Бібліотека

 

 

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Замч Людмила Петрівна

Посада: завідувач бібліотекою

Освіта: вища

Стаж роботи бібліотекарем: 15 років

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст, 1 категорії

Портфолио

Бібліотека - структурний підрозділ колегіуму, завдання якого найповніше забезпечувати своїх користувачів сучасною найновішою інформацією на різноманітних носіях: від традиційних – книг, газет, журналів, до новітніх: електронних, лазерних дисків, Інтернет тощо.

Виконувати ці завдання бібліотеці допомагає універсальний фонд, який налічує більше 20000 примірників книг та необмежений доступ до мережі Інтернет. 

Виставки в бібліотеці                                     

 

Підручники онлайн

https://pidruchnyk.com.ua/

https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/

https://portfel.info/load/

8 мультфільмів, які навчають дитину толерантності

Дуже важливо навчити дитину з самого дитинства не засуджувати інших і не боятися «особливих» дітей, вміти співчувати, бути толерантними. Поговорити з малюком про важливе допоможуть добрі мультфільми, в яких закладена глибока ідея.

Ці короткометражні анімаційні фільми варто подивитись кожній людині, не залежно від її віку, національності і життєвої позиції. Зміст кожного мультика потрібно усвідомити і просто зробити для себе висновки.

Медіаурок для 9 класу Правда чи нi Фейк-детектор

Книга для тих і про тих, хто став або може стати жертвою та/або свідком домашнього насильства, для небайдужих до цієї проблеми, для тих, хто може і хоче допомогти, вплинути і підтримати. Вона у тому числі для того, аби ті, хто застосовує насильство, задумались над його руйнівною силою. У електронному вигляді книгу уже можна переглянути тут

 

Книги - юбіляри