Майбутнiм першокласникам

 

                                                                     

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Згідно наказу МОН України №367 від 16.04.2018р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» Запорізький колегіум №98 проводить прийом документів до 1-х класів на 2018-2018 н.р. з 10.05.2018 р. по 31.05.2018 р.

Документи на зарахування дитини до колегіуму надає один з батьків дитини особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

1. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2. Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 р. №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 р. за № 794/18089;
3. Документ, що підтверджує місце проживання на території обслуговування закладу освіти (паспорт громадянина України, посвідки на постійне проживання, довідки про реєстрацію проживання , тощо).

                                                                                                                                                                 

 

Як розвинути самостійність у дошкільника

«Я зроблю!», «Я сам!». Ці та подібні фрази можна часто почути від дітей дошкільного віку. Дошкільнята щосили намагаються стати самостійними і навчаються самостійно виконувати різні завдання. Дошкільнята прагнуть самостійності, і батьки, розвиваючи у дітей ті чи інші навички, можуть допомогти їм у цьому.

Далі