Вчителі

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

Рік

Номінація

ПІП учасника

Результат

2014

Географія

Петрова І.Ю.

Лауреат III

(обласного) етапу конкурсу

2015

Хімія

Бицина О.В.

Лауреат III

(обласного) етапу конкурсу

Образотворче мистецтво

Петренко Л.М.

Лауреат II

(районного) етапу конкурсу (II місце)

2016

Англійська мова

Єльчанінова О.В.

Лауреат II

(районного) етапу конкурсу (II місце)

Математика

Жевнерюк І.М.

Лауреат II

(районного) етапу конкурсу (II місце)

2017

Початкові класи

Третяк С.О.

Учасник III

(обласного) етапу конкурсу

2018 Німецька мова Глазиріна О.В.

Учасник III

(обласного) етапу конкурсу

 

МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ»

Рік

Номінація

ПІП учасника

Результат

2015

Інноваційні технології виявлення, навчання і підтримки розвитку обдарованих дітей та молоді

Петрова І.Ю.,вчитель географії

Подяка департаменту освіти Запорізької міської ради

Ситніцька М.В., заступник директора з НВР

Рижаков СВ., вчитель фізики

Стринжа H.О., вихователь ГПД

2016

Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників в установах освіти

Погребняк Ю.В., директор колегіуму

Івахненко Н.П., заступник директора з НВР

Золота медаль

Замч Л.П., завідуюча бібліотекою
Маркова Л.В., вчитель початкових класів

 

2017

 

Ситніцька М.В., заступник директора з НВР

 

 

Белименко Ю.А., заступник директора з НВР

 

 

Бицина О.В., вчитель хімії

 

 

МІСЬКА ВИСТАВКА ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Рік

Номінація

ПІП учасника

Результат

2014

Специфіка навчальних предметів: географія і економіка

Петрова І.Ю., вчитель географії

Переможець

Компетентнісна освіта: початкова і дошкільна

Хрушкая В. В., вчитель початкових класів

Участник

Компетентнісна освіта: початкова і дошкільна

Богуж Л.І., вчитель початкових класів

Участник

2016

Компетентнісна освіта: виховання і розвиток

Замч Л.П., завідуюча бібліотекою
Маркова Л.В., вчитель початкових класів

Лідер он-лайн голосування

Компетентнісна освіта: специфіка навчальних предметів

Бицина О.В., вчитель хімії

Диплом II ступеня

Компетентнісна освіта: інтерактивне середовище

Бицина О.В., вчитель хімії

Участник

Компетентнісна освіта: специфіка навчальних предметів

Глазиріна О.В., вчитель німецької мови

Участник

Компетентнісна освіта: технології та управління

Івахненко Н.П., заступник директора з НВР, вчитель німецької мови

Участник

Компетентнісна освіта: початкова і дошкільна

Кульбак І.А., вчитель початкових класів

Участник

Компетентнісна освіта: технології та управління

Ситніцька М.В., заступник директора з НВР, вчитель інформатики

Диплом ІII ступеня

Компетентнісна освіта: специфіка навчальних предметів

Скулкіна Н.В., учитель української мови та літератури

Участник

2018

Секція: «Іноземні мови»

Белименко Ю.А.

Участник
Нова українська школа: інтерактивне середовище Бицина О.В. Диплом ІII ступеня
Секція: «Іноземні мови» Єльчанінова О.В.

Участник

Секція: «Математика» Жевнерюк І.М.

Участник

Секція: «Географія та економіка» Крестнікова Л.В

Участник

Секція: «Психологічний супровід» Лужаниця Т.О.

Участник

Секція «Проектний менеджмент в освіті» Міщук А.О.

Участник

Секція: «Мистецтво, трудове навчання» Рєзанова М.А.

Участник

Секція «Початкова освіта» Стринжа Н.О. Участник
Номінація: «Нова українська школа: інтерактивне середовище» Третяк С.О. Участник
Секція «Психологічний супровід» Черняк Н.Ю. Участник