гепатиту А


 

                                                                                                                                                                 

До відома учнів, батьків.

30.09.2017 року о 9.00 на подвір'ї колегіуму відбудеться пробний день.

01.09.2017 року о 8.30 відбудеться святкова лінійка присвячена Першому дзвонику. Після лінійки буде проведено єдиний урок на тему «Європа – наш цивілізаційний вибір».